Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Аз ще даря сперма веднага, но не бих си легнал с нея, защото ще ме умори

Тя е ненаситна гъзела

Веднага си представих какво ще се пръкне! По- добре недей, я пръст, я учо ще му липсва... Не се пъни

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:mf_surrender: :mf_surrender:

Първоначално ме стресира...

 

Чак милиони :1000 (29):

Защо? :1000 (29):

 

Умрях от смях, пратих и едно прощално ЛС за това колко е жалка е в лицемерието си, и да мре у кофите понанататък. Смешница.

Да ве, антилопа напрао.

Признай си, че искаш да я качиш на виенското то колело

Представям си как голямото й дупе се удря в мен като ураган и ми дава още повече ток и сили

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? :1000 (29):

Признай си, че искаш да я качиш на виенското то колело

Представям си как голямото й дупе се удря в мен като ураган и ми дава още повече ток и сили

Ааааа и питаш.... :3fdb8960598fa63e:

Интересни неща си представяш тази вечер. Но сега си представи същото с другата :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага си представих какво ще се пръкне! По- добре недей, я пръст, я учо ще му липсва... Не се пъни

Ще се хапем ли?

Без да съм те натиснал звъниш..

Явно не ти е приятнп, че се върнах, защото като гледам си ме имитирал/копирал доста

Ти щото си голям красавец та ще се пръкне принц Хари от твоята сперма

Представям си какви чупакабри биха излезнали от твоя ген

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? :1000 (29):

Признай си, че искаш да я качиш на виенското то колело

Представям си как голямото й дупе се удря в мен като ураган и ми дава още повече ток и сили

То това не е няква особена тайна, ма тя не ме ще щот съм бил близнаци. И не съм Ники. или Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре я надувам самостоятелната версия и има малко и друг текст, Ах, колко е яко само Рики без Wisin Y Yandel.

Рики е помислил за всичко.

Аре пусни линк нещо, ко си къташ само за собствена употреба?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се хапем ли?

Без да съм те натиснал звъниш..

Явно не ти е приятнп, че се върнах, защото като гледам си ме имитирал/копирал доста

Ти щото си голям красавец та ще се пръкне принц Хари от теоята сперма

Представям си какви чупакабри биха излезнали от твоя ген

Изобщо не съм искал да те хапя, даже не съм си и помислял ,това че си като кромид лук в главата мен не ме засяга.

 

Кога съм те имитирал/копирал точно пък теб? Изобщо даже и не съм се сетил за теб. Не си фактор!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

#Fiebre има 2 версии- с Wisin y Yandel и самостоятелна. Самостоятелната версия е само с Рики и има малко променен текст, много по-яка е и по-танцувална. Бай на версията с Wisin Y Yandel. 😉

Трябва да превеждаю и самостоятелната версия.

Дай линк, искам да чуя Рики и аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Барай го ако няма кво да кажеш друго. Барай го ако се държиш с мене грубо. Барай го ако няма кво да кажеш друго. Барай го ако се държиш с мене грубо. Барай го докато не стане некво чудо. Барай го,ба-барай го. Делник,празник,уикенд-барай. Дневна,нощна и в почивката си го барай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз да обявя, че току-що блокът се разклати отново. Пак в почти същия час. Аман вече!

Стиа па ти, както казва старта сеизмологична поговорка на дядо Рихтер, по-добре да те люлее два пъти на 4.5 отколкото един път на 7+ ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стиа па ти, както казва старта сеизмологична поговорка на дядо Рихтер, по-добре да те люлее два пъти на 4.5 отколкото един път на 7+ ...

 

:roll1: :roll1:

 

На 7+ поне всички съседи ще се съберем долу посред нощта и си държим ръцете за кураж. :sm199:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааааа и питаш.... :3fdb8960598fa63e:

Интересни неща си представяш тази вечер. Но сега си представи същото с другата :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Другата?

 

То това не е няква особена тайна, ма тя не ме ще щот съм бил близнаци. И не съм Ники. или Рики.

Смени си името заради нея :3fdb8960598fa63e:

 

Изобщо не съм искал да те хапя, даже не съм си и помислял ,това че си като кромид лук в главата мен не ме засяга.

 

Кога съм те имитирал/копирал точно пък теб? Изобщо даже и не съм се сетил за теб. Не си фактор!

Дори и като кромид лук в главата пак съм по-хубав от теб

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смени си името заради нея :3fdb8960598fa63e:

Името лесно, ми зодията? Пък и кво начало ша е това ...

 

:roll1: :roll1:

 

На 7+ поне всички съседи ще се съберем долу посред нощта и си държим ръцете за кураж. :sm199:

 

На 7+ сигурно и бързо ша слезнете, особено ако са дошли бърже пожарникарите с брезента :)

 

Да не си по високото някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Името лесно, ми зодията? Пък и кво начало ша е това ...

На 7+ сигурно и бързо ша слезнете, особено ако са дошли бърже пожарникарите с брезента :)

 

Да не си по високото някъде.

Ставаш готвач или таксиджия и си готов

Зодията няма значение :D

Защо пишеш така: кво начало ша е тва? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ставаш готвач или таксиджия и си готов

Зодията няма значение :D

Защо пишеш така: кво начало ша е тва? :D

 

Ко начало е тва на нашия романс аз да си подменя цялата личност :)

 

Таня пак бълва страници спам без дори да пусне линк. :1000 (10):

 

Тоа път ги е пуснала линковете където тряя - в темата за Рики. Песента е яка, искаме обаче да видим и клипа с гьола!

 

Pechenko приготвяй се да правиш графики от новия клип на Яни. :3fdb8960598fa63e:

 

Той да почне с графики от новия на Рики, пък ако остане време за Императрицата, остане. Освен ако не е измислила нещо по-добро от лампата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам :3fdb8960598fa63e:

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Той да почне с графики от новия на Рики, пък ако остане време за Императрицата, остане. Освен ако не е измислила нещо по-добро от лампата.

 

Танчето ако го помоли ще направи. Трябва подход. :D

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...