Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ми ша стягаш куфарите освен.

 

Иначе ми писна от Камелия и най-вече от "феновете" на останалите певачки дето все гледат в нейната паница.

 

Ставам фен на Рики Мартин. Приемам предложения за ново заглавие. Кога излишае новата песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BfeJEAyhKiI/?ta...by=ricky_martin

 

Тийзъра изглежда добре - шамани, рейв парти, перушина, някъв гьол със скала посредата .... Няям търпение да излиза целия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ша стягаш куфарите освен.

 

Иначе ми писна от Камелия и най-вече от "феновете" на останалите певачки дето все гледат в нейната паница.

 

За Крумовград ли? :1000 (29): Той верно се смути момчето, а аз само се базиках. Много е един такъв благ и добричък, а мен такива ми идва да ги скандализирам. Дано не се сърди.

 

Одеве даже ми дойде идея да запиша песен или послание към него, както съм правил с Фикла и Ружа, ама викам, ще му дойде too much. Сега трябва да го игнорирам, или да продължавам да го провокирам - пред дилема съм!? :dontknow:

 

Щом ти е писнало от Камелия, значи положението е сериозно. :rap: Янева е изявен нервообразуващ терорист, не трябва да й се даваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ша стягаш куфарите освен.

 

Иначе ми писна от Камелия и най-вече от "феновете" на останалите певачки дето все гледат в нейната паница.

 

Ставам фен на Рики Мартин. Приемам предложения за ново заглавие. Кога излишае новата песен?

 

Утре излиза и песента, и клипа. Клипът е сниман за дена в Puerto Vallarta и има за цел да рекламира това място в Мексико. Рики е избран в Мексико да промотира дестинацията и повече хора да знаят за това красиво място и да се посещава.

Утре ще направи премиера на сингъла на концерта си в Дубай на живо във фейса си от 20:30 часа наше време.

 

Днес се събуждаме с още една изненада. След толкова години преди няколко часа RickyMartinVEVO качи най-после официалния клип на "La Copa De La Vida" на испански:

 

Доволна съм вече от RickyMartinVEVO. Най-желаните клипове, които липсваха Nobody wants to be lonely и сега и La Copа De La Vida след 20 години ги доживяхме официално качени от RickyMartinVEVO. По- добре късно, отколкото никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики е болен от любов в клипа. Той казва, че песента има много страст и тъга. Докато във "Венте Пака" беше обръснат, в новия клип е необръснат, но е много секси.

И съм сигурна, че Рики ще изкара по-як клип от 'Банята" на Иглесиас. Тази година и двамата ще се състезават.

 

Новият клип на Рики е сниман от Карлос Перез, който е снимал Газолина, Деспасито, Echame La Culpa, клиповете на Рики Perdoname, Mas y mas, The Best thing about me is you, Frio, Come with me, Tal Vez, Jaleo и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чупят ли се токчетата? :D

 

Не, пазя си ги и се движа само с автомобил. :3fdb8960598fa63e:

 

Без майтап, много гадно време. Беше си добре, за какво му трябваше да вали тоя сняг. :1000 (27): А и в събота трябва да ходя до Ямбол, ако е пак така не знам.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня, още един коментар тук за Рики и започвам с процентите и след това следва бан. Аман от тоя гейтак!

И с тъпия турски сериал се поспри. Направи си тема (ако няма) и флуудвай там. Нормалните хора са на работа и не могат да гледат 10 серии напред - разваляш им кефа.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, пазя си ги и се движа само с автомобил. :3fdb8960598fa63e:

 

Без майтап, много гадно време. Беше си добре, за какво му трябваше да вали тоя сняг. :1000 (27): А и в събота трябва да ходя до Ямбол, ако е пак така не знам.

Дават го петък и събота да е по-добре и тук вали мокър сняг, но няма начин да натрупа, топло е. И от неделя пак го дават разваляне и сняг. Месеца свършва, вместо да се стопля то се разваля. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дават го петък и събота да е по-добре и тук вали мокър сняг, но няма начин да натрупа, топло е. И от неделя пак го дават разваляне и сняг. Месеца свършва, вместо да се стопля то се разваля. :)

 

Тук вече натрупа и продължава да трупа...катастрофи, обърнати тирове и затворени пътища...

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук вече натрупа и продължава да трупа...катастрофи, обърнати тирове и затворени пътища...

Вие там сте калени, сигурно и не боледувате. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...