Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Харесвам нещата да се изказват докрай, без намеци, макар че те разбрах.

 

Казах ти, че не е нужно на повече :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм злобна и не съм те нападала. Ти реагира негативно след коментарите ми от онази вечер с Ружето за мъжете на 40-50 и примерите които дадох. Това което съм казала си е било мое мнение не ме характеризира, както вие си мислите.

Доколкото си спомням аз си изказах мнението за тези мъже и тази Ружа започна да ме напада след което и ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням аз си изказах мнението за тези мъже и тази Ружа започна да ме напада след което и ти.

Ааа не съм те нападала, просто спорих и защитих мнението си, това не е нападате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички разбраха, ама смее ли да каже име? Ще има публичен линч!

 

Това заплаха ли трябваше да бъде? Публични линчове точно ти няма как да раздаваш, нямаш нито капацитет, нито се притеснявам от нещо.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа не съм те нападала, просто спорих и защитих мнението си, това не е нападате.

Няма значение,ако имаш да ми казваш нещо го направи,а не падай на дъното при Дойката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение,ако имаш да ми казваш нещо го направи,а не падай на дъното при Дойката.

Защо приемаш, като заяждане всяко мнение различно от твоето? Нищо нямам да ти казвам, ако имам ще го направя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо приемаш, като заяждане всяко мнение различно от твоето? Нищо нямам да ти казвам, ако имам ще го направя.

Надявам се да е така.Приемам го така,защото половината форумни н/м/инджи се заяждат с мен откакто пиша тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и гнусни неща тук, но Зайка не е едно от тях! Лично бих посочил аватара на някои потребители :3fdb8960598fa63e:

Опитва се интриги да създава.

Била съм писала във фейсбук чата,че Зайка била гнусна,а после пише , че чакал моя снимка :mf_surrender:

Поне като ще лъже да го прави като хората ама си прав,че няма капацитета за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитва се интриги да създава.

Била съм писала във фейсбук чата,че Зайка била гнусна,а после пише , че чакал моя снимка :mf_surrender:

Поне като ще лъже да го прави като хората ама си прав,че няма капацитета за това.

 

Не знам нищо по въпроса, мила. Просто е интригантско да се поства по 10 пъти с цел скандал. Зайка поне е над нещата и не отрази.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитва се интриги да създава.

Била съм писала във фейсбук чата,че Зайка била гнусна,а после пише , че чакал моя снимка :mf_surrender:

Поне като ще лъже да го прави като хората ама си прав,че няма капацитета за това.

Ти нали си беше изтрила и фейсбука,това само ще ти покаже колко са нисноинтелигентни 90% от пишещите тук. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам нищо по въпроса, мила. Просто е интригантско да се поства по 10 пъти с цел скандал. Зайка поне е над нещата и не отрази.

Да,радвам се,че не се хвана на интригантските му номера.

Зайка е супер положителен потребител,винаги чета историите и с интерес.

 

Ти нали си беше изтрила и фейсбука,това само ще ти покаже колко са нисноинтелигентни 90% от пишещите тук. :mf_surrender:

Лъже като...Нали знаеш,което си писахме :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,радвам се,че не се хвана на интригантските му номера.

Зайка е супер положителен потребител,винаги чета историите и с интерес.

Лъже като...Нали знаеш,което си писахме :3fdb8960598fa63e:

Ами да.То виж колко е ниско нивото тук,едните си подмокрят хваналите паяжина прасковки от набори на бащите си,другите не знаят мъже ли са,жени ли са ама злобеят като незадоволени десетокласнички,останалите са като ръб на кръгла маса /сама се сети какви/,та от всичката тази утайка остават 5-6 човека,с които можеш да си кажеш 2-3 нормални изречения /предимно са фенове на Андреа,Преси и Деска/.Ужас,не знаех че нивото на чалгарите е толкова зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням аз си изказах мнението за тези мъже и тази Ружа започна да ме напада след което и ти.

 

Аз също не съм имала намерение да те нападам. Изказваше се много остро и затова реших да се включа, но в никакъв случай не е било нападане. Не те познавам и нямам никакво лично отношение, за да го правя.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също не съм имала намерение да те нападам. Изказваше се много остро и затова реших да се включа, но в никакъв случай не е било нападане. Не те познавам и нямам никакво лично отношение, за да го правя.

Аз винаги се изказвам остро и директно,явно и затова толкова ме коментирате.😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз винаги се изказвам остро и директно,явно и затова толкова ме коментирате.😀

 

Изказвай се директно, но защо налагаш мнението си като някакъв факт и защо обиждаш хората заради тяхното мнение?

А и аз не си спомням да съм те коментирала.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изказвай се директно, но защо налагаш мнението си като някакъв факт и защо обиждаш хората заради тяхното мнение?

А и аз не си спомням да съм те коментирала.

Налагам го,защото повечето неща са верни.Както беше онова с 40-50 годишните мъже,както и за повечето неща за Андреа,които пиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Налагам го,защото повечето неща са верни.Както беше онова с 40-50 годишните мъже,както и за повечето неща за Андреа,които пиша.

 

Верни са си от твоята гледна точка. Приеми, че има и други такива и уважавай мнението на другите хора. Така се води цивилизован разговор. А стигне ли се до квалификации кой какъв е, то изобщо няма смисъл да се продължава дискусията, защото нивото става махленско.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Верни са си от твоята гледна точка. Приеми, че има и други такива и уважавай мнението на другите хора. Така се води цивилизован разговор. А стигне ли се до квалификации кой какъв е, то изобщо няма смисъл да се продължава дискусията, защото нивото става махленско.

Ако бяха верни само от моята гледна точка нямаше повечето да са на моето мнение,а обратното.Иначе естествено,че приемам и друго мнение,стига да не е тотално субективно както е в повечето случаи тук.Имам дарби на психолог и съм си направил психопортрет на почти всички тук,затова и раздавам такива квалификации,явно се оказвят и верни,щом така се палите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бяха верни само от моята гледна точка нямаше повечето да са на моето мнение,а обратното.Иначе естествено,че приемам и друго мнение,стига да не е тотално субективно както е в повечето случаи тук.Имам дарби на психолог и съм си направил психопортрет на почти всички тук,затова и раздавам такива квалификации,явно се оказвят и верни,щом така се палите.

Как можеш да си създадеш мнение, като не ни познанаш примерно. Интересно ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можеш да си създадеш мнение, като не ни познанаш примерно. Интересно ми е.

Не ми е нужно да ви опознавам,а и повечето даже и не искам.Достатъчно ми е да ви чета писаниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...