Jump to content



Препоръчани коментари

КАто и гледам изявите от 2014 и 2015 и сегашната... Направо ми се приплаква...

Ако не беше изпяла кючка с Фики, дори една Ваня и Яница щяха да имат по добър прием...

УСещам много голяма промяна в Деса и като човек и като изпълнител. Нищо общо с певицата, която обожавам 20 години. Нито пеенето и пеене, нито визията и визия, нито гласа и глас, нито поведението и поведение...

Какъв добър човек беше съвсем до скоро... Колко искрена и невинна беше... А сега нещо много си дигна акциите и то дори няма на какво отгоре...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, приемът на Две сърца не беше ли добър в залата? На мен ми се стори голямо избухването в лайфстрийма, както би отивало на такава песен- единствената ретро класика в цялата програма.

За Много съм добра не съм изненадан, че беше нещо по средата, а за кючека си беше ясно, че ще вдигне публиката, независимо дали е с Фики или не.

 

Честита ни 100-тна страница, btw. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, приемът на Две сърца не беше ли добър в залата? На мен ми се стори голямо избухването в лайфстрийма, както би отивало на такава песен- единствената ретро класика в цялата програма.

За Много съм добра не съм изненадан, че беше нещо по средата, а за кючека си беше ясно, че ще вдигне публиката, независимо дали е с Фики или не.

 

Честита ни 100-тна страница, btw. :bi:

 

Ми и другите там казват, че е бил силен, но аз не забелязах това. Но в интерес наистината може би очаквах повече истерия. Все пак наскоро се завърна. Преди това имаше силни години. Искаше ми се повече реакция от публиката, повече уважение... Средно ми дойде. На една Цура Янева и Емануела сякаш повече се реагираше. Ако Фики не беше отишъл да метнат гюбека, щяхме да не влизаме във форума от срам...

 

Искаше ми се да видя друга Деси Слава. А от това Две сърца вече хората получават алергия. Малко ли мегахитове има... Че и я е орязала...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в момента определено си е в поредния недекватен период. :1000 (29): Или може би до такава степен иска да изглежда като една от многото, за да се хареса на масата чалгари, че съвсем е загубила спомена за това коя беше преди бременността. До такава степен ли могат да му се отразят на човек няколко месеца далеч от светския живот... Да иска после на всяка цена да е вървежен по безличен начин?

Много се отнесох, а тези неща вече ги обсъждахме преди концерта и очаквахме това, каквото и получихме (аз всъщност съм по-доволен след нулевите ми очаквания). Хайде стига толкова критика за днес, все едно малко й сипвам напоследък. Да се кефим поне, че единствена беше подготвила нещо старо и златно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в момента определено си е в поредния недекватен период. :1000 (29): Или може би до такава степен иска да изглежда като една от многото, за да се хареса на масата чалгари, че съвсем е загубила спомена за това коя беше преди бременността. До такава степен ли могат да му се отразят на човек няколко месеца далеч от светския живот... Да иска после на всяка цена да е вървежен по безличен начин?

Много се отнесох, а тези неща вече ги обсъждахме преди концерта и очаквахме това, каквото и получихме (аз всъщност съм по-доволен след нулевите ми очаквания). Хайде стига толкова критика за днес, все едно малко й сипвам напоследък. Да се кефим поне че единствена беше подготвила нещо старо и златно.

Орязано и фалшиво. Много подготвено, няма що...

Рибите понякога имаме навика да поемаме от колективната карма и се изгубваме. Много трудно намираме после пътя!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Орязано и фалшиво. Много подготвено, няма що...

Рибите понякога имаме навика да поемаме от колективната карма и се изгубваме. Много трудно намираме после пътя!

Хихи не знам за рибите като цяло, но на нея това перфектно й описва някои етапи от цялата кариера. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя определено е започнала да влиза в някаква форма... като изключим яката дупара. :D Но нали искаше да е като Гери-Никол- ето й. :1000 (29):

Само дано баничките от Анелия да не прецакат напредъка. :1000 (29):

 

 

Иначе Две сърца звучи с добър прием и от този ъгъл, определено и този път хората са й са се кефили. Но да вземе да я спре вече, искаме други песни да чуем на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя определено е започнала да влиза в някаква форма... като изключим яката дупара. :D Но нали искаше да е като Гери-Никол- ето й. :1000 (29):

Само дано баничките от Анелия да не прецакат напредъка. :1000 (29):

 

 

Иначе Две сърца звучи с добър прием и от този ъгъл, определено и този път хората са й са се кефили. Но да вземе да я спре вече, искаме други песни да чуем на живо.

Много съм добра е с най слаб прием, както казах и онзи ден. Имай впредвид, че там от където е снимано си викаха на всичко и подаваха ръцете на всички. Най запалените чалгари стояха отпред и знаеха всичко на изсут, но там са 200 - 300 човека. Не повече

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е изключено да е било така, да. И все пак, като гледах от този ъгъл забелязах, че пак можеше да се разграничи кои се приемаха по-добре от други. Две сърца определено изригна там, пък в другата част от залата- не знам.

 

По-притеснителни си остават песните, които изпя след това- и нивото, и приема. :D Сърцата си ги знаем, че са златна класика, но Много съм добра и Да вдигнем шум съвсем очевидно бяха пуснати с цел да разбият за първи път на този концерт, което с едната се случи, а с другата- донякъде. Обаче откакто Деси е в Пайнер ми е направило впечатление, че тя не пее кои да е нови песни на концерти, а само тези, които смята, че са й хитове- В твоите очи, Нека да е тайно и И на всички като тебе, но този път избра такива, които са много под нивото й. Явно и в това отношение си е позагубила усета. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-тъпото ѝ представяне евър. Като сравня приятната ѝ осанка и визияа, а и приема през 2014 си е направо гавра. Изглежда нелепо и пее отвратителни неща. Този дует беше направен с идея да се получи нещо добро и за двамата, че са го закъсали с актуалните си самостоятелни предложения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И им се получи, за жалост. Дано това да не даде знак на Десислава, че винаги като закъса ще е достатъчно просто да пусне кючек, за да оправи положението. Тя най-малкото закъса именно защото пусна неподходяща първа песен, ако се беше спряла на нещо като В твоите очи щеше да разбие и дискотеки, и широка публика.

Методът да си временно актуален с дивотии често може да е успешен, но... boy, това е Деси Слава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди две години разтопи на всички сърцата с И това ще преживея, а сега моят мъж е тарикат и най-богат. Много ме дразни, ако продължава с изцепките ще съм принуден да спра да я харесвам. Глупачка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто е с алчното тъпанарче Благой започта да се променя адски много и да се обезличава като творец. А и явно вече съвсем не може да му насмогва на харчовете и за това гледа само еднодневски като за повече участия да пуска. Тази за тарикатчето сигурно за него е писана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да я подпукаме във Фейса. Наско хубаво ѝ сипа за простотията с Фики. Аз само чакам да пуснат клиповете от концерта и щом си ги публикува не смятам да я щадя вече, че положението хич не е розово. Много взе да ме дразни. А тази година ѝ е пълна нула. По-добре да не беше издавала нищо...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой й е виновен или тя сама си е виновна, но да не се правим, че и преди на е имала същите периоди. Най-емблематичния си остава след напускането на Пайнер, когато още беше на върха и не се беше излагала- в средата на 2004 пусна Любовта е само чувство, а в средата на 2005- Шефе, шефе, имаш мнооого голям.... успех. :1000 (29): Или пък връщането в Пайнер- една след друга Не го прави и В твоите очи, а след тях- клип със сексуални намеци за наденици. :helpsmilie: Неадекватна си ни е, милата, но след толкова години фенство изобщо не би трябвало да се изненадваме. Както в единия момент си е нормална и претендент за най-голямата евър, в следващия момент решава да е брутална и да съсипва всичко... но после винаги следва отново първия период. Да видим този път, може пък да е решила, че на 40 ще й отива повече да е само гюбекчийка. :1000 (29):

 

Да бъде подпукана във Фейса е идея, но и това не мисля, че ще помогне трайно. Когато й хрумне пак да е дива или пък когато някой я подбутне пак да е дива- ще стане. На нея й трябва някаква радикална промяна вътре, в самата нея.

А и ако някой ще я подпуква, направо да й прати да чете последните няколко страници на тази тема. :1000 (29): Всъщност, да прочете и предишните десетки, за да види на какво ниво я поставяха феновете й и тя как им доказа, че са прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ѝ давам още няколко шанса... Иначе и аз мисля, че сегашното ѝ гадже доста ѝ влияе, без да съм сигурен, че е предимно в положителна насока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми как да и влияе добре, той е супер прост и повърхностен. Познавам го от стария ми квартал, сега само се фука с БМВто, дето не си е купил сам, щото той никога не е работи нищо, и се изживява като vip-star. А нея си я знаем през годините, че с каквито се сближава, почва да попива поведение Надявам се тя да се окопити и скоро да изригне твореца в нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бе и аз съм чувал такива подобни неща за него от хора, които го познават и как си е навирил носа след като пука Деска, ама не знам. И все пак, фактът, че роди от 20 годишен, който дори леко прилича визуално на сина ѝ е притеснителен :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням Деси по едно време хвалеше Благой като човека, покрай който е направила няколко правилни хода в кариерата си. Конкретно върху В друг живот беше акцента. Изказвал съм теорията си, че той по онова време й влияеше добре на изборите в кариерата, защото на практика беше част точно от младия таргет от публиката, който на нея й трябваше. Покрай бебето обаче сякаш и двамата са изгубили напълно усета си щом тя пуска такива парчета, а той й позволява. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В друг живот е посветена на Зарко, но Благой се натиснал да се покаже в клип, звезда да става. По това време си сложи и надпис "офишъл" на страницата във фейсбук, все едно на някой му пука да прави фейк такива.

И не виждам кък усет може да има той, като обича кючеци и цигании.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че не само аз виждам огромната промяна. Не става въпрос за мазните песни. Това е последния проблем. Става въпрос за отношението на ДесиСлава към гласа си, към феновете си, към дискографията си... Непростимо е такъв талант да върви срещу себе си и лека по лека да се обезличава из между чалгаджийките... Изглежда ми, че доста по повърхностно мисли и се държи...

 

 

ДесиСлава само веднъж е попадала на достоен мъж - Галин, но тя сама си е виновна като не и стигаше любовта му. А и какви възможности имаше. Тя все по любов. Затова не малко бой изяде, а сега и издържа поредния си за сметка на феновете и музиката си!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, наистина ли Десислава го издържа? До скоро мислех, че това са просто слухове или ей така хвърлени някакви думи в пространството. Но сега както съм ѝ ядосан сякаш съм склонен на повярвам, че го хрантути. А той изкарва ли някакви доходи? Родителите му богати ли са, или изцяло е на издръжка от Десислава? Някой запознат да даде достоверна информация, та да знам как да се настройвам. Дали да очаквам, че пак може да ни предлага качествени и изпипани проекти, или ще го кара аматьорската, сакън да не даде някой друг лев за кариерата и така да ощетява "моят мъж е тарикат"?

 

А за промяна в отношението ѝ към почитателите ѝ по какво съдите? Да не се е изцепвала нещо?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...