Jump to content



Препоръчани коментари

По-яка на снимки в последните 2-3 години рядко сме я виждали. Вярно, че не е имала и много официални фотосесии, а предимно от участия, нещо по време на клип и така, но тука е много красива. :dizzy:

Както и на фотосесията със сакото, където беше се щракнала и с Жорж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отначало нещо не ме впечатли песента, но сега ми е най-слушаната чалга. Припевът е голяма зарибявка.

 

И малко се шокирах, като видях, че текстът не е "С мъж, че спиш, се носи слух". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сега само пренасищат пазара с песни през 2 месеца, сакън някой да не забрави коя е Преслава, Емануела или Анелия.

О, да, Преслава е бълващата с 3 проекта за изминалата година, а не Емилия с 5. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да, Преслава е бълващата с 3 проекта за изминалата година, а не Емилия с 5. :mf_surrender:

През миналата година Емилия има 4 проекта, което е напълно нормално нормално за 12 месеца.

Още повече, когато си направил пауза от 9 месеца преди тях. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

През миналата година Емилия има 4 проекта, което е напълно нормално нормално за 12 месеца.

Още повече, когато си направил пауза от 9 месеца преди тях. :)

1.Напусни

2.Само мой

3.Как да изтрезнея

4.Все едно ми е

5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От известно време си правя статистика с всички клипове на Емилия в PlanetaOfficial и наблюдавам една донякъде странна тенденция.

Гледанията си ги отчитам през точно 2 седмици и следя ръста в този период.

 

ТОП 10 най-гледани клипове на Емилия за периода 06.04. до 19.04.2018 е:

 

1. По такива си падам - 2 389 330

2. Как да изтрезнея - 253 104

3. Стано, Стано - 107 182

4. Все едно ми е - 52 313

5. По-силна ставам - 51 517

6. Втори дубъл - 42 192

7. Обичай ме - 41 269

8. Ето ме - 38 906

9. Стоян Еленка думаше - 29 880

10.Калифорния - 20 536

 

"Стано, Стано" си е редовно в ТОП 3/4 в последните няколко двуседмични периода. "Втори дубъл" и другата народна "Стоян Еленка думаше" също за редовни ТОП 10 попадения.

И трите клипа са качени отдавна, а в момента правят по-големи гледания от доста по-големи хитове.

 

Доста напред, сравнени с класацията по общ брой гледания, са също клипове като "Мъртви души", "Писмата ти", Да знаят малките моми" и "Сълза" и учудващо хитови песни и гледани клипове като "Кой ще му каже", "Питбул" и "Да бях от гадните" са по-назад.

 

Има ли някой някакво логично обяснение? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От известно време си правя статистика с всички клипове на Емилия в PlanetaOfficial и наблюдавам една донякъде странна тенденция.

Гледанията си ги отчитам през точно 2 седмици и следя ръста в този период.

 

ТОП 10 най-гледани клипове на Емилия за периода 06.04. до 19.04.2018 е:

 

1. По такива си падам - 2 389 330

2. Как да изтрезнея - 253 104

3. Стано, Стано - 107 182

4. Все едно ми е - 52 313

5. По-силна ставам - 51 517

6. Втори дубъл - 42 192

7. Обичай ме - 41 269

8. Ето ме - 38 906

9. Стоян Еленка думаше - 29 880

10.Калифорния - 20 536

 

"Стано, Стано" си е редовно в ТОП 3/4 в последните няколко двуседмични периода. "Втори дубъл" и другата народна "Стоян Еленка думаше" също за редовни ТОП 10 попадения.

И трите клипа са качени отдавна, а в момента правят по-големи гледания от доста по-големи хитове.

 

Доста напред, сравнени с класацията по общ брой гледания, са също клипове като "Мъртви души", "Писмата ти", Да знаят малките моми" и "Сълза" и учудващо хитови песни и гледани клипове като "Кой ще му каже", "Питбул" и "Да бях от гадните" са по-назад.

 

Има ли някой някакво логично обяснение? :helpsmilie:

 

Да! Емилия купува гледания. :1000 (29):

 

Може да са почнали да се показват отстрани. Нали знаеш, че youtube периодично сменя песните, дето излизат като предложения и изведнъж почват да трупат трафик парчета, които до този момент са се представяли слабо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да! Емилия купува гледания. :1000 (29):

 

Може да са почнали да се показват отстрани. Нали знаеш, че youtube периодично сменя песните, дето излизат като предложения и изведнъж почват да трупат трафик парчета, които до този момент са се представяли слабо.

Първото твърдение е абсурдно! :girl_witch:

 

Иначе за песните отстрани ясно, ама как пък все народни.

Още нещо интересно.

 

Като изключим "По-силна ставам", ето как изглежда ТОП 3 на песните, които са се представили по-добре в тези две седмици от предните две седмици:

 

1. Стано, Стано

2. Стоян Еленка думаше

3. Да знаят малките моми

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

П.С. "По-силна ставам" дебютира директно под №12 за най-гледан клип на Емилия (от общо 88 изследвани).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първото твърдение е абсурдно! :girl_witch:

 

Иначе за песните отстрани ясно, ама как пък все народни.

Още нещо интересно.

 

Като изключим "По-силна ставам", ето как изглежда ТОП 3 на песните, които са се представили по-добре в тези две седмици от предните две седмици:

 

1. Стано, Стано

2. Стоян Еленка думаше

3. Да знаят малките моми

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

П.С. "По-силна ставам" дебютира директно под №12 за най-гледан клип на Емилия (от общо 88 изследвани).

Фолклора=пенсия за чалгаджийка. Хайде, време й е на Башурка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първото твърдение е абсурдно! :girl_witch:

 

Иначе за песните отстрани ясно, ама как пък все народни.

Още нещо интересно.

 

Като изключим "По-силна ставам", ето как изглежда ТОП 3 на песните, които са се представили по-добре в тези две седмици от предните две седмици:

 

1. Стано, Стано

2. Стоян Еленка думаше

3. Да знаят малките моми

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

П.С. "По-силна ставам" дебютира директно под №12 за най-гледан клип на Емилия (от общо 88 изследвани).

 

Първото твърдение беше шеговито, затова имаше смеещо се човече. И тия работи ли трябва да обяснявам?

 

Странно е наистина. Но не виждам друго обяснение освен появяването отстрани. Не е задължително и трите народни песни да са почнали да излизат като предложения. Достатъчно е само една от тях да излиза, хората цъкат на нея и вече като са цъкнали им излизат и другите две по признака на подобие.

 

Друга причина би могла да бъде настъпването на пролетта и стартиране на празниците на всевъзможни малки градчета и села, където се слуша такава музика. Но..това е само догадка от моя страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолклора=пенсия за чалгаджийка. Хайде, време й е на Башурка.

 

Фолклора, Денис, се оказа почти единственото поприще, в което все още продават албуми и се генерират някакви приходи от тази дейност. Ненапразно почти всяка чалгаджийка направи такъв албум. А и като си го може жената, защо да не се изяви и в тази сфера. Ще й донесе само допълнително признание и престиж.

 

Малина на 50 още драпаше за хитове, Емата е на 36, има време до песния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първото твърдение беше шеговито, затова имаше смеещо се човече. И тия работи ли трябва да обяснявам?

Не, аз не съм Слави. :3fdb8960598fa63e: :whistling:

 

П.С. Айде, един бонус от мен. Сигурно не са много тези, които са го гледали:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина на 50 още драпаше за хитове, Емата е на 36, има време до песния.

Пенсията не се взема задължително по старост. Емилия отдавна е изхабен и изтъркан продукт. Аз нямам идея как все още се задържа на фронта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пенсията не се взема задължително по старост. Емилия отдавна е изхабен и изтъркан продукт. Аз нямам идея как все още се задържа на фронта.

 

А, де! Най-големият хит от началото на годината е при нея. Дай Боже всеки му такава изхабеност. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина на 50 още драпаше за хитове, Емата е на 36, има време до песния.

 

Tой явно се е заблудил, че всички руси бомби ги пенсионират около и преди 30-те, ама някои от тях все пак имат глас и умеят да задържат интереса към себе си и с песни след тази възраст, когато не разчиташ главно на циците си. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и Емануела не харесват това

 

Янева също. Ама кво да прайш...

 

Емилия има склонността през годините да се забива яко в кереча с неуспешни и посредствени песни и извенъж, когато всеки най-малко очаква, удря и им реже главите. Голяма късметлийка е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tой явно се е заблудил, че всички руси бомби ги пенсионират около и преди 30-те, ама някои от тях имат глас и умеят да задържат интереса към себе си и с песни след тази възраст, когато не разчиташ главно на циците си. :whistling:

Единствения интерес към Гърбушко от Нострадамус беше когато отмъкна мъжа на Анелия и след това злобееше постоянно по нея. Всеки път когато пускаше нова песен, естествено. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tой явно се е заблудил, че всички руси бомби ги пенсионират около и преди 30-те, ама някои от тях все пак имат глас и умеят да задържат интереса към себе си и с песни след тази възраст, когато не разчиташ главно на циците си. :whistling:

 

Даниеле, я кажи, как ти харесва Емилия повече, с новия или стария нос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствения интерес към Гърбушко от Нострадамус беше когато отмъкна мъжа на Анелия и след това злобееше постоянно по нея. Всеки път когато пускаше нова песен, естествено. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Нострадамус е астролог и пророк. :whistling: Сигурно дори Андреа и Анелия знаят, че гърбушкото от е Нотр Дам. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Нострадамус е астролог и пророк. :whistling: Сигурно дори Андреа и Анелия знаят, че гърбушкото от е Нотр Дам. :mf_surrender:

Аа, значи освен гърбава е и астроложка? Ето защо Конди й симпатизира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...