Jump to content



Препоръчани коментари

Айде само да не намесваш "примите", а? :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

Да са благодарни, че поне тука някой ги споменава, че иначе са жив зян, и кариерно, и личнстно.

 

Това пък в двойниците и тройниците е такава смешка. Нито имат еднакъв музикален стил, нито визуално си приличат. И най-важното - Ема си е запазила гласа, дори пее по-добре от преди, докато други и една песен не могат да избутат вече на живо. Който не го кефи истината - за него си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е изложила Преслава и Анелия само в твоите и нейните очи. Всъщност изложи самата себе си. Показа махленска същност, плоски разсъвдения, нулева колегиалност... Ако нещата бяха свързани с песни, да го прави достояние. Но такива лични неща... Трябва да се срамува задето се проявява като простакеса...

А ти се гордей... Към днешна дата и Преслава и Анелия са над Емилия, така че и с публични скандални изяви не и се получи да ги измести... Долна е. Точка

 

Чисто като изказвания - тези за Анелия според мен изложиха Емилия, защото втората никога не разкри напълно за какво става въпрос, а само правеше намеци и недомлъкви, с което излезе в очите на хората като злобарка.

 

Обаче изказването за Преслава, че е преспала с Коко си беше камък в градината на толбухинлийката и евала й права на Емилия, че събра смелост да го каже. Пресвета Дева Мария от Добрич - ангелчето на попфолка - да бъде разкрита като евтина любовница и развали-къща. Безценно просто!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво да кажем за:

- "Че да не ми е сестра?"

- "На майка ти п....та..."

 

 

Какво да кажем ли? Ще кажем, че мадамата е супер яка. Евала! :1000 (19):

 

- член на кръга "Мисъл"

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Да са благодарни, че поне тука някой ги споменава, че иначе са жив зян, и кариерно, и личнстно.

 

Това пък в двойниците и тройниците е такава смешка. Нито имат еднакъв музикален стил, нито визуално си приличат. И най-важното - Ема си е запазила гласа, дори пее по-добре от преди, докато други и една песен не могат да избутат вече на живо. Който не го кефи истината - за него си е.

На участия ли я чу да пее Емчето? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, някои певици все още имат участия. :3fdb8960598fa63e:
Откога буфосинхронадата броите за участие?

Нормално е да си е съхранила гласа, като рядко го ползва по предназначение. Или не пее на плейбек? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чисто като изказвания - тези за Анелия според мен изложиха Емилия, защото втората никога не разкри напълно за какво става въпрос, а само правеше намеци и недомлъкви, с което излезе в очите на хората като злобарка.

 

Обаче изказването за Преслава, че е преспала с Коко си беше камък в градината на толбухинлийката и евала й права на Емилия, че събра смелост да го каже. Пресвета Дева Мария от Добрич - ангелчето на попфолка - да бъде разкрита като евтина любовница и развали-къща. Безценно просто!

 

Ами като се изказваш с недомлъвки, значи и самия ти прикриваш нещо срамно. Това, че не беше конкретна, я изложи още повече. Очевидно не е предвидила този развой, в който никой не и се върза глупостите.

 

Ама тя може да спи с него, докато бе женен за Анелия, а после пищи за същото. Не мисля, че предаването имаше кой знае какъв отзвук и че това е оронило престижа на Преслава. Към днешна дата хората симпатизират на Анелия и Преслава. Основен кеф е направила на себе си и на антифеновете на Преслава. Но като цяло Емилия не е фактор или народна лювимка и каквото и да каже, никой не трогва...

 

Иначе Ема има страхотен глас и много хубава дискография. Една от малкото чалгаджийки, които слушам редовно. Просто ме изуми колко неща, които изредих, се пропускат докато я наричате чиста и добра душа... Или сте наивни, или се правите на такива...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога буфосинхронадата броите за участие?

Нормално е да си е съхранила гласа, като рядко го ползва по предназначение. Или не пее на плейбек? :3fdb8960598fa63e:

Айде стига вече манипулации, че тази вечер достатъчно се изложи.

Емилия е в ТОП 3 на тези с най-малко плейбек по участията си. Интернет в пълен с живи нейни изпълнения, повече от килограмите на Ивана и мъжете на Десилава като цифра взети заедно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига вече манипулации, че тази вечер достатъчно се изложи.

Емилия е в ТОП 3 на тези с най-малко плейбек по участията си. Интернет в пълен с живи нейни изпълнения, повече от килограмите на Ивана и мъжете на Десилава като цифра взети заедно.

След като си уязвен от мен, защо си го изкарваш на Деси и Ивана? Да не са ми сестри... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като си уязвен от мен, защо си го изкарваш на Деси и Ивана? Да не са ми сестри... :mf_surrender:

И продължаваш ... :mf_surrender:

Явно много обичаш да си център на вниманието, ама недей на всяка цена. Вземи пример от любимката ти и когато не ти се получават нещата, се скрий за известен период. : )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се представи особено добре Емилия в "десетилетието". :girl_cry2:

Можеше освен една наградата (каквато между впрочем изпълнители като Анелия, Десислава, Емануела, Андреа, Константин, Цветелина Янева и т.н. нямат) да вземе още нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се представи особено добре Емилия в "десетилетието". :girl_cry2:

Можеше освен една наградата (каквато между впрочем изпълнители като Анелия, Десислава, Емануела, Андреа, Константин, Цветелина Янева и т.н. нямат) да вземе още нещо...

 

Башур на Десетилетието?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се представи особено добре Емилия в "десетилетието". :girl_cry2:

Можеше освен една наградата (каквато между впрочем изпълнители като Анелия, Десислава, Емануела, Андреа, Константин, Цветелина Янева и т.н. нямат) да вземе още нещо...

Ами "Да бях от гадните" е с два гласа, за дует са с 6, за живо изпълнение е на последните две места, за албум на предпоследно място, за певица с 0 гласа. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Башур на Десетилетието?

Ако не пишеш, когато нямаш какво да кажеш, имаш по-голям шанс да заблудиш поне някого, че не си толкова тъп...

По принцип говоря ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не пишеш, когато нямаш какво да кажеш, имаш по-голям шанс да заблудиш поне някого, че не си толкова тъп...

По принцип говоря ;)

 

Чудно! Сега ще се разплача!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами "Да бях от гадните" е с два гласа, за дует са с 6, за живо изпълнение е на последните две места, за албум на предпоследно място, за певица с 0 гласа. :3fdb8960598fa63e:

В две категории участва два пъти... Ако съберем броя на гласовете й в "живо изпълнение" ще излезе втора ... след като се разделя вота е нормално да бъде с по-малко гласове, което при такъв брой гласували те отпраща назад. "Смелите си имат всичко" в две категории е на нищожно изоставане от победителите...

Пропускаш май факта, че и Ема Красимир Георгиева, която ти ненавиждаш, има точно толкова награди, колкото имат двете "прими" Ивана и Глория.

Освен това има и заслужена и РЕАЛНА номинация за "Певица на десетилетието", което не е малко. Феновете й не са толкова нагли, че да я подкрепят, когато не заслужава нещо. Когато не печелиш в някоя категория няма особено значение дали си втори или пети, така че дали е с 18 или с 0 гласа, няма никакво значение. Победителят е само 1 винаги!

 

 

 

Чудно! Сега ще се разплача!

Жалко! Не исках така да става! :(

И без това не ти е особено лесно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко! Не исках така да става! :(

И без това не ти е особено лесно...

 

Напротив, точно така искаше да стане. Ако не искаше, нямаше ме окачествиш като тъп.

 

А колко ми е лесно или не, няма как да знаеш, при положение, че не ме познаваш. И аз мога да кажа за теб, че гъза ти е толкова широк, че всеки ден се насираш прав, но това не означава, че е истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В две категории участва два пъти... Ако съберем броя на гласовете й в "живо изпълнение" ще излезе втора ... след като се разделя вота е нормално да бъде с по-малко гласове, което при такъв брой гласували те отпраща назад. "Смелите си имат всичко" в две категории е на нищожно изоставане от победителите...

Пропускаш май факта, че и Ема Красимир Георгиева, която ти ненавиждаш, има точно толкова награди, колкото имат двете "прими" Ивана и Глория.

Освен това има и заслужена и РЕАЛНА номинация за "Певица на десетилетието", което не е малко. Феновете й не са толкова нагли, че да я подкрепят, когато не заслужава нещо. Когато не печелиш в някоя категория няма особено значение дали си втори или пети, така че дали е с 18 или с 0 гласа, няма никакво значение. Победителят е само 1 винаги!

Кавичките на прими трябваше да ме обидят ли? :3fdb8960598fa63e:

Не пропускам никакви факти, нито чак толкова я ненавиждам!

А и наградата си дължи на мен, тъй като аз съм агитирала за Борис Дали на ЛС! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кавичките на прими трябваше да ме обидят ли? :3fdb8960598fa63e:

Не пропускам никакви факти, нито чак толкова я ненавиждам!

А и наградата си дължи на мен, тъй като аз съм агитирала за Борис Дали на ЛС! :gun_bandana:

Ти обаче продължаваш да извърташ нещата нарочно и да ги приемаш лично. ; ) Кавичките са там, защото по начало "прими" е претенциозно и смешно за съвсем обикновени личности, които не са нищо по-различно от останалите хора, камо ли от колежките си. :mf_surrender:

А и като цяло ако 10% от успеха се дължи на Борката, той може да е много горд от себе си. Така че наградата си броя. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти обаче продължаваш да извърташ нещата нарочно и да ги приемаш лично. ; ) Кавичките са там, защото по начало "прими" е претенциозно и смешно за съвсем обикновени личности, които не са нищо по-различно от останалите хора, камо ли от колежките си. :mf_surrender:

А и като цяло ако 10% от успеха се дължи на Борката, той може да е много горд от себе си. Така че наградата си броя. :girl_witch:

Ти си я брой, кога съм казала да не го правиш?

Това за Борката беше шега, тъй като имаше и такива намеци, но ти просто не си ги прочел и не си разбрал, както и да е.

А "примите" са различни от колежките си, най-малкото по това, че Башур на десетилетието ходи да гледа като фенка в публиката големия концерт на примата, какъвто тя няма, няма и да има нивга. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си я брой, кога съм казала да не го правиш?

Това за Борката беше шега, тъй като имаше и такива намеци, но ти просто не си ги прочел и не си разбрал, както и да е.

А "примите" са различни от колежките си, най-малкото по това, че Башур на десетилетието ходи да гледа като фенка в публиката големия концерт на примата, какъвто тя няма, няма и да има нивга. :3fdb8960598fa63e:

Няма, не защо не може, а защото не иска. Бизнеса в момента не го позволява, а тя работи, за да се издържа с това.

От участията си е на доста по-голям плюс отколкото "примата" от единия си концерт за 5 години.

 

Може би да и да не е правилно, но такива са реалностите в момента, за съжаление. : )

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма, не защо не може, а защото не иска. Бизнеса в момента не го позволява, а тя работи, за да се издържа с това.

От участията си е на доста по-голям плюс отколкото "примата" от единия си концерт за 5 години.

 

Може би да и да не е правилно, но такива са реалностите в момента, за съжаление. : )

Примата си има толкова участия, колкото тя реши - и си ги подбира все на хубави места, можеш да видиш. Концертите съвсем не са 1 или 2, ако не броим само НДК. Когато и другите направят, тогава ще броим хитове, публика и всичко останало. Тя поне нещо прави, и то със собствени средства. Примата е на 45 години и има някакъв инстинкт за самосъхранение - понастоящем клубната политика не я устройва, иска да си запази здравето жената и си гледа кефа. Зависими от бройка участия и инкасо пред шефа са други.

Да е жива и здрава Емилия, аз я харесвам, но при положение че тя уважава примите, не знам защо феновете ѝ не го правят. Поне това. Имай предвид, че всеки е на различно положение - финансово, духовно, дори таргетите им са различни, а оттам - и приоритетите. Не можеш да сравняваш несравними неща, всеки развива свой тип кариера и живот.

Няма правилно и неправилно - ако различни формули работят в полза на различни изпълнители, значи са правилни всичките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...