Jump to content


Препоръчани коментари

На мен пък ми се иска Гери да издаде един албум с всички песни от 2008 нататък, че отдавна не е пускала албум. И второ DVD. Ще е страхотно. Но завръщане........... при това ниво на попфолка и днешните тъпи фенчета, няма да бъде истински оценена. :cry2: :cry2: :cry2:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не й пречи да се "завърне" - хората я помнят с добро, само й трябват силни песни. Последният й хит дори не помня от коя година е (Докога? Първичен инстинкт? Може би точно ти?). Не знам дали е изгубила устрем и желание за работа или просто има лош късмет, но много се надявам сега като завърши, да й потръгне пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Нищо не й пречи да се "завърне" - хората я помнят с добро, само й трябват силни песни. Последният й хит дори не помня от коя година е (Докога? Първичен инстинкт? Може би точно ти?). Не знам дали е изгубила устрем и желание за работа или просто има лош късмет, но много се надявам сега като завърши, да й потръгне пак.

 

 

 

Гергана е много талантлива . Дано наистина да й потръгне кариерата , харесвам я от самото начало и това е единствения дебютант някога в фирма "Пайнер" които тръгва на участие само с първата си записана песен ,която става мега хит за една вечер и една премиера по "Планета " тв която хората ще помнят вечно !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...