Jump to content



Online: Галена и Фики - Изневериш ли ми


Препоръчани коментари

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не е лоша баладата,но е доста посредствена,а клипът е тъп и краден на всичкото и отгоре.Нива под тази на Коцето с Деска по отношение и на песен,и на клип.

Тая и тя не си затвори устата през цялото време и пак гола :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че песента е кавър, но припевът страшно много ми прилича на "Някой ден" на Деси Слава, която пък ми е много любима песен и като ги сравня - тази ми бледнее. Галена има подобно видео, сещам се за "Лоша ли съм" и не е нещо ново за нея. Даже най-слабият проект за Галена от много време насам, но най-силният за Фики от "С друг ме бъркаш" насам. Единственото нещо с негово участие, което е слушаемо и все пак приятно за ухото. Очаквам песента да има успех, но не е моята този път - определено!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мернах час преди теб и имаше около 90 000. Как станаха +100 000 за час незнам :1000 (23):

Нещо си се объркала. Още снощи към 1 и нещо бяха 150к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

24 часа - 375 811

 

за малко не можаха да подобрят рекорда на Преси и Джени - отдъхнах си! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

24 часа - 375 811

 

за малко не можаха да подобрят рекорда на Преси и Джени - отдъхнах си! :Vishenka_05:

Да казвам ли реалните на Преслава и Джена за първите 24 часа? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да казвам ли реалните на Преслава и Джена за първите 24 часа? :1000 (29):

Сигурно са били още повече, но не са се обработили :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мариета как ли го измъдрила тоя банализъм в стил Токича? :helpsmilie: Особено припевът е клише до клише. Слабо се представя напоследък, а по принцип е "примата" сред текстописците. Да се стяга, може би се нуждае от почивка. Иначе е хубава песента. Клипът както се разбра е копиран 1:1, а и самата Галена има подобен - "Лоша ли съм". Като цяло е можело и повече да се постараят, струва ми се че Галя е искала просто да се отчете, че е пуснала и нещо поп-фолк - както стана ясно, ще пуска пак поп боза сега. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

24 часа - 375 811

 

за малко не можаха да подобрят рекорда на Преси и Джени - отдъхнах си! :Vishenka_05:

 

Е, но по плюсове ги подобриха и то чувствително - близо 15K на Галка и Фики срещу 11K на "Тук жена му пази". :Vishenka_05:

 

Прекрасен дует направиха Галена и Фики, клипът колкото е семпъл, толкова е висококачествен и по маниерите в Америка. Браво, а още по-хубаво е, че хората се намериха в песента и я оцениха много високо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасен дует направиха Галена и Фики, клипът колкото е семпъл, толкова е висококачествен и по маниерите в Америка. Браво, а още по-хубаво е, че хората се намериха в песента и я оцениха много високо.

:roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо много неслушаемо в тази песен. И то явно не е само едно, понеже, макар не лошата гръцка мелодия и опита за въздействащ текст, то определено не бих си я пускал доброволно отново. Вие като животно мангала, а и имам чувството, че дори гласовете им не си подхождат изобщо (поне в тази песен).

Чалгарките трябва да проумеят, че колкото и да харесват дадена (особено гръцка) песен, то не значи, че тя е подходяща именно за техен кавър... и да спрат да си мерят възможностите и егото с кавъри на Василис Карас. Голяма работа, че си взела негова песен след като си я превърнала в това нещо.

 

Клипа също е адски скучен и най-слабия на Галена сигурно откакто е с Галин. :1000 (29):

 

И макар интереса, който все още продължава да предизвиква тя, годината й е доста слаба (откъм песни поне) и се крепи единствено на "Moro mou". И "шефът" и дуета са доста под възможностите й и няма да останат в дискографията й до песни като "Пак ли", "Кой" и другите й хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо много неслушаемо в тази песен. И то явно не е само едно, понеже, макар не лошата гръцка мелодия и опита за въздействащ текст, то определено не бих си я пускал доброволно отново. Вие като животно мангала, а и имам чувството, че дори гласовете им не си подхождат изобщо (поне в тази песен).

Чалгарките трябва да проумеят, че колкото и да харесват дадена (особено гръцка) песен, то не значи, че тя е подходяща именно за техен кавър... и да спрат да си мерят възможностите и егото с кавъри на Василис Карас. Голяма работа, че си взела негова песен след като си я превърнала в това нещо.

 

Клипа също е адски скучен и най-слабия на Галена сигурно откакто е с Галин. :1000 (29):

 

И макар интереса, който все още продължава да предизвиква тя, годината й е доста слаба (откъм песни поне) и се крепи единствено на "Moro mou". И "шефът" и дуета са доста под възможностите й и няма да останат в дискографията й до песни като "Пак ли", "Кой" и другите й хитове.

Увиването на мангала.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...