Jump to content


Online: Невена Пейкова - Трябваш ми спешно


Препоръчани коментари

Поредно добро парче от Невена Пейкова! За мен тя и Жана Бергендорф трябва да са най-вървежните в поп-а. Успех!

Обаче кърти с глас - супер е! :Vishenka_05:

 

Между другото, Люси прави много по-добри клипове за поп изпълнителите, отколкото за чалгата. Не знам защо е така, но е факт, че за поп-фолка отдавна не се старае.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредно добро парче от Невена Пейкова! За мен тя и Жана Бергендорф трябва да са най-вървежните в поп-а. Успех!

Обаче кърти с глас - супер е! :Vishenka_05:

 

Между другото, Люси прави много по-добри клипове за поп изпълнителите, отколкото за чалгата. Не знам защо е така, но е факт, че за поп-фолка отдавна не се старае.

Да, настина страхотен клип - къщата от "Фуклата" и "Започваме на чисто", морските кадри от последният клип на Кали, локацията и стаята от "Нощта гърми", стъбата от последният клип на Есил - новаторство.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле. Не съм го очаквала от нея. Принципно ѝ се кефя, но тексът е много тъп, а музиката ми е идва крадена от нещо много популярно. Клипът е свеж, но все тая.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит Микс 2... Песента е хубава, обаче техните напоследък звучат еднакво. Като почнем от Михаела, Луиза и т.н... Сигурен съм, че Дара ще ни изненада с нещо различно най-накрая

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Невена е мъж, нали? Не стига, че няма грам харизма и поведение, ами се и остригала, та хептен на нищо да не прилича.

Подкрепям. Противна ми е и на мен.

 

А клипа е микс м/у последните на Кали, Галин и Яница.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям. Противна ми е и на мен.

 

А клипа е микс м/у последните на Кали, Галин и Яница.

+ стълбището на Есил, преобядисано в розово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...