Jump to content



Online: Емануела - Без чувства


Препоръчани коментари

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

У-А-У!!! Песента е У-А-У!!! Обожавам песни с такъв ритъм и подобен текст! Емануела наистина размазва тая година!!! Най-добрата й песен от "Сменяй ме" насам! Хареса ми повече и от "Почти перфектен", даже и от предната е по-яка. Видеото на "Виновна" ми харесва повече, но тук песента за мен е много по-силна, ритмична и яка. Със сигурност песните на Джена и Преслава, Емануела, Деси Слава, Камелия и Гъмзата най-много ме изкефиха това лято. Супер е! Браво! Това е нейната песен!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката в началото на песента е трепач. Прилича много на "Видимо изневерил", "Мой", "Няма да ти пиша". И те ли са на Ганев?

Да, единствено "Мой" е на Радомир Кишев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката в началото на песента е трепач. Прилича много на "Видимо изневерил", "Мой", "Няма да ти пиша". И те ли са на Ганев?

На Цветелина Янева и Преслава - да, Мой е на Кишев. И на мен ми напомня на "Видимо изневерил" и точно за това от раз ме изкефи толкова! Оная песен е брутализъм, тая също.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

32.94MB WAV

image.png

 

Пак лъжеш!!!

Специално за тебе от онова място, да се успокоиш малко, че напрежение си натрупал от както си изхвърлен от там!

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png

 

Пак лъжеш!!!

Специално за тебе от онова място, да се успокоиш малко, че напрежение си натрупал от както си изхвърлен от там!

Е хайде да я споделите и тук де

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕМАНУЕЛА СМАЗВА И НЕ СПИРА!Толкова е красива тая жена и песента много ми напомня на старите и песни.Визиите са много яки,но не виждам тая русата защо е в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зарибява, иначе видеото и тя самата - пълен евтинджос. Нали уж имат стилисти?

Па нейната стилистка е една стилистка, чеп за зеле не става от нея. Не се пробва като певица ли, като ТВ водеща ли, като каква ли, сега и стилистка ми го играе.

 

Емицата ме кефи много, адски сексуална е, кефи ме как настървено пее против парцалите, а тя изглежда и се държи като най-големия парцаляк. Каквото и да облече всъщност, както и да се изкипри - селската пръчка и курвенския манталитет са си селска пръчка и курвенски манталитет. Не знам защо така всеки път при нея така се получават нещата, другите пак малко от малко дигат акциите, но каквото и да облече Емица -

си е като каракачанка на селски събор.

 

Аутотюнът ми е малко в повече на мене и нещо текста нищо не го разбирам, но като цяло ще се слуша...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела заслужава Певица тази година. Няма слабо и е единствената, която има силни гледания месеци наред, а не да гръмнат първата седмица и да замрат след това. Показателно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е хубава и хитова песента, но пак избързва при положение, че още има актуален хит.

 

Иначе много силни гледания за Емануела - единствената фолк певица освен Галена, която сама направи над 300K със самостоятелна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...