Jump to content



Online: Симона Загорова - На моята честота


Препоръчани коментари

Естествено, за всеки влак си има пътници, НО харизмата е съвкупност от качества и черти като магнетизъм, чар, обаятелност, провокация, които предизвикват масово хората. Симона няма харизма, тя е безлична, ако имаше такава щеше да гръмне като Гери-Никол, Дара, Гергана, Сузанита

 

Колкото до Гергана, тя е угаснала рЕзко, избора й да се оттегли си е лично неин, както тя самата каза "славата й е отнела много повече от колкото й е дала".

Така, че едни искат славата, но няма как да я получат, други доброволно се отказват от нея

Пак ти казвам, че харизмата е относително понятие. Симона не е безлична, просто копира майка си и там й е грешката. Гергана пък в онзи период не знам каква харизма имаше, като не се различаваше от Камелия и Емилия. Дори съм чувал от хора в Пайнер, че след напускането на Десислава от фирмата през 2003 е търсена нейна визуална заместница и това се явява Гергана. Гергана в "Губя те бавно" е като Деса в "Думи две". Миналата година цяло лято по морето и навсякъде въртяха "К'во не чу", но това не е заради "харизмата" на Дара. Сузанита пък кога се появи, какво направи, кога я заобсъждахте... Нито има запомнящ се лик, нито хората я знаят как изглежда и коя е. Просто новината гръмна. Това е организирано и платено, така че не намесвай харизми тук...

 

5 години в топа и участие в 5 турнета не смятам, че е чак толкова скоропостижно "угасване". Много от днешните могат само да си мечтаят за нейните успехи, включително продадени бройки колкото за златен албум. Както и да е, двете със Симона са доста различни, ситуациите им също - едната е била обикновено момиче преди да я вземат в Пайнер и да разбие още с първата песен, другата покрай Глория винаги е била под светлината на прожекторите, но поради това че може би малко закъсня с отделянето от майка си, все още е известна главно като "дъщерята на Примата". Пожелавам й успех, дано намери индивидуалността си, което и Камелия я посъветва.

 

Песента е готина, наистина я е изпяла много хубаво. Дано й снима и клип. Браво, че побърза да пусне няколко проекта след предаването, така трябва. Но действително ще е добре да поработи и с други хора, а не само с тези, които пишат и песните на Глория.

Не съм отричал силните години на Гергана, ама те приключиха преждевременно заради абдикирането на Токича. В нея самата имаше много енергия, танцуваше, пееше на живо на турнетата, беше позитивен образ, кукленска визия, приятни бонбонести песни. И? Тя и Кати властваше. Е, Гергана е малко по-даровита и е доста добра душа, но реално се оказа, че този бизнес не е за нея. Тя не успя да наложи стил... да се справя сама, да потърси автори и да създаде запомнящи се песни след Токича. Луташе се. Доста е простовата. Не пошло простовата, но все пак простовата. Дадоха й шанс, подпираха я 5 години и после заби като магаре на мост. Дано се завърне, обаче с онази предишна слава - едва ли.

Симона има прекрасна песен като "Скрито в сърцето ти", каквато скоро нито в чалгата е излизала, нито в попа и рапа. По-добра е дори от песните на майка й, последните. Може би трябва да работи с друг екип, само че явно Глория командва парада, а както знаем, в момента тя не е особено наясно какво да прави със собствената си кариера, камо ли с прохождащата такава на Симона. Пожелавам успех, защото момичето е талантливо. Безпредметно е да злобеете. На Симона не й се получават нещата лесно като при Фики, нито иска да пее цигански помии... Културно момиче е и ще й е трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Щом не оценяваме напъните на Симона, значи не оценяваме изкуството, така ли? Не се ли усещаш малко какви глупости ръсиш, само за да защитиш щерката на любимата си певица?

Симона винаги ще си остане в сянката на Глория, та тя с това е известна. Все пак е млад човек, с амбиции и желание за развитие, нека опитва, няма лошо. Но ми се струва, че просто няма да уцели в този жанр, който се опитва да пробие. Виж ако е поп-фолк, там успех ще има, но тук много трудно.

И в чалгата няма да пробие, тя се е превърнала в едно аматьорско копие на майка си и нищо повече. Нито има обаянието, нито излъчването на звезда, просто е объркала професията. Симона е бетер Теди Кацарова - цял живот някакви напъни и резултат - нулев, цял живот в сянката на майка си и файда - нулева. Един Фики направи чудеса за няколко години, а Симона още дълго ще си дълбае по клубчетата, в случай, че не реши да направи добро и да ми лиши от присъствие и бъдещо стерилноо "творчество". Досега е само на загуба тая нейната импровизирана кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно в лицето на Гергана наистина са търсили заместничка на Деса, но все пак смятам, че си има собствена идентичност и приятен глас, заради които успя - един куп други блондинки се пръкнаха след това, но имаха ли същия успех? Не. Дори на една Андреа й трябваха няколко години, за да се наложи, не стана веднага. Явно само русите къдрици не са достатъчни, трябват и други качества.

 

Иначе аз лично не съм злобял срещу Симона - пожелах й успех, а и "Скрита в сърцето ти" ми е любима и на мен. Всъщност тя до момента май е единствената участничка, която направи нещо след "Гласът" - победителят Радко само дето засне реклама как "не може да повярва какво му се случва", още нищо не сме чули от него като собствен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита пък кога се появи, какво направи, кога я заобсъждахте... Нито има запомнящ се лик, нито хората я знаят как изглежда и коя е. Просто новината гръмна. Това е организирано и платено, така че не намесвай харизми тук...

Сузанита си е суперразпознаваема - цялата държава я гледа и обсъжда, как да не знаят хората как изглежда!?

 

И в чалгата няма да пробие, тя се е превърнала в едно аматьорско копие на майка си и нищо повече. Нито има обаянието, нито излъчването на звезда, просто е объркала професията. Симона е бетер Теди Кацарова - цял живот някакви напъни и резултат - нулев, цял живот в сянката на майка си и файда - нулева. Един Фики направи чудеса за няколко години, а Симона още дълго ще си дълбае по клубчетата, в случай, че не реши да направи добро и да ми лиши от присъствие и бъдещо стерилноо "творчество". Досега е само на загуба тая нейната импровизирана кариера.

Симона е чаровно момиче, но дори на стоп кадъра от клипа е клонинг на Глория и това отблъсква. Факт е, че имат визуална прилика, това е съвсем естествено, но може да бъде по-свежа и младежка. Глория ми изглежда по-млада от нея.

Теди Кацарова имаше 1-2 хита и е сладка, но после затъна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара нямала харизма ? Кво ви е хора... Харизмата е чар да вграбваш публиката а и Гери и Дара го имат това, за Тита не съм сигурен.

Водете се по вкуса за да сте себе си, а не по други параграфи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита била разпознаваема?!

Роби, ще го кажа за десети и последен път - харизмата е относително понятие. За мен харизма имат София Лорен, Рене Русо, Райна Кабаиванска, Невена Коканова, Мерил Стрийп. Давам ви пример и с друг тип жени. Не мога да се впечатля от евтини кифли на по 15 г. Такъв бях, като бях на 15. Такъв бях и на 20, така съм и сега на 26. Приемете, че всеки има свое виждане. Според вас изброените дрипли имали някакво излъчване. Какво ще им гарантира това в бъдеще време? Тя и Андреа беше харизматична уж, а вижте се сега как я плюете за килограми и какво ли не. Истината е, че момичетата и жените с финес са малко.

Дара има супер груб глас, речник, пози. Не ми е нежна и фина, каквато е примерно Михаела Маринова. Една Михаела Филева дори е супер лъчезарна, без да е пошла или мъжкарана гангстер.

Просто сте си нарочили Симона за антипатична и туй то. Спомнете си за изпълнението й на "Болката отляво" с Радко в Гласа на БГ. Повече няма какво да допълня. Считам безсмисления спор за приключен от моя страна. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глора е казала че този бизнес не е за монахини, нека и' го повтори това на Симона, а тя нека ослабне малко, нека вземе за пример Сандра Решич. Нека направи драстични промени в изгледа и обличането. Нека си вземе сериозен менаджер които ще и' води кариерата. Тогава ще се види дали става нещо от нея, талантливи хора има много, но не винаги те са най-пожеланите. Просто днес тихите води никой не ги забелязва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глора е казала че този бизнес не е за монахини, нека и' го повтори това на Симона, а тя нека ослабне малко, нека вземе за пример Сандра Решич. Нека направи драстични промени в изгледа и обличането. Нека си вземе сериозен менаджер които ще и' води кариерата. Тогава ще се види дали става нещо от нея, талантливи хора има много, но не винаги те са най-пожеланите. Просто днес тихите води никой не ги забелязва.

За какво й е на Сима да отслабва като изглежда перфектно?!

Най-голямата й грешка е екипът, с когото работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом не оценяваме напъните на Симона, значи не оценяваме изкуството, така ли? Не се ли усещаш малко какви глупости ръсиш, само за да защитиш щерката на любимата си певица?

Симона винаги ще си остане в сянката на Глория, та тя с това е известна. Все пак е млад човек, с амбиции и желание за развитие, нека опитва, няма лошо. Но ми се струва, че просто няма да уцели в този жанр, който се опитва да пробие. Виж ако е поп-фолк, там успех ще има, но тук много трудно.

Много добре усещам. Какво оцениха българите? Песните на Рут Колева се оценяват повече от англичани, на Графа музиката едвам прави 2 милиона, на Жана едвам 1. Айде виж кои са хитовете - яките дупари, базуки и куп други посредствени творения, наречени музика. Балада хит не е имало от ерата на Каризма сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво й е на Сима да отслабва като изглежда перфектно?!

Най-голямата й грешка е екипът, с когото работи.

 

Не много, но просто да има топ фигура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона няма да направи нищо, докато работи в екип с майка си. Трябва в професионален план да си намери истински музикален продуцент, който да я насочва какво звучене да имат песните й. Дотогава ще слушаме такива любителски експерименти. Ще гори, ще пламти, ще се топи като кубче лед... И така докато започне сама да заспива на песните си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...