Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Гледам са раздали покани за фен зоната във Варна. Обаче, местата на терена продължават да си седят 300. Представяте ли си какъв мизерен капацитет ще побере стадионът? При 13к души, най-вероятно ще има 2-3 хиляди, от които 2/3 са с покани. Другата събота много ще се смеем. Естествено, едва ли ще излъчват концерта. :whistling:

 

Явно на Камелия ще има повече хора, на басейна "Импулс" при нас в събота. :1000 (29): Щом управителя в рамките, на час от заявката ми звънна, да потвърдя шатрата за 10 души значи, са започнали да звънят здраво още от понеделник. Иначе, след вчерашния събор у село отивам в "Технополис" да видя колко струват тия колони със собствено управление и портове всякакви. Един колега вчера докара една такава и вдигнахме селото у въздуха. Днес всеки ме пита сватба ли съм правил. :1000 (6):

 

 

Хаха замря май големия хит на Белия зъб.

Хита пак се оказа мираж за Гаргамела.

Галена и Азис са с мегахитовете това лято.

 

Продължавай да опитваш, а ние ще сде пръскаме от смях. :1000 (6): Нема такива обсебени като 2-3 "десови" нахалника. Специално за вас ще тя представя от панаира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В този дует, кой на кого "помага" - Пепе на Джена или обратно ? :3fdb8960598fa63e:

Пепе на Люмиер, който заради раждането видя хит. Очаквам Джена вече да е бременна в 7-8 месец, за да може да види още един хит тази година. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти кво викаш?! "Не, Ками пусна хит, празнувам"? :D

 

Не знам защо имате такава извратена представа за мен, ама моите банкети не минават само с Камелия, както вероятно си прествавят някои хора тук, съдейки по себе си и собствените чалгарски пристрастия. Моите приятели и колеги, са предимно около 40 и 40+ годишни и в край като видинския сърбоманството е на почит. Тук Шабан Шаулич и Синан Сакич, са нещо много повече от религия и никой не го вълнува какво издават в момента, защото се размазват на хитовете им от последните 40 години. От българската чалга, се гравитира около кючеци като "6 без 10", "Рамзи кючек" и "Тез червени домати". Такъв е контингентът около мен. Младите може и да слушат новите неща, но от моите колеги почти никой не се интересува от нова чалга, камо ли българска. Тук от новата музика единственият, който вълнува с нещо моят контингент е.... Amar Jasarspahic, по съвсем обясними причини. Радвам се, че Сашка "Ангелчето" ще го води на панаира другия месец тук при нас.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо имате такава извратена представа за мен, ама моите банкети не минават само с Камелия, както вероятно си прествавят някои хора тук, съдейки по себе си и собствените чалгарски пристрастия. Моите приятели и колеги, са предимно около 40 и 40+ годишни и в край като видинския сърбоманството е на почит. Тук Шабан Шаулич и Синан Сакич, са нещо много повече от религия и никой не го вълнува какво издават в момента, защото се размазват на хитовете им от последните 40 години. От българската чалга, се гравитира около кючеци като "6 без 10", "Рамзи кючек" и "Тез червени домати". Такъв е контингентът около мен. Младите може и да слушат новите неща, но от моите колеги почти никой не се интересува от нова чалга, камо ли българска. Тук от новата музика единсвеният, който вълнува с нещо моят контингент е.... Amar Jasarspahic, по съвсем обясними причини. Радвам се, че Сашка "Ангелчето" ще го води на панаира другия месец тук при нас.

 

Ебавах се :baaasmiley:

Амар между другото е доста често в България, и на Слънчев Бряг има участие август месец мисля, че беше. Явно се харесва, много добро пеене вади момчето и песента, която си дал е жестока, хиляда пъти по-добра от оригинала.

 

Предполагам, че Преса и Джена ще избухнат с мега яката песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как се самонадъхват 3мата фенове на Белия зъб,че имала хит и се кефят като циганчета на хляб.А реалността е съвсем друга .

Коментирай, че "И това ще преживея" ми е третата най-слушана песен в телефона? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как се самонадъхват 3мата фенове на Белия зъб,че имала хит и се кефят като циганчета на хляб.А реалността е съвсем друга .

 

Коя реалност бе анонимко зъдръстена? В събота ще ти снимам цялото участие на Камелия при нас у Видин, да си го имаш за спомен и да гледаш хитове....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя реалност бе анонимко зъдръстена? В събота ще ти снимам цялото участие на Камелия при нас у Видин, да си го имаш за спомен и да гледаш хитове....

 

Не усещаш ли, че нарочно те дразни, както ти правиш с тях (Десови)? На всички им е ясно, че Камелия уцели хит, какъвто не е имала от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не усещаш ли, че нарочно те дразни, както ти правиш с тях (Десови)? На всички им е ясно, че Камелия уцели хит, какъвто не е имала от години.

 

Аз не дразня "десови", защото целта ми е не да ги дразня, а да ги мачкам и както виждаш успявам независимо колко плъха, са срещу мен вече 10 години. Тези не подлежат на култивиране, проверил съм го. Това трябва да се бие по кратуната всеки божи ден, защото от друго не разбират, ама наистина. Само си помисли какъв мишок трябва да си, за да стоиш 10 години анонимен в нета и да следиш всеки пост на Фокс свързан с Деса. Тези са напълно обсебени и няма лекарство, за тяхното заболяване. С всички други агитки можеш да спориш, да се псуваш понякога, да стигаш до приемливи съгласия по всякакви въпроси в чалгата, но с тази "десовата" част от същата не е възможно да има никакво съгласие по никакъв начин. Дори да има нормални от тях (има такива), те веднага биват атакувани от същата групичка, за да са възможно най-агресивни и крайни относно всякаква критика към Деса. А още по-обсебени са по въпроса с Камелия. Тук компромиси не се правят, защото ще е признак на нелоялност към самата Деса. Така си представят живота, проверил съм го милиони пъти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...