Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емануела луда ли е да въздига западащата кариера на другото пришито лице - продавачката от Вакарел? Тъкмо бяхме забравили за нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Щастлив ли си, че най-накрая Кеми пусна сносна песен ?

Може да налапа хита!

 

Тя вече го налапа. А ти не сменяй темата - докога ще си фен на лабилни истерички с липса на усет за тотален хит от цяло десетилетие, предпочитащи екскурзии до третия свят пред това да развиват кариерата си, докато са още млади?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия тук е много подценявана. Но навън е много харесвана.

 

Добре. Да живее навън тогава. :1000 (29):

 

Алисия, дето я хванахме, че масово гледанията на някои от "хитовете" й са от Индонезия и Танганайка. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя вече го налапа. А ти не сменяй темата - докога ще си фен на лабилни истерички с липса на усет за тотален хит от цяло десетилетие, предпочитащи екскурзии до третия свят пред това да развиват кариерата си, докато са още млади?

Душа, последния хит на Райна е ''Нежна полиция'' която до 2009 се развиваше. Има още две години за десетилетието.

Иначе наистина мачка. Не се спря с тези екскурзии. Скоро пак ще ходи - жестока. :heart:

Щом Кеми успя да види хит може и да Райна да го направи! Не я подценявай. :3fdb8960598fa63e:

И кога е била в третия свят ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия смаза с ХИТ! Жестока песен

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ иконите на България са родени в малки градчета.

1.Айтос

2.Две могили

3.Чипровци

4.Добрич

5.Костинброд

5.Етрополе

 

Пропусна Гълъбово и Раднево.

 

Да живее прованса!

 

Иначе Добрич е бил с над 100К население.

 

ПС: + СМядовоооо

Link to comment
Сподели в други сайтове

А знаете ли откъде е иконата на форума - meleto? :1000 (29):

 

От Боголин.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Емилия е от Гълъбово. Деса от Раднево.

ОМГ населението на Гълъбово е 8500 души! :roll1:

ГОРКАТА ЕМИЛИЯ!!!

 

Искам да коментираш едно паметно изказване на Силвия за Райна: ''Преди Пирин Фолк много я харесвах, но след като победих наградата за ''Закъсняла прошка'' тя дойде зад сцената при мен и ми каза ''Ти ми открадна награда''!''

Опитваше се да трупа слава на гърба на Райна! :gun_bandana: :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро един скандален дует между две изпълнителки на различни компании ще тресе България!

Те публично се мразеха, но се събраха за песен.

Сончето и Славена ? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ населението на Гълъбово е 8500 души! :roll1:

ГОРКАТА ЕМИЛИЯ!!!

 

Искам да коментираш едно паметно изказване на Силвия за Райна: ''Преди Пирин Фолк много я харесвах, но след като победих наградата за ''Закъсняла прошка'' тя дойде зад сцената при мен и ми каза ''Ти ми открадна награда''!''

Опитваше се да трупа слава на гърба на Райна! :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Райна е чисто кукуригу! Може ли зрял човек-професионалист да иде да каже на церемония по връчване на награди на колежка "Ти ми открадна наградата!" Тотална инфатилка. Ми запази достойнство, пък вътрешно си мисли, каквото искаш. Излагация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е чисто кукуригу! Може ли зрял човек-професионалист да иде да каже на церемония по връчване на награди на колежка "Ти ми открадна наградата!" Тотална инфатилка. Ми запази достойнство, пък вътрешно си мисли, каквото искаш. Изалгация.

Ама това беше лъжа. :helpsmilie: :roll1:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...