Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Умирам!!!

 

Мъжете се сбръчкват по-късно от жените. Менопаузата няма да ти прости... :3fdb8960598fa63e:

 

Ти освен да говориш елементарно и просто, за друго не ставаш. Нито си интересен, нито забавен. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти освен да говориш елементарно и просто, за друго не ставаш. Нито си интересен, нито забавен. :whistling:

 

Ти пък, щото много НЕелементарно и сложно говориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък, щото много НЕелементарно и сложно говориш.

 

Виж си постовете тук. Ако си въобразяваш, че начинът ти на общуване е особено впечатляващ и забавен за цял един форум, жестоко си се излъгал. И не мога да ти се начудя, спиш ли тук, та си вечното присъствие?! Един път в годината да се появя, не ме пропускаш. Излез малко навън, че ще се зомбираш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж си постовете тук. Ако си въобразяваш, че начинът ти на общуване е особено впечатляващ и забавен за цял един форум, жестоко си се излъгал. И не мога да ти се начудя, спиш ли тук, та си вечното присъствие?! Един път в годината да се появя, не ме пропускаш. Излез малко навън, че ще се зомбираш.

 

Да, тук живея, плащат ми да бдя над форума.

 

Къде да излизам в 40 градусова жега, ти изкукурига ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тук живея, плащат ми да бдя над форума.

 

Къде да излизам в 40 градусова жега, ти изкукурига ли?

 

Иди на плаж. :whistling: Ще останеш без очи да се взираш цял ден в тоя форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иди на плаж. :whistling: Ще останеш без очи да се взираш цял ден в тоя форум.

 

Не ми се ходи на плаж.

 

То, ако така се оставаше без очи, всичко живо под 40 години щеше да е сляпо. Хората по цял ден се взират в компове и телефони.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се ходи на плаж.

 

То, ако така се оставаше без очи, всичко живо под 40 години щеше да е сляпо. Хората по цял ден се взират в компове и телефони.

 

Има си последствия след време.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия и Тони Стораро заснеха новото си парче

През изминалия уикенд изпълнителите споделяха снимки и видеа от снимачния процес, а в неделя вечерта представиха песента пред всички посетители на столичния CLUB 33. Точно там Емилия сподели заглавието на новата песен -„Как да изтрезнея“. Първото изпяване пред публика всъщност бе част от снимките на клипа, който бе заснет от екипа на Николай Скерлев. Парчето е гръцки кавър с аранжимент на Даниел Ганев. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква полза ще извлекат от този изчерпан боклук? Последните 2 години една нормална песен не може да направи.

И аз мисля, че Оцко трябва да работи с други. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което е добре. Искам нещо ново от Преслава и толкова да ми харесва, поне наполовина колкото "Режим неприлична"!!! :Vishenka_05:

 

Да се надяваме Емануела, Кали беше споменала преди близо 2 години, че има песен от него.... Ето, сега има възможност да представи нещо по негова музика. Според мен и обичайните изпълнители, които до сега са си работили като Татяна, Емилия, Галена (все пак разнообразява), Юнона, навярно Галин, Фики, Коцето и Борис Дали. Доста желаещи ще има, но да видим какви песни ще прави, че след "Все ми е тая" не се сещам за нещо много, много добро от него. Все пак дано направи яки неща!

Слава Богу Преслава няма намерение да работи с въпросният "композитор".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иди на плаж. :whistling: Ще останеш без очи да се взираш цял ден в тоя форум.

Я, имаме си ново попълнение във форумният кокошарник. Не знаех, че Мара (ба)Къра от Илиянци има фенове. Миличка, така няма да говориш на мъжа ми, за да не те пратя да продаваш преоценени бикини на Женският пазар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...