Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма случайни неща в този бизнес. Митака продължава да ни показва колко му е мъка за Кама. Това е параноя...

Камелия ги мачка като валяк цинкова кофа, Пайнер пак да й пратят НАП, то се вижда кой генерира милион и половина рейтинг. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Митака си има куп кахъри на главата, че да мисли за напуснали служителки.

С този слаб сезон... сигурно сън не спи.

 

Точко чипровската му е фикс идея от едно време, много лично го прие, като му би шута тя. Как по друг начин обясняваш факта, че само след пайнерски песни не се показва "Дразни ме"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това какво виждате отстрани на клиповете се определя от вашите търсения и абонаменти в сайта!Прекалявате с вашите теории за конспирации!Много му е зор на Димитров, какво се вижда отстрани, отгоре и отзад :laughing:

Аз имам абонамент и за канала на Планета и за канала на Камелия и преди малко, когато пуснах да чуя песента на Нелина, отстрани се появи "Плюшено мече" на Кама, така че ограничения няма!Ограниченията си ги слагаме сами от години, като се делим на агитки, фенове на различни изпълнители и т.н. - типично по български, да не кажа по "Балкански"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точко чипровската му е фикс идея от едно време, много лично го прие, като му би шута тя. Как по друг начин обясняваш факта, че само след пайнерски песни не се показва "Дразни ме"?

След пайнерски песни на мен не ми излизат и тези на Ара и Диапазон. Какво общо има това? :mf_surrender:

Редно е малко да се разграничите от писаниците на Фокс, че Камелия бъркала с пръст в нечий задник. Хората си имат работа, бизнеси, кариери, тревоги и пр. Всеки гледа напред, освен Камелия. Пак добре, че напоследък не се е обаждала мнго по тази тема, а уж и книги щеше да издава... пълни измишльотини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Митко няма как да забрани песните на Камелия да не се показват. Нормално е да излизат предимно песните от канала на Пайнер. Погледнете vevo-та на изпълнители и ще видите същото нещо. Също така това се определя от каквото ти слушаш. На мен до Емануела понякога ми излиза Rihanna. Т'ва да не значи, че Митко лансира Риана или тя си е платила да е там. :roll1:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

9152530.jpg

Опа, след един refresh на страницата какво излезе,а?Айде сега всички дето дрънкахте какво е платил и забранил Димитров да му се извините в писмен вид! :ae:

 

На много хора не им излиза, като си пуснат пайнерски песни, вчера го коментирахме в темата на "Дразни ме". При положение, че Камелия беше номер 1 в Трендинг 2 дни и е сред 5-те най-гледани песни в държавата е странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На много хора не им излиза, като си пуснат пайнерски песни, вчера го коментирахме в темата на "Дразни ме". При положение, че Камелия беше номер 1 в Трендинг 2 дни и е сред 5-те най-гледани песни в държавата е странно.

Не споря по този въпрос.Напълно възможно е да не им излиза, но причината не е в това, че някой е платил или забранил ;)

Може хората, за които споменаваш дори да нямат абонамент за канала на Камелия и за това да не им излиза.

Ако не слушаш чалга въобще, също няма да ти излезе, нищо че е номер 1 в on trending - просто сайта има алгоритми, които изчисляват какво да ти предложат за гледане, а едва ли гигант като Google и респективно YouTube ще си гласят алгоритмите според предпочитанията на Митко Димитров, продуцент от Димитровград, малка България.

На мен ми излизат и песни на Ара и Диапазон отстрани - Азис с неговия "Мотел" излизаше постоянно наскоро :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На много хора не им излиза, като си пуснат пайнерски песни, вчера го коментирахме в темата на "Дразни ме". При положение, че Камелия беше номер 1 в Трендинг 2 дни и е сред 5-те най-гледани песни в държавата е странно.

На мен при Нелина ми излиза на Кама най-отгоре А под нея - Suzanitta

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не споря по този въпрос.Напълно възможно е да не им излиза, но причината не е в това, че някой е платил или забранил ;)

Може хората, за които споменаваш дори да нямат абонамент за канала на Камелия и за това да не им излиза.

Ако не слушаш чалга въобще, също няма да ти излезе, нищо че е номер 1 в on trending - просто сайта има алгоритми, които изчисляват какво да ти предложат за гледане, а едва ли гигант като Google и респективно YouTube ще си гласят алгоритмите според предпочитанията на Митко Димитров, продуцент от Димитровград, малка България.

На мен ми излизат и песни на Ара и Диапазон отстрани - Азис с неговия "Мотел" излизаше постоянно наскоро :)

 

Да бе, и на мен ми излизат песни на Азис, Алисия, Тони Стораро, Бони и т.н. само не "Дразни ме". Абониран съм за канала й. Както и да е - дано да е въпрос на време да се нормализират нещата. Наистина, че няма логика димитровградският пергиш да има пръст в делата на youtube, но от него относно Камелия очаквам всичко... То не беше триене на нейни клипове от канала им, от ЧУЖДИ канали с милиони гледания, не беше пращане на НАП по следите й - въобщее селска работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, и на мен ми излизат песни на Азис, Алисия, Тони Стораро, Бони и т.н. само не "Дразни ме". Абониран съм за канала й. Както и да е - дано да е въпрос на време да се нормализират нещата. Наистина, че няма логика димитровградският пергиш да има пръст в делата на youtube, но от него относно Камелия очаквам всичко... То не беше триене на нейни клипове от канала им, от ЧУЖДИ канали с милиони гледания, не беше пращане на НАП по следите й - въобщее селска работа.

Стига си се правил на Шерлок Холмс. Казахме ти, че излиза отгоре. Аз не съм абонат на Кама, а бисквитките ми се трият с всяко затваряне на браузъра. Така, че спри се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е темата да попитам, ала на една от снимките от "Напрао ги убивам" Гери Никол е тагнала Стоянски, да не би да е сменила стилистта? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е темата да попитам, ала на една от снимките от "Напрао ги убивам" Гери Никол е тагнала Стоянски, да не би да е сменила стилистта? :3fdb8960598fa63e:

Затова ли е с кучешка каишка в клипа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова ли е с кучешка каишка в клипа?

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

От утре и аз си слагам една каишка :3fdb8960598fa63e: Впрочем вчера видях в центъра на София момиче с наморник, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е темата да попитам, ала на една от снимките от "Напрао ги убивам" Гери Никол е тагнала Стоянски, да не би да е сменила стилистта? :3fdb8960598fa63e:

Че тя винаги е работела с него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пазаруваме ли гледания, Слави Трифонов? :3fdb8960598fa63e:

12 милиона на никому неизвестна песен, дори Галошче и Пресинка накуп не са били толкова нагли никога. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще й наклони на Преслава...., само й прави реклама! Иначе в този клип и на тоталният хит на Камелия - "Луда по тебе", такъв, за какъвто Галошче може да си мечтае. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще й наклони на Преслава...., само й прави реклама! Иначе в този клип и на тоталният хит на Камелия - "Луда по тебе", такъв, за какъвто Галошче може да си мечтае. :3fdb8960598fa63e:

Сега си на фаза: да плюем Галена? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя винаги е работела с него...

Виж, тук Добри е публикувал снимки от миналогодишният летен проект на Гери:

https://www.instagram.com/p/BHT0G3lhRRN/?taken-by=dobromirk

https://www.instagram.com/p/BGt5l6CGb5S/?taken-by=dobromirk

 

Явно само за първите 3 клипа е използвала неговите услуги, щом от тях има снимки в инстаграма му. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли намирам тази песен за може би най-добрата ѝ от бързите от новия ѝ период? Още не може да ми омръзне! :Vishenka_05:

 

Деса има 2 песни в Пайнер за мен - "Отново се родих" и "Не го прави". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...