Jump to content



Online: Емилия - Само мой


Препоръчани коментари

Песента има потенциал, според гледанията до тук, привлича интереса на хората. Ако беше малко по-хомогенна, а не като парчета от 3 отделни песни щеше да е супер.

 

Клипа и облеклото, обаче, са тотален фейл. През половината клип по боди и клинче за аеробика, втф! И е дала пари на тая Антония да я направи на клоун? Тая "стилистка" трябва ритуално да бъде изгорена на клада в Звездно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 47
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Доста разочарована останах..Крадени вокали от известна песен(отново от Ганев),доста посредствена тематика и клиширан текст и това рапиране от всеки втори е адски досадно!Не мисля,че приляга на нежния глас на Емилия и звучи някак смешно.Клипът не ми харесва също..Визиите със спортното клинче и ченото облекло накрая са доста зле.Много жалко :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е готина и свежа и Ема чупи рекордите си. С Калифорния не правеше и 100 ка на ден... Сега над 300 ка за 2 дни. Браво на Емс. Супер свежо лятно парче. Пак само в рама се оплакват и недоволстват :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста елементарна на първо слушане, обаче след това доста зарибяват някои моменти ...

Със сигурност нещата в кариерата й след второто раждане няма да бъдат както са били преди, но това в разбираемо. Не всички са Преслава. :)

Иначе е и имала и много по-добри парчета, но за лятото това си е съвсем в реда на нещата... Особено след такива лични рекорди, които бележи в момента.

Погледнато реални и парчетата на Криско, Тита, мита и т.н. не блестят с нещо кой знае какво, но са зарибяващи и това им върши работа за момента.

 

Щом и във фейсбук се споделя песента от хора, които не са ми от "чалга-планета-раманиа" средите, значи може и да стане нещо от тоя сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е със сигурност, то и няма как да имаш мегахит след мегахит. Наистина имаше 4 подред песни, дори и пета "Специално за всяка", честно казано единствено тя и Галена, може би Анелия следваха такъв ред една след друга песни коя от коя по-харесвани. Нормално е да има стоп. Затова очаквам с баладата новата вълна, не мисля, че раждането ще пречи на това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

... не мисля, че раждането ще пречи на това.

Имах предвид, че нейните представи за кариерата й и мирогледа й като цяло може би са променени ...

Не самото раждане и първичните последствия като визия, семейно положение или отношение на продуценти, фенове и т.н.

 

П.С. А и никак не съм сигурен, че това ще е единственото й парче това лято или в близките месеци. Дори съм склонен да си мисля, че нарочно е търсен "по-слаб" (или по-неангажиращ) проект за лятото. Все пак сама издаде, че подготвя и друг проект, който "пази в пълна тайна" ... времето ще покаже :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че нейните представи за кариерата й и мирогледа й като цяло може би са променени ...

Не самото раждане и първичните последствия като визия, семейно положение или отношение на продуценти, фенове и т.н.

 

П.С. А и никак не съм сигурен, че това ще е единственото й парче това лято или в близките месеци. Дори съм склонен да си мисля, че нарочно е търсен "по-слаб" (или по-неангажиращ) проект за лятото. Все пак сама издаде, че подготвя и друг проект, който "пази в пълна тайна" ... времето ще покаже :)

Беше писала, че се е случило нещо музикално предните дни, пази в пълна тайна някакъв дует... Не знам за 2 отделни неща ли говори или е едно, а и нали по принцип има и допълнително още 2-3 песни, които според нея са много силни. Не вярвам да е говорила за "Само мой". Аз затова се изненадах на нея, защото очаквах нещо бавно, меланхолично... Затова смятам, че тази е била нещо на момента. Иначе определено е променена, но е нормално с второ дете, а и очевидно с Коко имат сериозни проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше писала, че се е случило нещо музикално предните дни, пази в пълна тайна някакъв дует...

 

Дано е с някоя голяма звезда, а не със Сакис Кукос :mf_surrender:

 

За съжаление Емилия има много потенциал, който не използва. Но докато слуша "влюбенов" и сие клакьори ще продължава да си пати. Крайно време е майка й да и стане мениджър и да я оправи :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително слабо за,Емилия, тук вече няма за какво да се хвана, ни клип, ни песен, ни текст, ни визия.

А интереса - както блесна, така и угасна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще угасне интересът. Тази песен е абсолютно неконвертируема, звучи като някаква детска лигава мелодия, не знам дали и преди 15 години, ако беше пусната, щеше да се наложи като голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама иначе припадате по лигавата песен на Шакира "Me Enamore", ама щом е нашето не било хубаво. Много си е свежа песента на Емилия точно за лятото. Боклуците ги възхвалявате, а като се пусне по-различно не ставало.

Да ви се чуди човек на вкусовете, че хвалите и някакви измислени певици-дебютанти дето хич не могат да пеят и вземат вече куцо и сакато и ги слушате, че чак и подписи си правите и аватари от тези измислени "певици" дето изобщо и до албум няма и да стигнат и до края на годината няма и да съществуват и да ги помните.

 

Направо ме дразните с вашите глупости. Хвалят някаква си там пачавра Адриана и не знам си какви още измислени, а Емилия пуснала нещо свежо като за лятото не ставало, угода нямате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва интересно и после с този припев всичко приключва. Това е като нелепа версия на Моята половина :1000 (29):

Тия хора слушат ли си песните преди да ги издават :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ами ще се бори ... и милион й е много на тази досадна боза.

 

Иначе пишете за 2017 и какво разнообразие била донесла ... къде?

 

Интересно ще ми е след 5 години какво ще мислят за летните си сингли Емилия, Анелия, Преслава, Мария, Фики, Галин, че и Джена? Галена я спасява това, че пак пръска в клипа и освен това зарибява, но нека да не се лъжем ... и нейната песен е като 200 други, само че в канала на Facing the sun.

 

Емилия наистина ли не разбра кои са големите й хитове? Наистина ли не разбра, че с такива песни няма кой да я харесва?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За две седмици направи милион.

Сигурно ще се задоволи с 2-3 милиона.

Всички изпълнители имат слаби проекти. Не може винаги да си топ а Емилия от няколко години насам пускаше хит след хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...