Jump to content


Online: Katarina Grujic - Paranoican


Препоръчани коментари

Приятна е песента, хем напомня старите й, хем има нещо от Прийовичка. Ако не правеше толкова дълги паузи щеше тя да е на върха сега.

 

Клипа е много як, жалко че Кача в реалността няма нищо общо с това, което я правят в клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се че самото заснемане на клипа е мега зле, иначе самата тя е ослепителна.

Струва ми се че текста не пасва много с музиката, иначе похвално че се решила на песен от друг композитор освен ДХ.

Да не е напуснала Гранд ? Никъде не виждам да пише Grand Production :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се че самото заснемане на клипа е мега зле, иначе самата тя е ослепителна.

Струва ми се че текста не пасва много с музиката, иначе похвално че се решила на песен от друг композитор освен ДХ.

Да не е напуснала Гранд ? Никъде не виждам да пише Grand Production :scratch:

 

Според мен де, Srki Boy нали работят за Гранд ?


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен де, Srki Boy нали работят за Гранд ?

 

Не знам, то и ДХ е музички продуцент на Пинк па всички предни и' бяха от него, а в едно интервиу Кача каза че Дамир ще и' бил продуцент на албума, така че не знам точно как е. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, то и ДХ е музички продуцент на Пинк па всички предни и' бяха от него, а в едно интервиу Кача каза че Дамир ще и' бил продуцент, така че не знам точно как е. :D

 

Аз не знам защо й се бави тоооолкова албум.

Според мен или има проблеми с Дамир и Марина, или сега смътно си спомянм, че беше казала, че освен песни на Дамир в албума ще има и на други композитори. Имаше нещо такова.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо й се бави тоооолкова албум.

Според мен или има проблеми с Дамир и Марина, или сега смътно си спомянм, че беше казала, че освен песни на Дамир в албума ще има и на други композитори. Имаше нещо такова.

 

04:15min - "Всички песни са на Дамир, моят изпълнителен продуцент, а с текстoвете сме разнобразили ( от различни текстописци)"

 

Не знам какво би трябвало да означава това, но ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

04:15min - "Всички песни са на Дамир, моят изпълнителен продуцент, а с текстoвете сме разнобразили ( от различни текстописци)"

 

Не знам какво би трябвало да означава това, но ще видим.

 

Еми значи има проблеми. Явно има да плаща, едва ли са толкова евтини, ако ли не това е странен ход.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми значи има проблеми. Явно има да плаща, едва ли са толкова евтини, ако ли не това е странен ход.

 

Не знам, можно е и текстовете да са по-скъпи от песните :3fdb8960598fa63e:

 

Гранд са писали че снима клип https://grand.online/zvezde-granda/news/kat...i-za-rucak-foto

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...