Jump to content



Кои хитове от 2014 важат и днес


Кои са най-олемите хитове на 2014  

88 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не създала течение, затова имаше толкова неуспешни копия след това? Слави, по принцип си доста обективен, но като започнеш да говориш с някакви заучени фразички, не ти прави чест.

 

80% oт чалгата от две години и половина насам се прави по образеца на Не си ти и С мене да вървиш. Още няма отърване от цигански вокали, рап партии и фючъринги по модела на Галин. На вас не ви прави чест, че не гласувате по съвест... Помним и наградите на Рама как осрахте, а каква беше после действителността. Колкото и да харесваме продуктите на Галена, с подобно поведение и неуважение към всички останали успехи и заслуги, ще насадите негативно отношение и издребняване към любимката ви от страна на останалата част от форума. Просто не се спирате. Разбира се, че съм обективен. Точно затова се възмущавам, че сте ок Хавана тропикана да пред песните променили чалгата, дори и да е към по лошо. Звученето на Оцко и идеите на Галин за конструкцията на модерната песен сстанаха образец за всички други автори и изпълнители. Нека не се лъжем и стига сме драпали за чуждите мегауспехи. Феновете като певицата - лакоми, Жалко, че не го виждате отстрани. Няма причина да не призная хаванатта като топ песента на 2014, просто не съм усетил тази енергия, за която вие говорите. Голяма гордост, че Соня Немска се опитала да поднесе подобна помия. Видяхме резултата... При Малина и милион не стигна, но там приликата се усеща повече във видеото тъй като режисьора е един и същ

Иначе Хаваната е без конкуренция в чалгатата като видеоклип. Жалко, че е похабен за подобна комерсиална денс простотия, в която възпява низките страсти като марихуана, алкохол и други плътски удоволствия. Заради подобни песни фолка ще бъде отхвърлян от интелектуалците и нормалните хора в БГ. А вие го имайте и за връх и се самозалъгвайте, че е лъскаво, когато то всъщност е елементарно и гнусно.

Доста я изкопираха и като клип и като песен. Да не говорим, че сърби я кавърдисаха инс текст,че и клипа окрадоха. Колко песни после излязохя по нейно копие, само на прима виста се сещам за Джале,Джале , на Соня Немска и на Тотя Малкото жалко коте (подобие на песен).

Въобще тоя проект е супер успешен, а текста е много оригинален. На мен ми писна от текстове за любов.

 

Джале Джале и Котето не.. По скоро Соня и Малина. И провалите са на лице. ИСкаш ли да преброим песните по схемата на Не си ти или С мен да вървиш - над 200 са.

:notworthy:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яяяяя да видим кво става тука... Ахаххаха

 

Деса с най-интелектуалните текстове ли е?

"Ти на мене няя ми говориш така", "Майната ти на тебе..", "Ти вече няя няя ме нервираш".. Кака Деси тръгна към комерса, като удавник за сламка, а когато и с комерс се провали феновете и започват да лаят по в пъти по-успешните от нея..

 

Деса е уникален талант, но отдавна е доказано, че за успеха е нужен едва 1% ТАЛАНТ и 99% труд и амбиции.

 

"Хавана-тропикана" е песен за забавление с неангажиращ текст, песен за забавление и най-важното успешна песен.

 

Към днешна дата, има други актуални хитове, тази анкета е безсмислена и ненужна. Нека се фокусираме в моментното състояние на фолка.

 

"Моето зайчо" пък изобщо няма място тук.. "Всичко чуждо пожелаваш" например е много по-актуална от нея. И през 2014 и днес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яяяяя да видим кво става тука... Ахаххаха

 

Деса с най-интелектуалните текстове ли е?

"Ти на мене няя ми говориш така", "Майната ти на тебе..", "Ти вече няя няя ме нервираш".. Кака Деси тръгна към комерса, като удавник за сламка, а когато и с комерс се провали феновете и започват да лаят по в пъти по-успешните от нея..

 

Деса е уникален талант, но отдавна е доказано, че за успеха е нужен едва 1% ТАЛАНТ и 99% труд и амбиции.

 

"Хавана-тропикана" е песен за забавление с неангажиращ текст, песен за забавление и най-важното успешна песен.

 

Към днешна дата, има други актуални хитове, тази анкета е безсмислена и ненужна. Нека се фокусираме в моментното състояние на фолка.

 

"Моето зайчо" пък изобщо няма място тук.. "Всичко чуждо пожелаваш" например е много по-актуална от нея. И през 2014 и днес...

Ясно ми стана защо си фен на Оцковицата със съмнителния пол. :whistling:

За да ти се получат нещата в дългосрочен план са нужни много повече от 1 процент гласови данни и талант.Аз не виждам защо новата песен на Деси да е провал?Има си прилични гледания,масово одобрение и е в тон с актуалното.На мен не ми допада,исках друг тип парче от Деси Слава,но така като гледам повечето й се кефят и ще си бъде хит.Почнахте и песни с добър потенциал да изкарвате провали само за да оправдаете мнението на Слави за Галош :3fdb8960598fa63e: Доста жалка стратегия!Вашата като прави комерс била актуална и модерна,а Деса като прави комерс била се хванала като удавник за сламка хаха Колко си зле,честно!Тя за това и пусна две балади в рамките на 1 година 'щото е отчаяна,нали?А на Галоша коя и беше последната балада и с какъв успех е?На малкия пръст на Деса не може да стъпе по отношение балади,защото за там се иска душа и глас,които й липсват на Галош.За това и ще си остане с комерса и песньовките като Хаваната на долнопробни тематики,а Деса ще си пуска каквото й скимне,защото може да си го позволи и й се получава.😝

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно ми стана защо си фен на Оцковицата със съмнителния пол. :whistling:

За да ти се получат нещата в дългосрочен план са нужни много повече от 1 процент гласови данни и талант.Аз не виждам защо новата песен на Деси да е провал?Има си прилични гледания,масово одобрение и е в тон с актуалното.На мен не ми допада,исках друг тип парче от Деси Слава,но така като гледам повечето й се кефят и ще си бъде хит.Почнахте и песни с добър потенциал да изкарвате провали само за да оправдаете мнението на Слави за Галош :3fdb8960598fa63e: Доста жалка стратегия!Вашата като прави комерс била актуална и модерна,а Деса като прави комерс била се хванала като удавник за сламка хаха Колко си зле,честно!Тя за това и пусна две балади в рамките на 1 година 'щото е отчаяна,нали?А на Галоша коя и беше последната балада и с какъв успех е?На малкия пръст на Деса не може да стъпе по отношение балади,защото за там се иска душа и глас,които й липсват на Галош.За това и ще си остане с комерса и песньовките като Хаваната на долнопробни тематики,а Деса ще си пуска каквото й скимне,защото може да си го позволи и й се получава.😝

 

Охххх, почвам:

Първо - Деса е уникален талант никъде не съм го отрекъл, но я няма хич в: танците *Когато уж беше Шакира* , сценично поведение *когато пя Te Amo*.. дори няма усет за обличане *когато представи "Не го прави" - пълна катастрофа*, *когато и заснеха малката Деси, пак не беше преценила добре* *да не говорим издънката й при Слави*

Да си артист - трябва да притежаваш съвкупност от качества, особено към днешна дата..

 

Второ - Деса стартира в Пайнер със уж стойностни песни, или в рамките на шеговито... не съм чувал от нея да пее за дупета, нослета, майни и др., за това казам, че се е хванала за комерса - като удавница за сламка.

 

Трето - Ако Галена беше изпяла "В друг живот" мислиш, че щеше да има по-малък успех ли?

Всичко е до песента и след това изпяването. Галена се е доказала с балади през годините.

 

Трето - Деси не пуска каквото и скимне, защото е зависима от пазара. Галена пуска каквото и скимне, и не ползва един и същи инструментал няколко пъти. 😝

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охххх, почвам:

Първо - Деса е уникален талант никъде не съм го отрекъл, но я няма хич в: танците *Когато уж беше Шакира* , сценично поведение *когато пя Te Amo*.. дори няма усет за обличане *когато представи "Не го прави" - пълна катастрофа*, *когато и заснеха малката Деси, пак не беше преценила добре* *да не говорим издънката й при Слави*

Да си артист - трябва да притежаваш съвкупност от качества, особено към днешна дата..

 

Второ - Деса стартира в Пайнер със уж стойностни песни, или в рамките на шеговито... не съм чувал от нея да пее за дупета, нослета, майни и др., за това казам, че се е хванала за комерса - като удавница за сламка.

 

Трето - Ако Галена беше изпяла "В друг живот" мислиш, че щеше да има по-малък успех ли?

Всичко е до песента и след това изпяването. Галена се е доказала с балади през годините.

 

Трето - Деси не пуска каквото и скимне, защото е зависима от пазара. Галена пуска каквото и скимне, и не ползва един и същи инструментал няколко пъти. 😝

Ма кво се занимаваш с тая ДжиСимеонова? Тая е дразнител като Славчо Тревомана

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора НЕ знаят как да защитят тезата си против някой изпълнител без да намесват трети,четвърти,пети изпълнители!

 

Герганчето да не се притеснява кога е била последната балада на Галена и какъв успех е имала, защото нея това не я бърка. Все пак нали уж не й слушаш творчеството?! Галена прави хит и с Оцко, и с Калин, и с Ганев, и с Кости, и с Криско, и с Артан, и с кавър и т.н . Може да направи хит с всякаква музика и текст. Не си повтаря успешните песни с още 20 копия, нито копира колежките си, а те нея. Рекордьорка от жените в ю туб и класациите, клубовете пръскат с нейни песни всяка вечер. Та докато това е така, за нейните успехи и хитове НЕ може да имате никакви претенции! Не ми се ще да натрапват успехите й, обаче някои прекалявате!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Охххх, почвам:

Първо - Деса е уникален талант никъде не съм го отрекъл, но я няма хич в: танците *Когато уж беше Шакира* , сценично поведение *когато пя Te Amo*.. дори няма усет за обличане *когато представи "Не го прави" - пълна катастрофа*, *когато и заснеха малката Деси, пак не беше преценила добре* *да не говорим издънката й при Слави*

Да си артист - трябва да притежаваш съвкупност от качества, особено към днешна дата..

 

Второ - Деса стартира в Пайнер със уж стойностни песни, или в рамките на шеговито... не съм чувал от нея да пее за дупета, нослета, майни и др., за това казам, че се е хванала за комерса - като удавница за сламка.

 

Трето - Ако Галена беше изпяла "В друг живот" мислиш, че щеше да има по-малък успех ли?

Всичко е до песента и след това изпяването. Галена се е доказала с балади през годините.

 

Трето - Деси не пуска каквото и скимне, защото е зависима от пазара. Галена пуска каквото и скимне, и не ползва един и същи инструментал няколко пъти. 😝

Къде са и баладите в последните години?Тя от 2014 не е спряла да бълва яко комерс.Нека се пробва да изпее "В друг живот" пък нека видим.Защото с "Ако утре ме губиш" положението беше трагикомично.

Аз не съм видяла някой десов са е изтъквал Деси като добра танцьорка или пък винаги да е изглеждала перфектно по концерти.Нека не забравяме увисналия дирник на Галена н

За наградите за 2013(има снимки в нета),закриването на плейбек на наградите за 2014,фалшивото изпълнине на живо на "Боже,прости",слабия прием на "великата" "Утешителна награда" в Арената,а за изцепките по участия дори не ми се започва.За визиите на Деси не отговаря тя самата,а нейният стилист,а да не говорим,че беше с рокля на Галена при Слави и това няма как да не е било обмислено от истински "дизайнер".

Деса започна с "Не го прави",която по онова време не се оцени,но е уникална песен с много добър видеоклип.И продължи с песни като "Започваме на чисто" и "Смени паролата си",от които втората имаше що годе някакъв успех и след това дуетът с Галин беше много успешен и въртян,после закова с "В друг живот",която беше плътно зад летните хитове на Преслава и Галена в класацията на Сигнал,което е много голямо постижение за балада.Общо взето 2016 си беше нейната година,а и тя в Брадъра си каза,че ще набляга на кариерата си като излезе.Мен също не ме кефи изпълнител от ранга й да пее такива текстове,но явно е нужно разнообразие,защото "И на всички като тебе" пожъна огромен успех.Галена да не би пък да има смислени тектове?Аз даже не мога да се сетя за последния й такъв.Както и да е,с теб ми е ясно,че можем да спорим с дни,а не ми се занимава.

Колкото до темата -категорично "Моето слабо място".Чувам я и до днес по дискотеките,доста мои приятели я записват на сторитата си в Инстаграм/Снапчат и мога да потвърдя,че се пуска и в другите градове."Най-добрата" ми е може би най-любимата песен на Андреа."Всичко чуждо пожелаваш"също беше много успешна.Зайчето се сещам,че и до 2015 го въртяха много-беше доста успешна писен на Деска.На Галин и Фики това им бяха пиковите песни,които също съм чувала да пускат ,но доста по-рядко.Всичко останало мина и замина :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дукесо не вървиш.Преди да ме псуваш виж твойта мама не я ли срам, че е изгледала такова злобно същество или просто ти е липсвало любов от нейна страна ,та си станало толкова злобно.Кой знае колко са те малтретирали.....физически и емоционално

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дукесо не вървиш.Преди да ме псуваш виж твойта мама не я ли срам, че е изгледала такова злобно същество или просто ти е липсвало любов от нейна страна ,та си станало толкова злобно.Кой знае колко са те малтретирали.....физически и емоционално

Май визираш себе си! И кога по дяволите те напсувах? Май си смесил хапчетата

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора НЕ знаят как да защитят тезата си против някой изпълнител без да намесват трети,четвърти,пети изпълнители!

 

Герганчето да не се притеснява кога е била последната балада на Галена и какъв успех е имала, защото нея това не я бърка. Все пак нали уж не й слушаш творчеството?! Галена прави хит и с Оцко, и с Калин, и с Ганев, и с Кости, и с Криско, и с Артан, и с кавър и т.н . Може да направи хит с всякаква музика и текст. Не си повтаря успешните песни с още 20 копия, нито копира колежките си, а те нея. Рекордьорка от жените в ю туб и класациите, клубовете пръскат с нейни песни всяка вечер. Та докато това е така, за нейните успехи и хитове НЕ може да имате никакви претенции! Не ми се ще да натрапват успехите й, обаче някои прекалявате!

Галена си е намесена в темата с присъствието на Хаваната,така че се успокой.Фактите са си факти.Галена бялада няма от години,бълва само комерс и хитовете и са със кратък срок на годност.(Последната на 3тия месец издъхна,а я гласяхте за "Хабиби 2")Обяснила съм в скандалите,че сте смешни с натрапването.Ничии психики не мачкате,а пораждате смях в другите със заслепеността си-Слави ви го каза,няма смисъл да го повтарям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са и баладите в последните години?Тя от 2014 не е спряла да бълва яко комерс.Нека се пробва да изпее "В друг живот" пък нека видим.Защото с "Ако утре ме губиш" положението беше трагикомично.

Аз не съм видяла някой десов са е изтъквал Деси като добра танцьорка или пък винаги да е изглеждала перфектно по концерти.Нека не забравяме увисналия дирник на Галена н

За наградите за 2013(има снимки в нета),закриването на плейбек на наградите за 2014,фалшивото изпълнине на живо на "Боже,прости",слабия прием на "великата" "Утешителна награда" в Арената,а за изцепките по участия дори не ми се започва.За визиите на Деси не отговаря тя самата,а нейният стилист,а да не говорим,че беше с рокля на Галена при Слави и това няма как да не е било обмислено от истински "дизайнер".

Деса започна с "Не го прави",която по онова време не се оцени,но е уникална песен с много добър видеоклип.И продължи с песни като "Започваме на чисто" и "Смени паролата си",от които втората имаше що годе някакъв успех и след това дуетът с Галин беше много успешен и въртян,после закова с "В друг живот",която беше плътно зад летните хитове на Преслава и Галена в класацията на Сигнал,което е много голямо постижение за балада.Общо взето 2016 си беше нейната година,а и тя в Брадъра си каза,че ще набляга на кариерата си като излезе.Мен също не ме кефи изпълнител от ранга й да пее такива текстове,но явно е нужно разнообразие,защото "И на всички като тебе" пожъна огромен успех.Галена да не би пък да има смислени тектове?Аз даже не мога да се сетя за последния й такъв.Както и да е,с теб ми е ясно,че можем да спорим с дни,а не ми се занимава.

Колкото до темата -категорично "Моето слабо място".Чувам я и до днес по дискотеките,доста мои приятели я записват на сторитата си в Инстаграм/Снапчат и мога да потвърдя,че се пуска и в другите градове."Най-добрата" ми е може би най-любимата песен на Андреа."Всичко чуждо пожелаваш"също беше много успешна.Зайчето се сещам,че и до 2015 го въртяха много-беше доста успешна писен на Деска.На Галин и Фики това им бяха пиковите песни,които също съм чувала да пускат ,но доста по-рядко.Всичко останало мина и замина :girl_witch:

 

Анализи на опити за рестартиране на кариера - не ми прави.

Ясно е коя над коя е.

 

Поздрав!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора НЕ знаят как да защитят тезата си против някой изпълнител без да намесват трети,четвърти,пети изпълнители!

 

Герганчето да не се притеснява кога е била последната балада на Галена и какъв успех е имала, защото нея това не я бърка. Все пак нали уж не й слушаш творчеството?! Галена прави хит и с Оцко, и с Калин, и с Ганев, и с Кости, и с Криско, и с Артан, и с кавър и т.н . Може да направи хит с всякаква музика и текст. Не си повтаря успешните песни с още 20 копия, нито копира колежките си, а те нея. Рекордьорка от жените в ю туб и класациите, клубовете пръскат с нейни песни всяка вечер. Та докато това е така, за нейните успехи и хитове НЕ може да имате никакви претенции! Не ми се ще да натрапват успехите й, обаче някои прекалявате!

Абсолютен факт.

А Преса тъпото първо изцеди Драганински, после се лепна за Кости, накрая пак Драганински 3-4 песни под ред ! Това говори, че самата тя не е сигурна в себе си. До, като Галена редува всяко парче с различен композитор.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май визираш себе си! И кога по дяволите те напсувах? Май си смесил хапчетата

:1000 (29):

Хахахахах насирам се на тоя клип, като я гледам Деската, ква неадекватна тук :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен факт.

А Преса тъпото първо изцеди Драганински, после се лепна за Кости, накрая пак Драганински 3-4 песни под ред ! Това говори, че самата тя не е сигурна в себе си. До, като Галена редува всяко парче с различен композитор.

После кой кого намесвал неоснователно с цел да обиди любимия изпълнител на коментиращия хахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са и баладите в последните години?Тя от 2014 не е спряла да бълва яко комерс

По кои параграфи ТРЯБВА да прави балади всяка година? На нея НЕ й е силата в баладите,а именно в бързите и енергични песни, защото е с такъв темперамент. Не че не е остивила и уникални балади в жанра, но не там е нейната сила като цяло.

Точно никога комерс ли е? Песен,в която музиката е мега различна от всичко на пазара с вокали от фолклорна песен, които 2 години по-късно станаха хит сред топ дж-те по света?. Кое му е комерса на това?

Хавата Тропиката комерс ли е? Песен, която няма еквивалент в звученето в Бг от всички жанрове. По нищо не отстъпва като музика и клип на някой латино хит.

Боже, прости голям комерс ли е?

За Пантера мога да се съглася, но като музика пак нямаше нищо общо с музиката на пазара ( а нали на това му се казва комерс? ).

В твоите очи комерс ли е? Стара каравата като текст комерс ли е?

Живей като музика комерс ли е? Посочи ми песен с такова звучене в жанра от тази година.

Да ти олекне комерс ли е?

Моро му комерс ли е? Дори Урагана не бих могла да приема за комерс предвид, че е готова от юни. Но айде да е влезе в тази графа зараи периода;в който се появи с подобните С друг ме бъркаш и Майната ти.

Комерсите на Галена от 2014 насам са Криво ще ми е, Мина ми, Една жена, айде и Пей, сърце

Комерсите за мен са повечето песни на Алисия, които са правени по един модел. Давам само един пример.

За клипове няма и да коментирам, защото виждам, че ви е доста болна тема. Ето само песни коментираме, щом те са най-важното и за някои хора единственото важно.

Изцепки почти всяка има. Обаче някои успяват да компенсират с много други неща недостатъците и това е цаката на професионализма. Дори е смешно да се коментират ткива неща.

 

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...