Jump to content


Online: Seka Aleksic - Koma (Album 2017)


Препоръчани коментари

Засега от чутите ми се запечатаха Poludela, Doktore, Flaster - супер много ми харесаха. Малко са песните в албума, но май всичките са добри. Чух още няколко, които не са ми толкова топ, но като ги изслушам всичките добре, ще коментирам по-обстойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупав и ненужен албум, няма да роди истински хит. Да не говорим, че целия е направен върху 2 от песните от предишния й албум.

 

Гледам и феновете й я солят във ФБ, не са доволни хич.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taка... чаках няколко дни през които слушах албума за да ми захаресва нещо от него, щото на първо слушане нищо не ми хареса и песните не ми бяха лесно разпознаеми нито лесно различаващи една от друга. Определено този албум е в стила на Лом (наи-слабият и' aлбум) по-музикантски.

Липсата на Марина и Брая определено се осеща в текстовете.

Наи-вече ми допада Ti i ja smo par & Poludela след това и Koma.

Слабо като цяло.

По-добре да ги пуснеше директно с клиповете които е заснела отколко така с снимка и надявам се да се е постарала за клиповете да не са като Ево, но твърде се съмнявам да е нещо силно като старите и' и добри клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

И защо й беше да клипира точно кавъра си на уникално известния и сполучлив гръцки оригинал на Аргирос?

И защо прави евтини клипове бея идея... Първо да влезе малко във форма поне. Никаква концепция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо й беше да клипира точно кавъра си на уникално известния и сполучлив гръцки оригинал на Аргирос?

И защо прави евтини клипове бея идея... Първо да влезе малко във форма поне. Никаква концепция.

Тя си има традиция в всеки албум да има по един гърцки кавър. В Сърбия гръцката музика не е позната и затова се правят кавъри предимно на гръцки песни. Повечето, като и аз не знаех оригиналите нито на Ti se hrani mojim bolom от предния албум нито оригинала на тази.

Иначе прав си, какви клипове правеше това е абсурд... Добре че EВО и' спаси тоталния флоп на албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...