Jump to content



Online: Татяна - Бивша за секс


Препоръчани коментари

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Татяна е от малкото певици, които експериментират със звученето в поп фолка и я поздравявам за това. Проекта е на ниво и много се отличава. Доволен съм много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иглежда много добре наистина, сякаш времето е спряло за нея от "Остани" още. Но песента не ми хареса особено, различна е като музика, но като текст е толкова слушано и банално... И в Сърбия, и в Гърция толкова много експериментират с теми, фрази, метафори, които да се запомнят от хората, да има нещо уникално, а тук всяка си пее едно и също колко години подред. И ролята трябва да се сменя, за кой път всяка от тях пее как мачка всеки мъж, колко е силна, бухалки, белезници... Липсва ми по-естествения им образ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна заби в една ниша, в която вече няма какво да извлече като позитив. Трябва й нещо ударно и различно, потенциала си го има. Тази песен няма да е от песните, които ще си пускам. Хубав клип иначе, ама аман от Мартина, Дилена и компания вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...