Jump to content



Имали ли сте връзка с женен мъж?


  

40 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не.

Не бъдете утешителна награда! :3fdb8960598fa63e:

Абе не се знае дали ние ще сме утешителната награда или жена му!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В моя случай със сигурност не бях утешителната награда :1000 (29):

Мачкай!!!

Горката женица, ако ви е хванала на местопрестъплението...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Била съм и беше прекрасно! Невероятни спомени, тръпки, красива история... И двамата се влюбихме до уши... Поради обстоятелства поделяхме квартира с още други хора, но се виждахме тайно.

После дойде жена му да живее с него и аз се изнесох. Не можех да остана.

Страшна, неземно силна болка, но се отстраних...

 

Тогава бях на 21, сега не бих повторила. Не ме влече идеята за женен мъж. Има достатъчно свободни мъже за да се забърквам с женен. Не й виждам интересното на случката!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкажи Caspy.

Какво има за разказване беше ни запознала на работата, но нищо. Имаха си проблеми и си споделяше всичко с мен. Един ден бяхме се събрали приятели на домашно и той дойде, имахме общи такива. Аз се бях напил и реших да си ходя, а той предложи да ме закара. В колата му се напушихме, а на сутринта се събудих в големите му ръце и така 9 месеца щастливо влюбен. Жена му и до ден днешен не разбра, милата трябва да и се обадя да се видим

Link to comment
Сподели в други сайтове

Била съм и беше прекрасно! Невероятни спомени, тръпки, красива история... И двамата се влюбихме до уши... Поради обстоятелства поделяхме квартира с още други хора, но се виждахме тайно.

После дойде жена му да живее с него и аз се изнесох. Не можех да остана.

Страшна, неземно силна болка, но се отстраних...

 

Тогава бях на 21, сега не бих повторила. Не ме влече идеята за женен мъж. Има достатъчно свободни мъже за да се забърквам с женен. Не й виждам интересното на случката!

1+

Забраненото е най- сладко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има за разказване беше ни запознала на работата, но нищо. Имаха си проблеми и си споделяше всичко с мен. Един ден бяхме се събрали приятели на домашно и той дойде, имахме общи такива. Аз се бях напил и реших да си ходя, а той предложи да ме закара. В колата му се напушихме, а на сутринта се събудих в големите му ръце и така 9 месеца щастливо влюбен. Жена му и до ден днешен не разбра, милата трябва да и се обадя да се видим

Скандален си! И аз искам така, ама да е някой, който да отговоря на хилядата ми претенции или да е любов от пръв поглед!

Горката жена, явно с тебе му е било по-хубаво, отколкото с нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандален си! И аз искам така, ама да е някой, който да отговоря на хилядата ми претенции или да е любов от пръв поглед!

Горката жена, явно с тебе му е било по-хубаво, отколкото с нея...

Както се пее в един шлагер на Екстра Нина

ЩОМ ДО ЛЮБОВ С МЕНЕ СЕ Е СТИГНАЛО, ЗНАЧИ С НЕЯ НЕЩО МУ Е ЛИПСВАЛО

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така...

 

1. Видях заглавието на темата и си викам "Що пък за глупава тема е това?", и за това реших да я отворя да видя.

2. Гледам има анкета, че и гласували... Викам си "Голяма тъпотия, кой ще се отбележи с "да" в такова нещо?".

3. Оказа се, че имало и такива! :helpsmilie: :helpsmilie: трима баш!

4. Викам си "това е някой, който иска да се подиграва с темата". То пък и подробно сте го разказали! :mf_surrender:

5. За капак, те повечето пък били момчета, имали връзка със женен мъж!! :whistling:

 

Мислих си, че съм видял всичко...

Не съм. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както се пее в един шлагер на Екстра Нина

ЩОМ ДО ЛЮБОВ С МЕНЕ СЕ Е СТИГНАЛО, ЗНАЧИ С НЕЯ НЕЩО МУ Е ЛИПСВАЛО

Вярно е!

А защо се разделихте, ако не е нахално - да попитам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така...

 

1. Видях заглавието на темата и си викам "Що пък за глупава тема е това?", и за това реших да я отворя да видя.

2. Гледам има анкета, че и гласували... Викам си "Голяма тъпотия, кой ще се отбележи с "да" в такова нещо?".

3. Оказа се, че имало и такива! :helpsmilie: :helpsmilie: трима баш!

4. Викам си "това е някой, който иска да се подиграва с темата". То пък и подробно сте го разказали! :mf_surrender:

5. За капак, те повечето пък били момчета, имали връзка със женен мъж!! :whistling:

 

Мислих си, че съм видял всичко...

Не съм. :baaasmiley:

След като ти прочетох поста - изпаднах в истеричен смях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е!

А защо се разделихте, ако не е нахално - да попитам...

Влюбих се в 26 годишен тогава жребец с големи кафяви очи и яки татуси, а и жена му страдаше че не я поглежда. Аз си взех своето, след време се разведоха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влюбих се в 26 годишен тогава жребец с големи кафяви очи и яки татуси, а и жена му страдаше че не я поглежда. Аз си взех своето, след време се разведоха

!!!

И аз само такива с кафеви очи си харесвам, даже не гледам тяло, видя ли хубави очи или усмивка съм готов и душата да си дам на Дявола.

Тези със светли.очи не ги харесвам нещо, май заради един индивид. Иначе, ако е някой с тъмносини очи или тъмнозелени също не бих го върнал.

И Алекс, и ..., и ... са с кафеви очи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандален си! И аз искам така, ама да е някой, който да отговоря на хилядата ми претенции или да е любов от пръв поглед!

Горката жена, явно с тебе му е било по-хубаво, отколкото с нея...

Не един мъж обича да си чеше егото! Който си ходи си ходи. Познавам много такива, при мен аз се отдавам изцяло и само с една. Но като ми омръзне или срещна нещо по добро ги зарязвам (забравям) Не мога да съм с човек който не обичам или не ме привлича нещо в него. Труден съм! То и затова сигурно имам една голяма любов и за втора не съм сигурен, че ще срещна. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

!!!

И аз само такива с кафеви очи си харесвам, даже не гледам тяло, видя ли хубави очи или усмивка съм готов и душата да си дам на Дявола.

Тези със светли.очи не ги харесвам нещо, май заради един индивид. Иначе, ако е някой с тъмносини очи или тъмнозелени също не бих го върнал.

И Алекс, и ..., и ... са с кафеви очи.

Алекзандър? :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С женен мъж - не, но с обвързан, да. Той няма и да се ожени никога така де.

Не знам.. хем ме беше срам и се възпирах и си казвах, че не е редно. Хем си умирах от любов по него. А в интерес на истината тогава не сме имали и някакви сексуални отношения. Имаше някакви граници. Човек никога не знае кога ще срещне някого, който е по-подходящ за теб от този с който си в даден момент. Въпроса е да не се лъжат един друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...