Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Оххх.... :ac: кажи си, че се надяваш да боднеш Боровинчето.. все пак чакаше някоя готина, макар аз да бях през цялото време пред тебе!

Боровинчето никой не моИ да я бодне без нейното позволение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оххх.... :ac: кажи си, че се надяваш да боднеш Боровинчето.. все пак чакаше някоя готина, макар аз да бях през цялото време пред тебе!

Аз влязох само и само за да не ни раздели предаването. Какви са тези клевети, кой те излъга?

 

СЕГА! Искам да гледам, тъкмо ми е палаво! :3fdb8960598fa63e:

1DbTCrE.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой каза, че няма да се пие от първата вечер?

 

giphy.gif

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинчето никой не моИ да я бодне без нейното позволение!

 

ми то.. само като видиш Денис какъв е красив.. като божество слязло на земята сред нас простосмъртните и ще позволиш, не ами...

Link to comment
Сподели в други сайтове

НОВА ПОРЦИЯ АЛКОХОЛ БЕ ДОСТАВЕНА В СКЛАДА!

 

Обичаме те, Биг Брадър!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой каза, че няма да се пие от първата вечер?

 

giphy.gif

Недей че ще кажат, че сме алкохолици.

new-drinking-gif-745.gif

 

ми то.. само като видиш Денис какъв е красив.. като божество слязло на земята сред нас простосмъртните и ще позволиш, не ами...

tumblr_nbhfikPm6L1qgrruro2_500.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз влязох само и само за да не ни раздели предаването. Какви са тези клевети, кой те излъга?

1DbTCrE.gif

 

Всички зрители очакваме!

tumblr_nvykabeKhm1u89htko1_500.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

tumblr_nbhfikPm6L1qgrruro2_500.gif

Факт :Vishenka_05:

Аз не пия алкохол, за това ще се отегля да си взема един душ. Мило, ти ако искаш можеш да ме последваш! Ако не чакай ме да изляза и се напивай с другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт :Vishenka_05:

Аз не пия алкохол, за това ще се отегля да си взема един душ. Мило, ти ако искаш можеш да ме последваш! Ако не чакай ме да изляза и се напивай с другите.

Ще пийна още 1-2 чашки, а ти подготви ваната. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се забавлявате, но е време да разберете едно: УТРЕ ЩЕ СЕ СЪСТОЯТ ПЪРВИТЕ ЕЛИМИНАЦИИ НА ВИП БРАДЪР! ВАШИЯ ВОТ МОЖЕ ДА ИЗПРАТИТЕ НА ЛС С АРГУМЕНТАЦИЯ. СКРИЙНШОТОВЕ ЩЕ БЪДАТ НАПРАВЕНИ ЗА ДА СЕ ДОКАЖЕ, ЧЕ МАНИПИПУЛАЦИИ НЯМА. НЕ МОЖЕ ДА ГЛАСУВАТЕ ЗА CALLYPRESSYFAN'. ДО 20:00 ОЧАКВАМ ВАШИЯ ИСКРЕН ВОТ! НЕКА ИГРАТА ЗАПОЧНЕ .... СЕГА!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се забавлявате, но е време да разберете едно: УТРЕ ЩЕ СЕ СЪСТОЯТ ПЪРВИТЕ ЕЛИМИНАЦИИ НА ВИП БРАДЪР! ВАШИЯ ВОТ МОЖЕ ДА ИЗПРАТИТЕ НА ЛС С АРГУМЕНТАЦИЯ. СКРИЙНШОТОВЕ ЩЕ БЪДАТ НАПРАВЕНИ ЗА ДА СЕ ДОКАЖЕ, ЧЕ МАНИПИПУЛАЦИИ НЯМА. НЕ МОЖЕ ДА ГЛАСУВАТЕ ЗА CALLYPRESSYFAN'. ДО 20:00 ОЧАКВАМ ВАШИЯ ИСКРЕН ВОТ! НЕКА ИГРАТА ЗАПОЧНЕ .... СЕГА!

 

Директни ли ще са или ще има номинации и зрителите ще гласуваме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

giphy.gif

боли ме да гласувам против някой.

 

Лицемерно!

 

Аз вече гласувах :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...