Jump to content



Заслужава ли Balm*in да е модератор?


Препоръчани коментари

Изглежда съм пропуснала нещо, но все пак ще си изкажа мнението.

ДА, твърдо заслужава да е модератор!

Какво означава "не прави нищо във форума"? Вие осъзнавате ли колко малко всъщност има да се прави във форума и колко много модератори има? Трябва да банва и да раздава наказания гласно, за да "върши нещо" ли? Нолее реагира супер адекватно, намесва се без надменно отношение и за мен на 10000% трябва да остане модератор точно сега, когато за едно "глупак" получаваш 3 дни бан!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз нямам личен проблем с никой модератор, нито имам близки отношения с някой такъв.

Ще гласувам с ДА, Заслужава. Не за друго а по простата причина, че не виждам да налага стандарти, който да не са налагани преди това и за други и от други и то най-вече за тези, които сега роптаят срещу същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда съм пропуснала нещо, но все пак ще си изкажа мнението.

ДА, твърдо заслужава да е модератор!

Какво означава "не прави нищо във форума"? Вие осъзнавате ли колко малко всъщност има да се прави във форума и колко много модератори има? Трябва да банва и да раздава наказания гласно, за да "върши нещо" ли? Нолее реагира супер адекватно, намесва се без надменно отношение и за мен на 10000% трябва да остане модератор точно сега, когато за едно "глупак" получаваш 3 дни бан!

Адекватно ли е да му маха бана? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защото - освен ако не е трито нещо - нито Арвиту, нито Сашо заслужават бан. Стига сте се банвали за най-малкото.

Окей, но след като е махнал неговия бан, защо не е махнал и на Арвиту?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей, но след като е махнал неговия бан, защо не е махнал и на Арвиту?

Видях, че Арвиту е писала? Дори и да не й го е махнал Балмайн, а друг - все тая. По-голяма грешка е да сложиш бан и да ограничиш комуникацията, отколкото да отмениш такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях, че Арвиту е писала? Дори и да не й го е махнал Балмайн, а друг - все тая. По-голяма грешка е да сложиш бан и да ограничиш комуникацията, отколкото да отмениш такъв.

Това е така, но нолето маха банове на потребители, на които симпатизира. А не защото "глупак" е обръщение в ежедневието, а не обида.

 

Реално трябва да се банва само на расово и полово основание - тогава вече не е забавно, ако си по чувствителен... Говорим за психически тормоз. Но като някой е тъп, не може да се банва, защото му го казваме...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А нещо по въпроса с раздаването на банове за щяло и нещяло? Защото те, ако не се слагат безпричинно, няма и да се махат...

 

Дал съм си мнението и по този въпрос, там където е необходимо.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не заслужава да е модератор. Пристрастен е на тема Галена и всеки нейн анти фен винаги бива наказван. Отделно преди години ме провокираше умишлено и ми даваше банове за по седмица винаги, без значение дали аз съм бил виновен или не. И друг път е надделявала негативната вълна, но за съжаление още е модератор. Парадира нагло с това във всеки спор, все едно е нещо повече от другите и поставя бан на всеки с различно от неговото мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А нещо по въпроса с раздаването на банове за щяло и нещяло? Защото те, ако не се слагат безпричинно, няма и да се махат...

Сори, че пак бъмпвам темата.

 

Нолее също си е позволявал да банва за щяло и нещяло. Моите банове са пример. :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, че пак бъмпвам темата.

 

Нолее също си е позволявал да банва за щяло и нещяло. Моите банове са пример. :д

Мотивирали са те да бъдеш прекрасен неспамещ форумец и са ти дали свободно време, в което да правиш невероятните си графики - не са били напразно! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мотивирали са те да бъдеш прекрасен неспамещ форумец и са ти дали свободно време, в което да правиш невероятните си графики - не са били напразно! :Vishenka_05:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Как ще коментираш опозицията Козирог - Рак? През последните месеци форума видя едни от най-жестоките сбълъци именно между тези два знака:

 

Blueberry - Arwity

 

Сашо - nikinlay

 

Сашо - Arwity

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново няма обида

И кое не е обидното?

Ти казваш, че се молила да прави свирки на целия форум.. ТОВА Е ОБИДА

Време е Христинка дето много знае да затвори темата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...