Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кой клип на ДесиСлава е по-добър?

"Друг Живот" а.к.а "Боже прости" или "И на всички като теб" а.к.а "Точно никога", "Дай ми", "Пантера"?

Дори един Жадувам от 2004 е в пъти по велик от най добрия на Галена

 

 

Галена започа да прави като продукцията н Андреа , а не обратно. Галена виаги е искала успехите на Андреа. Да, постигна ги, но колко чужди пари изхарчи.... Колко колежки прееба... Колко мръстоии направи

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори един Жадувам от 2004 е в пъти по велик от най добрия на Галена

Галена започа да прави като продукцията н Андреа , а не обратно. Галена виаги е искала успехите на Андреа. Да, постигна ги, но колко чужди пари изхарчи.... Колко колежки прееба... Колко мръстоии направи

Добре, че е Джанет та да се появи "Жадувам" :3fdb8960598fa63e:

Отново се бъркаш, кой харчи чужди пари и кой върти мръсотии. Ако разчиташе на чужди пари нямаше да обикаля като луда по участия, а да си стои вкъщи и да чака да й направят 2-3 албума, промоция и концерт в Универсиада :ad:

Единственото, което Галин е правил за Галена е да й подари "Лоша ли съм" след като роди Стефан и билетите за Дубай когато снимаха "Хайде откажи ме" и то само защото дуетната й половинка нарочно се направи на ударена, че трябвало да поеме половината разходи. Друго НИЩО, освен моралната подкрепа, разбира се.

 

Райна какво ще учи в Куба, някой знае ли?

Същото което в Монако и Сен Тропе :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че е Джанет та да се появи "Жадувам" :3fdb8960598fa63e:

Отново се бъркаш, кой харчи чужди пари и кой върти мръсотии. Ако разчиташе на чужди пари нямаше да обикаля като луда по участия, а да си стои вкъщи и да чака да й направят 2-3 албума, промоция и концерт в Универсиада :ad:

Единственото, което Галин е правил за Галена е да й подари "Лоша ли съм" след като роди Стефан и билетите за Дубай когато снимаха "Хайде откажи ме" и то само защото дуетната й половинка нарочно се направи на ударена, че трябвало да поеме половината разходи. Друго НИЩО, освен моралната подкрепа, разбира се.

Същото което в Монако и Сен Тропе :1000 (29):

Като почнете да говорите наизуст значи .. все едно следиш кредитната карта на Галена за постъпления :mf_surrender:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Травестее здраво на тия снимки. Преди поне беше апетитна...

 

Е, тогава си беше селска превъзходна :3fdb8960598fa63e:

 

И това чудо не било ремонтирано из основи, айде бегай

 

1071701-galin.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена доста се е засилила с участията...и то не къде- Галакси Пловдив и Котън Ст град са си доста вървежни места, дебютантки и краварки там почти не стъпват.

Aма моля ти се ...

Тотя е ходила да пее в Мегами заради новогодишната програма единствено :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена доста се е засилила с участията...и то не къде- Галакси Пловдив и Котън Ст град са си доста вървежни места, дебютантки и краварки там почти не стъпват.

 

Не е играчка, вече мачка! :happyppl:

 

 

1,136,052 views

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aма моля ти се ...

Тотя е ходила да пее в Мегами заради новогодишната програма единствено :D

Ама да бе, нали краварка фен ми обясняваше как краварката ходила да пее често в Мегами на частни партита. Така и не си доказа думите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама да бе, нали краварка фен ми обясняваше как краварката ходила да пее често в Мегами на частни партита. Така и не си доказа думите.

Изчезна като старите пари :D

 

Eлена Паришева как се разплаква , като я питаха дали и липсват концертите и участията .. :(

Много гадно ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...