Jump to content


Fifth Harmony - Общи приказки


Препоръчани коментари

Няма никакво място за сравнение между Fifth Harmony и Pussycat Dolls - първите са 5 невероятни вокалистки (добре де, 4 и Нормани...), а вторите - танцьорки и една вокалистка. Да не говорим, че и музиката на 5H е много по-мелодична и музикантска от клубните бозички на PCD.

Само Камилата зверски ме дразни с неадекватните си мятания, ама я преживявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никакво място за сравнение между Fifth Harmony и Pussycat Dolls - първите са 5 невероятни вокалистки (добре де, 4 и Нормани...), а вторите - танцьорки и една вокалистка. Да не говорим, че и музиката на 5H е много по-мелодична и музикантска от клубните бозички на PCD.

Само Камилата зверски ме дразни с неадекватните си мятания, ама я преживявам.

 

Единствено сравнение ми е че са женска група, не съм търсил прилика в творчеството им. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Камила е напуснала Fifth Harmony. Надута квачка. :gun_bandana:

https://twitter.com/FifthHarmony/status/810711337789771776

 

Значи затова е най-коментираната тема в Туитър. Бях близо, че нещо става с групата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхаха, сега Камила излезе с изявление, че дори не го потвърдила официално, нито говорила с момичетата, те сами пуснали новината и тя била шокирана. :1000 (29):

Сега вече е официално. Догодина щяла да ни "зарине с продукция".

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това беше ясно от много време, девойчето адски си повярва още в X factor. Според мен няма да има успех като солов артист, във Fifth Harmony се отличаваше, защото беше най-жизнена и самоуверена, а и гласът й изпъкваше, но като солов артист ще се слее с масовката. Да не говорим, че като образ прекалено много се покрива с Ариана Гранде - дребно момиче със силен глас, но пък изобщо не е толкова добър вокал, колкото Ари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ето как ще звучат песните на 5H без Камила.

Сто пъти по-яко е така, мен в оригинала най-много ме кефи частта, в която Лорън пее партията на Камила, така че е дори по-готино като е така цялата песен. Нищо не са изгубили без Камила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...