Jump to content



Плагиатствал ли е Криско от Веси Бонева за #МамаУраган на Галена/ СРАВНИ


Препоръчани коментари

  • Отговори 47
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

"Кралицата с мегахит" (сред съмнителна полемика) и теб това какво? Пълни ти хладилника ли? Що се радваш толкоз?

Добре направи човека, вие не се научихте, че всъщност Криско ли е, Кристо ли, ви го сложи на чалгата. Басирам се!

А на теб пълни ли ти хладилника като плюеш, хейтиш, критикуваш всички изпълнители и техните фенове? Ти нали си много умна и извисена? Остави ги да си слушат Галена, Илиян, Теда Ломска и другите там курви и мангали. Аман от четене на морал!

 

По темата: пукната пара не давам за Галена, но съм на 100% сигурна, че няма да има никакви негативни последици за нея и песента й. Най-много да набутате Криско във всички национални телевизии да обяснява кое от къде е купил и да превърнете парчето на Галена в мега хит.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много да набутате Криско във всички национални телевизии да обяснява кое от къде е купил и да превърнете парчето на Галена в мега хит.

 

То точно това ще стане. :1000 (30):

 

Задава се поредният монстър с над 10 млн. гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на теб пълни ли ти хладилника като плюеш, хейтиш, критикуваш всички изпълнители и техните фенове? Ти нали си много умна и извисена? Остави ги да си слушат Галена, Илиян, Теда Ломска и другите там курви и мангали. Аман от четене на морал!

 

По темата: пукната пара не давам за Галена, но съм на 100% сигурна, че няма да има никакви негативни последици за нея и песента й. Най-много да набутате Криско във всички национални телевизии да обяснява кое от къде е купил и да превърнете парчето на Галена в мега хит.

 

Взе да ми досмешава сериозно. Питах сто пъти и пак ще питам: Да изказваш мнение, критика, които не се харесват, се нарича хейтване, злоба и оплюване??? Щото не съм ви в розовия синхрон тук ли? Ами свиквайте, бре! Има и такива мнения.

Не съм обиждала или ползвала обидни епитети към форумци тук, не са ми в речника. А са го правили и правят срещу мен.

Иронични подмятания към изпълнителите да. В музикален форум съм, дискутирам, изказвам мнение. Приемате го като хейт (щото си нямаме нали дума в българския) и злоба. Екстра!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз и ти" на Анелия и една песен на Deep zone също бяха 1:1, но просто ги купуват от едно и също място.

Няма да свалят песента на Галена, колкото и да ви се иска. Черните магии на Преслава не се получават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взе да ми досмешава сериозно. Питах сто пъти и пак ще питам: Да изказваш мнение, критика, които не се харесват, се нарича хейтване, злоба и оплюване??? Щото не съм ви в розовия синхрон тук ли? Ами свиквайте, бре! Има и такива мнения.

Не съм обиждала или ползвала обидни епитети към форумци тук, не са ми в речника. А са го правили и правят срещу мен.

Иронични подмятания към изпълнителите да. В музикален форум съм, дискутирам, изказвам мнение. Приемате го като хейт (щото си нямаме нали дума в българския) и злоба. Екстра!

Айде посмей си се, няма лошо - смехът е здраве. И да, това твоето вече граничи с хейт. На всяко нещо кусур намираш, един позитивен коментар нямаш и все се изказваш ироночно, саркастично, дори надменно... Ти нещо повече ли си от другите, някаква крайна инстанция, че не разбрах???

И за протокола, не защитавам Галена или когото и да било другиго, дори не слушам чалга доброволно у дома!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента няма да бъде свалена,просто с скандала ще се превърне в мегахит,пресовите много помагате,мерси

Фаст ти махай си правата

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде посмей си се, няма лошо - смехът е здраве. И да, това твоето вече граничи с хейт. На всяко нещо кусур намираш, един позитивен коментар нямаш и все се изказваш ироночно, саркастично, дори надменно... Ти нещо повече ли си от другите, някаква крайна инстанция, че не разбрах???

И за протокола, не защитавам Галена или когото и да било другиго, дори не слушам чалга доброволно у дома!

:1000 (29):

Аз не съм повече от никого, просто потребител, публика, консуматор на музика и имам право на мнение. Това, че дразни някого, не ми е грам ама грам проблем, мое си е. Че не виждате положителните ми такива също не ми е. Когато са заслужени наистина, си ги казвам, не се кривя или влизам нарочно да дразня. Гукайте си, че наводняваме!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много от песните в "БГ музиката" си приличат изключително много. Явно и сега е случаят е, че са купували един и същи семпъл големите творци.

Въпреки това песента на Бонева е много тъпа. Тази на Галена е в пъти по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно обратното.

Един хит на Бонева може ли да ми кажеш? :baaasmiley:

По-далеч от на Петя полата не си повдигаш носа ама тръгнал/а да ми развива теории кое било по-добро от другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един хит на Бонева може ли да ми кажеш? :baaasmiley:

По-далеч от на Петя полата не си повдигаш носа ама тръгнал/а да ми развив теории кое било по-добро от другото.

Може да е толкова хитова, но има много по-стойностни песни от цялата дискография на Галена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един хит на Бонева може ли да ми кажеш? :baaasmiley:

По-далеч от на Петя полата не си повдигаш носа ама тръгнал/а да ми развива теории кое било по-добро от другото.

 

Не я защитавам Бонева, защото и на мен ми е доста непозната, но какво, да фак, значение има колко известни песни имала? Ама ако ще да е тепърва прохождаща... факт е, че песните си приличат.

 

Жалко, че видеото както винаги при Галена струва повече от самата песен и в преносен, и в пряк смисъл.

Иначе втори пореден ден я чувам надута в нечия кола из пътя. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веска Бонева от години е позната с голямото си самочувствие и самодоволство, любим персонаж ми е. Истинска Дения - само тя си се слуша и харесва.

 

Ще гледам с удоволствие и пуканки как Смядовската амбиция попилява жалкия опит за ПР на неин гръб.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно обратното.

Твое мнение (макар че мога да предположа защо ти е точно такова мнението :3fdb8960598fa63e: )

И какво има, дето става за харесване в песента на Бонева. Елементарен оголен бийт, плюс текстът е типична чалга. Единственото, което е хубаво, е инструменталът на 2:59.

На Бонева добрите ѝ песни бяха денс/EDM, в периода докъм 2010-11. След това не я знам какво е правила, но тука явно се е опитвала да се прави RnB-джийка. Без успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам друго, но Весела е много противна. Може да има стойностни песни и качествена продукция, но е с его от тук до небето. Галена ще я разглоби като легооо :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

^^ Песента на Бонева е на светлинни години пред онова недоразумение! :)

Не само песента, а и певицата. Освен, че е много по-талантлива, е и хиляди пъти по-хубава и естествена. Едни от най-добрите дублажи на Дисни са нейни. Не знам надута ли е, каква е, но струва повече от ваната. И сега ще отнесе хейт от безмозъчните фенчета, защото Коврата мръсна е откраднала песента ѝ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плагиатствал е Криско яко, да. И не само от Веси Бонева. На мен ми харесват всички подобни проекти в това звучене, но нека не се лъжем - доста аматьорско, банално и скалъпено е парчето на Галена. Не можеш да си над 10 години на сцена и да копираш 16 годишни момиченца в лицето на Гери Никол и Дара. Нелепо е и не е никак новаторско.

От проекта мнгоо се усеща нежеланието, което е вложил Криско. Взел е парите на Галена и и дал претоплена манджа подигравайки се на болната и амбиция.

 

Ако го сравним с парчето на Тита, това на Галена си е чиста пародия. Ето Криско за кой проект говорил, с който ще промени индустрията. Тука заблудените как си мислеха, че говори за Галена. Ще се пукна от смях...

 

 

И все пак го пръскам от слушане, защото както казах - просто ме кефят парчета в подобен стил...

 

 

 

Тая името й не знам даже, същата като Рут Колева, хит нямат цял живот, но все плюят по-успелите :mf_surrender:

 

Дай като нямат хитове някои изпълнители, всички чалгарки да им налазят продукцията и да правят пари и участия на чужд гръб. Позволено е, защото първите не са толкова популярни.

 

Докато мислим така, всяка втора тъпа чалгаджийка като Галена ще си позволява такава наглотия. Не я толерирайте...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки това песента на Бонева е много тъпа. Тази на Галена е в пъти по-добра.

 

Пуснах си да я чуя, благодарение на полемиката и ооо! Хареса ми толкова, че си я свалих и сега ми е в плейъра.

Казах ви, оня се е подбил с чалгата, няма кой да обърне внимание, щото са прехласнати.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам друго, но Весела е много противна. Може да има стойностни песни и качествена продукция, но е с его от тук до небето. Галена ще я разглоби като легооо :gun_bandana:

 

Не я знаех, чух я и си заслужава егото. Има нещо, което другата няма: глас, талант, харизма.

Ше й разглоби плочките в банята! Тва е голем текст нейния, ша знаеш, направо ме ошашави...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...