Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Коя е сега?

Татяна която се мисли за Камелия, а е просто гъска. Сложила е някаква шапка ли е корона ли е не знам. Ама е евтино

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се, че Райна ще пее новата си балада и "По - добре"

 

Дай Боже за "По-добре", но песента е кавър и не мисля, че правата са уредени, за да я изпее..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай Боже за "По-добре", но песента е кавър и не мисля, че правата са уредени, за да я изпее..

 

може да я пее, но не може да я издава на официален носител. Следователно после на ДВД-то ще я отрежат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямс такова селско излагане с татяна и нейното народно пеене. Ще бъде изрязано от видеото после.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва холограма на публика, не на певиците.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките стриймове са пълен потрес, вървят минута-две със забивания, спират, след половин час пак. Никой не е отишъл с намерението да излъчва целия концерт на стрийм, щото знаят, че тва го интересуват само 50 балъка в Рамания.

Просто сигнала в залата е слаб и дори да има желания, то за реализация е трудно с мобилен интернет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямс такова селско излагане с татяна и нейното народно пеене. Ще бъде изрязано от видеото после.

 

Влезе за да плюеш по нея ли? Пя уникално!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...