Jump to content


Online: Милко Калайджиев и Arkan - Хайде в Пайнера


Препоръчани коментари

ОМГ :scratch: wtf men

Възможно ли е?

тъкмо сега си мислех Милко откога не е пyскал песен и че миналата година имаше хyбави песни и сега влизам в Раманиа хоп Милко нова песен :3fdb8960598fa63e:

Хайде да я чyем...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва обещаващо, вокалите са много добри.

Песента не е зле, честно казано си е е*ати циганията, обаче аз винаги съм си падал по мазнотийките. :1000 (29):

 

Имам чувството, че вече самият Милко осмива новите звезди в чалгата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва обещаващо, вокалите са много добри.

Песента не е зле, честно казано си е е*ати циганията, обаче аз винаги съм си падал по мазнотийките. :1000 (29):

 

Имам чувството, че вече самият Милко осмива новите звезди в чалгата. :1000 (29):

+1

Започва мега яко ама после поредната цигания...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не повярваш! Втора поредна песен тази година на Милко ми допадна, но тази има по-добра музика и вокали - получила му се е. Учудващо, наистина - допада ми. Винаги съм му харесвал по-скоро малко по-тежките песни като "Кръчма е душата ми", но това наистина не е никак зле. Брутална мелодия, на кого ли е...

Малееее музиката е трепач, особено до 35-тата секунда. Готов хит е опропастил Милко с неговия глас и тоя безумен текст. Много як бийт!

Точно същото си помислих и аз.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ,никога не съм си мислел,че Аркан ще пусне песен с изпълнител на "Пайнер" :1000 (29): Значи и аз си падам по такива мазни кючекчета,та ми харесва текста е тъп. Видеото не е нищо особено,Глория Аенска ми е супер противна ковра от класа. За Аркан това момче е п*дал но лично на мен ми харесва страшно много гласът му. :D Прави големи експерименти с гласовите си данни.

 

п.с Чуйте тази песен да ви стане ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече след хитове като Точилка, Готина си и други. Само кючекът е хубав. Където пеят и вият, е отврат. Но пък поне си спази традицията Милко да пусне нещо по-огнено лятото, че аман от тъпи песни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много пошло, и даже бих казал подигравателно спрямо Пайнер. Как Димитров е допуснал такава гавра? Май вярно никой не одобрява проектите в тая фирма преди да ги пуснат в ефир. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милко певец на годината!

 

:1000 (29):

 

 

И Идол!

Прецедент, двете най - желани награди отиват в ръцете на един изпълнител. Ще скандализират от фирмата :D :D :D

 

Относно проекта, не мога да събера точни думи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...