Jump to content



Online: Алисия - Красавицата спяща


Препоръчани коментари

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Баси и скучната и безлична песен... Тоя Пашев е ненормален, някои песни са му брутално сполучливи, а други нетърпими и дразнещи, каквато е и тая.. Алисия е гола вода в последно време!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що не се замислите преди да пишете? "Ку*вата си сваля" и къде е логиката и смисълът? :mf_surrender:

Казвате, че е тъпа, ама колко? По-тъпа ли е от последната на Деса и от последната на Преслава.

Хич не е тъпа, има заигравка в текста, въпреки баналната тема.

Музиката е интересна и не е дива чалгия. Алисия винаги е залагала на различното звученето в песните си. Евала.

Почти винаги се е постарала, танцува, пред камерата го играе много добре вече, за разлика от половината си колежки в Пайнер, които само показват марковите парцали.

Клиповете й не са скъпи, но са изпипани и държат ниво.

В последните 5-6 години при нея почти не мога да намеря ниско качество и всички песни, които пуска ми допадат, говорейки за попфолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що не се замислите преди да пишете? "Ку*вата си слага" и къде е логиката и смисълът? :mf_surrender:

 

"И той в леглото ку*вата си слага"

 

Замисли се ти преди да пишеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"И той в леглото ку*вата си слага"

 

Замисли се ти преди да пишеш.

Само че е "сваля", а не "слага".

Може пък някой да ги сваля ку-вите в леглото. Извратеняк ще да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална е песента! Очаквах най-много от нея за лятото и песните, които се оказа, че ще излизат в последно време и оправда, даже надмина очакванията ми! Алисия винаги е правила яки песни, но чак пък толкова яка песен не е вадила сигурно от "Мистър Грешен". Клипът е готин, тя е много яка тук и ми харесва най-вече с балета.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е песничката. В клипа ми харесаха сцените с танца в басейна и после с черните потници.

 

Напоследък май ме кефи кво пуска Алисия. :scratch: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че е "сваля", а не "слага".

Може пък някой да ги сваля ку-вите в леглото. Извратеняк ще да е.

 

Ами значи Вакарелската трябва да се научи да изговаря думите по-правилно. То в едно изречение да не ти се разбират две от думите си е направо за логопед.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бруталнаа песен, надмина всичките ми очаквания. Клипът също е брутален, тя също :Vishenka_05: :Vishenka_05:

А това за краля го беше го споделила вече. Каква ку*ва ви гони :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...