Jump to content



Татяна: "Никой няма право да съди някой друг".


Препоръчани коментари

Татяна даде поредното си интервю, което предизвика бурни емоции. Какво е вашето мнение по въпроса?

 

След 20:00 минута...

 

 

 

Изслушайте и споделете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Толкова е абсурдно само заглавието,че не виждам смисъл да го слушам.

Тоте има институция наречена съд,в която хората се съдят и е създадена още преди ти да се родиш,така че замълчи и изчезни с малкото ти коте вмирисано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не даде интервю, а спретна монолог, като този във "Фолкмаратон", ама два пъти по-дълъг. Не мога да си обясня, защо не изчаква поне да я попитат нещо, тя тази по 20 мин. води някакви монолозии и се мъчи да разсъждава. Някъде на 20-тата минута стигнала до извода, че след 10 години кариера за пръв път на участие и пяли припева на песен. Браво! Постижение! За 10 години кариера някой и научил припева! Да не се беше хвалила точно с това, тя се замоизгаври със себе си....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не даде интервю, а спретна монолог, като този във "Фолкмаратон", ама два пъти по-дълъг. Не мога да си обясня, защо не изчаква поне да я попитат нещо, тя тази по 20 мин. води някакви монолозии и се мъчи да разсъждава. Някъде на 20-тата минута стигнала до извода, че след 10 години кариера за пръв път на участие и пяли припева на песен. Браво! Постижение! За 10 години кариера някой и научил припева! Да не се беше хвалила точно с това, тя се замоизгаври със себе си....

 

:1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мило ми е че тя видя някакъв успех с последните си проекти, вижда се колко се радва и мило ми е за такива хора които наи-накрая уцелиха.

Макар че в началото много повече ми харесваше, не одобрявам това че текстовете и не струват но какво да се прави.

Иначе "До три" ми е фаворит от последните и "хитове". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишете по същество. Досега нищо общо с казаното от нея. Някой пусна ли си изобщо за да чуе за какво говори жената? Все плюнки. Като няма кво да кажете, мълчете. Говорила много. Еми по-добре че има кво да каже, а не като повечето да им вадиш думите с ченгел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишете по същество. Досега нищо общо с казаното от нея. Някой пусна ли си изобщо за да чуе за какво говори жената? Все плюнки. Като няма кво да кажете, мълчете. Говорила много. Еми по-добре че има кво да каже, а не като повечето да им вадиш думите с ченгел.

 

Как да не е по същество? Обсъждаме интервюто. Свали си фенсите розови очила и сметни, що за изказване на изпълнител с 10 годишна кариера е , че за пръв път на участие му се случвало да му пеят припева на песента?! Че това си е чиста гавра , това не е хвалба!

 

Чул съм интервюто от край до край. Ми не е ОК да водиш монози и за 40 мин. да позволиш да те питат само 3 въпроса, които после по 20 минути да ги разчекваш. Тя тази говори, превъзнася се, стига от едно до друго, то май не ние не сме в общото с казаното от нея, тя самата не знае какво говори. В "Автограф" същата работа, беше първият гост на Изабела, ама аз въобще не разбрах къде е и водещата функция на момичето, тя горката седеше и слушаше монолог. Ако я поканят в "Открит Микрофон" Емилия Стоянова ще я поздрави с "Добре Дошла" и ще последва 60 минутно мълчание от нейна страна, докато Туца води монолози и се самонавива. Много е забавна как се навива, говори едно отнесено, опитва се да разсъждава без да и се отдава, абе страшна комедия е на интервю.

 

И за капак на всичко-10 години и сефте и научили припева!

Браво! След още 10 може и цяла песен да и научат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не даде интервю, а спретна монолог, като този във "Фолкмаратон", ама два пъти по-дълъг. Не мога да си обясня, защо не изчаква поне да я попитат нещо, тя тази по 20 мин. води някакви монолозии и се мъчи да разсъждава. Някъде на 20-тата минута стигнала до извода, че след 10 години кариера за пръв път на участие и пяли припева на песен. Браво! Постижение! За 10 години кариера някой и научил припева! Да не се беше хвалила точно с това, тя се замоизгаври със себе си....

Хахахахаха !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо всички фолкпевици са много самокритични? :1000 (29): :1000 (29):

 

Доста неприятно и негативно интервю. Тотя знае, че изобщо не й се получава тая година. Има по-малко участия и се мъчи да ни заблуди, че й е ок, ама не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го слушах по ТВ интервюто, или поне част от него и на мен лично ми допадна, какво пак плюете? Говореше позитивно и точно това, че говореше много, на мен ми хареса защото съм гледал интервюта на Емануела, Галена, Джена в "Автограф", които са истинска мъка, неловки за слушане и гледане, така че Тоти специално тук беше ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

KhYjglTl.jpg

 

И мен ме разсейваше устата и...

Другия път като ходи да води монолог поне да си преобразява устата в п...ка.

 

Това защо всички били самокритични съм го пропсунал (вероятно заради устата) , сигурно е искала да каже не "самокритични" , а "критичини". То и тя не знае какво говори с тоя нейния 40 минутен монолог и опити да разсъждава безуспешно (подобно на кариерата и, безуспешно...).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е блестяла с акъл и ораторски възможности.

Тя прави същото в момента, за което говори - съди хората, които съдели другите за нещо си.

На половината в Пайнер трябва да им се забрани да говорят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна много хубаво постави Кали на мястото и. Всеки да си гледа в неговата порция. Кали да коментира своите резили, мъже и проекти. Писнало ми е Калито да се изявява като коментатор по всякакви теми. Татяна я постави ИНТЕЛИГЕНТНО на мястото и! Но вие , за да леете жупел, дори и не разбрахте за какво иде реч. Смотаняци :1000 (21):

 

Най-силното интервю. На Тоти са и ок и оралните и умствените възможности. Хит има, участия има. Изглежда катто на 25 :1000 (19):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Татяна! Много точно си е казала всичко. Аз пък с удоволствие гледам интервютата ѝ- винаги има какво да каже, и не се налага да ѝ вадят думите с ченгел. Пожелавам много успехи на Татяна за напред, има си хитовете- по-старите песни ги слушам с удоволствие, а и от новите има доста силни попадения. Има си участия, хитове, изглежда като на 26 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали пък какво е казала за Татяна? :mf_surrender:

 

В едно интервю за някакво радио каза, че с вертолети и малки котета прогрес нямало да има.

Ама то и Исмаил има такава песен, Алекса също ги е възпяла котетата, очаквам поне още една котешка песен това лято да чуя, то не е само Татяна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В едно интервю за някакво радио каза, че с вертолети и малки котета прогрес нямало да има.

Ама то и Исмаил има такава песен, Алекса също ги е възпяла котетата, очаквам поне още една котешка песен това лято да чуя, то не е само Татяна...

Всъщност Татяна осмива онова, което много изпълнители налагат като основна тенденция на младите - фб, пари, коли, секс.

Заглавието не разказва текста в случая. Имаше нужда от подобно нещо. Така са и повечето в този форум - в рамания звезда, а вкъщи боб чорба. Нормално е да не им допада песента, като съвсем целенасочено са възпяти раманиаците :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Татяна осмива онова, което много изпълнители налагат като основна тенденция на младите - фб, пари, коли, секс.

Заглавието не разказва текста в случая. Имаше нужда от подобно нещо. Така са и повечето в този форум - в рамания звезда, а вкъщи боб чорба. Нормално е да не им допада песента, като съвсем целенасочено са възпяти раманиаците :whistling:

 

Песента е твърде интелигентна за простолюдието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То само заглавието е двояко.

 

Всъщност, Татяна съди другите, че я съдят. А тя с какво право? :1000 (29): :1000 (29):

 

Да вземат да я освидетелстват и да я мятат под запрещение Тотя.

 

Време й е... :1000 (29):

 

Не знам слабоумие ли е нейното или елементарност. :1000 (1):

 

Просто аудиторията усеща колко е неадекватна и затова никога няма да бъде лидер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То само заглавието е двояко.

 

Всъщност, Татяна съди другите, че я съдят. А тя с какво право? :1000 (29): :1000 (29):

 

Да вземат да я освидетелстват и да я мятат под запрещение Тотя.

 

Време й е... :1000 (29):

 

Не знам слабоумие ли е нейното или елементарност. :1000 (1):

 

Просто аудиторията усеща колко е неадекватна и затова никога няма да бъде лидер.

 

Кое и е неадекватното?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...