Jump to content


Online: Ванеса - Мога да си позволя


Препоръчани коментари

Най-доброто от Фен Тв и Ара тази година и като песен и като видео. Браво на Ванеса! До сега "Тест за самота", "До стената" и "Сам си го направи" са брутални, тази не прави изключение! Много е красива обаче от една страна не ми допада това, че започва да губи индивидуалност и е започнала да ми напомня за Алисия, тук специално, въпреки, че тя е доста по-красива и няма нужда от това. Но едно голямо браво за хубавата песен!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям Ви "Мога да си позволя"!

Благодаря на моя продуцент г-н Viktor Kasamov и целия екип на ARA MUSIC OOD, които повярваха в мен и не спират да ме подкрепят! Благодаря и на всички останали, които взеха участие в този проект, а именно:

Музика и аранжимент : Nikolay Pashev

Текст : Росен Димитров

Режисьор : Jordan Petkov

Коса : Ivailo Kolev

Грим : Ceco Andreev

Стил : Kristen & Co. online boutique

Бижута и аксесоари : K.d.P by Paolina Krushkina

Този проект беше направен с много любов за всички вас!

Надявам се да ви хареса и да докосне сърцата Ви!

Винаги ваша, Ванеса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много красива Ванеса отново. Песента е типична като за момента, но явно тенденцията е да се правят песни без ясно изразена мелодия, отсвир, електронни и с беден аражимент.

Прилича ми на "Най-добрата" на Андра. Клипът нещо... не знам.

Това момиче има ли участия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно парче, по-добро от 90% от продукцията на Панер тази година. Клипът зле скалъпено копие на Пока, милый, Андреа по-сполучливо беше чопнала Серце в бинтах. Седокова, а и като цяло руските изпълнители, правят брутални клипове, да видим кой ще се вдъхнови от тях.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласа й този път е толкова обработен, че ако не я бях гледал щях да помисля, че е песен на Гергана. Клипа е много евтино изкопиран, абе като очаквах много повече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласа й този път е толкова обработен, че ако не я бях гледал щях да помисля, че е песен на Гергана. Клипа е много евтино изкопиран, абе като очаквах много повече!

Аз се чудех защо ми харесва. :3fdb8960598fa63e: Сега като я пуснах пак наистина има прилика на места, но липсва характерното за Гери леко прихлъцване. :Vishenka_05:

 

Шегата настрана, поредна силна песен от Ванеса, браво! :1000 (33): Клипът особено за Фен си е много добър, макар и изкопиран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иха супер! Откога чакам Пашев да пусне копие на любимата ми негова песен - "Най-добрата". Много е яка!

Ванеса обаче страшно прилича на Алисия с розовото червило, все едно нея гледам.. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев прави тази година по добри парчета за ФЕН, а за Планета дубликати на старите му парчета.

 

Ето, че можело да не прилиа на другите му.

 

 

Ванеса я харесвам от първата песен, но смятам, че трябва да търси по-голямо разнообразие в звученето си, за да се забележи всякакъв стереотип почитатели. Трябва и песен за имидж, както се казва. Сегашните и правят по 2-3 милиона, но самата Ванеса е неразпознаваема и непозната за повечето хора... Иначе парчето и с Алисия влезе и в клубовете и още се пуска

 

 

 

Иха супер! Откога чакам Пашев да пусне копие на любимата ми негова песен - "Най-добрата". Много е яка!

Ванеса обаче страшно прилича на Алисия с розовото червило, все едно нея гледам.. :dontknow:

Верно има някаква прилика, но в този случай няма да има недоволство, защото Най добрата е на 2 години. Ако не бях видял поста ти, нямаше да се досетя дори.

 

Докато при Сменяй ме - Една жена - Съкровище - В 5 ми звънни хем са излезли в кратки интервали една между друга, хем и стила на Пашев се усеща дори и от хора, които не се вълнуват и не знаят кои са авторите на това, което слушат.

 

Пашев отива по стъпките на Токича - Оцко. Въпрос на време е да крахне, иначе гради имидж на автор, който следи изпипването на целия продукт до самия монтаж на видеоклипа....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

След първото слушане нямах мнение.

След второто започна да ми се набива в главата.

Третото слушане - Започна да ме кефи

Четвъртото - Отивам някой на стоп да спраааааааааа :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...