Jump to content



Pop Folk Teams /vol.2/


Препоръчани коментари

Непознати? С тези хора работят звездите, а и щом си в даден отбор, значи трябва да следиш поне малко изпълнителя.

 

Никой не се интересува от гримьори и сценаристи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 672
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Такива са игритееее. Стига сте мрънкали. :D Като ви давам цитати мрънкате, като ви давам участия пак. Ако ви давам все едни и същи ще мрънкате, че няма разнообразие, аман! :D

 

Кажете как бяха игрите и харесаха ли ви? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

По популярната система за оценяване, оценката на отбора ни е Слаб (2,13). :3fdb8960598fa63e:

Малко гадно беше, щото Динев подсещаше другите по цял ден, че ще има игра...А аз трябваше да ти пиша ЛС. Ама както и да е. Яни си остава номер едно!!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко гадно беше, щото Динев подсещаше другите по цял ден, че ще има игра...А аз трябваше да ти пиша ЛС. Ама както и да е. Яни си остава номер едно!!!

 

 

Айде сега аз съм ви виновен, че не си знаете кога са ви игрите. :D Ти знаеше де, но някои като DivaPantera не знаеха. А и още миналата седмица съм обявил кога на кого са игрите и снощи напомних. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравя се и хората имат ангажименти, не висят постоянно в чалга форуми, отново се видя, че нападките към мен бяха безпочвени и чиста проба злоба и простащина, не бъдете толкова дребнави. Успех на останалите отбори, Гергана смазаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Игра №1 - BobiTo

 

Ето какво трябва да направиш:

 

collage10.jpg

 

1. Познай откъде са снимките на краката. /9т./

2. Има ли снимка, която не е на Анелия? /1т./

3. От коя дата са снимките 3, 5 и 6? /3т./

4. Кои снимки са от фотосесии? /2т./

 

Времето ти е 10 минути.

Максималният брой точки е 15.

Имаш време до 21:10. Ако закъснееш, можеш да пратиш отговорите на ЛС до 21:20ч., след което точките ти се разделят на две.

Верните отговори публикувай тук(в темата).

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като BobiTo не изпрати отговори до крайният срок, той няма да получи максимален брой точки. Все още има шанс да изпрати отговори, но точките му ще се разделят на две. Крайният срок е 21:20.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Игра №2 - andrei

 

Ето какво трябва да направиш:

 

collage11.jpg

 

1. Познай клиповете. /9т./

2. Кои клипове са снимани от режисьори с името Николай? /3т./

3. Кой клип е сниман от 2 режисьора? /2т./

4. Изброй 3 песни от годината на излизане на номер 3? /1т./

 

Времето ти е 10 минути.

Максималният брой точки е 15.

Имаш време до 21:30. Ако закъснееш, можеш да пратиш отговорите на ЛС до 21:40ч., след което точките ти се разделят на две.

Верните отговори публикувай тук(в темата).

Link to comment
Сподели в други сайтове

andrei получава 5 точки от общо 15.




Верни отговори:
1.
1. Искам те
2. Погледни ме в очите
3. Следа от любовта
4. Само мене нямаш
5. Добрата, лошата
6. Не поглеждай назад
7. Ден без теб
8. Само за миг
9. Ти си слънцето в мен

2. Искам те, Следа от любовта, Не поглеждай назад, Ден без теб, Само за миг
3.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Игра №3 - evtimow

 

Албуми, видеоалбуми... evtimow, знаеш ли ги? Ето какво трябва да направиш:

 

Anelia0411.jpg

 

1. Колко албума има издадени Анелия?. /3т./

2. Колко от песните в албума "Пепел от рози" са по музика на Тодор Димитров - Токича? /2т./

3. Попълни липсващите думи:

Вторият албум на Анелия - "Не поглеждай назад" излиза през ....., 7 от песните са на ....., а другите 5 са на ..... . Албумът получава 2 награди, едната от ....., а другата от ..... . През 2011г. Анелия пуска албумът ....., в албума има само една песен по музика на ...... . От всички ..... песни Анелия е пуснала клипове само на песните ......(изброй песните). /9т./

 

Времето ти е 10 минути.

Максималният брой точки е 15.

Имаш време до 21:50. Ако закъснееш, можеш да пратиш отговорите до 22:00ч., след което точките ти се разделят на две.

Верните отговори публикувай тук(в темата).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Динев, чети :whistling:

Jouey си игра, за което му благодаря, но не знаех за тези твои забрани. Не си казал. :D Знаех само за Sylar, но реших отново да му позволя да опита... Ще се види утре какво ще направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Jouey си игра, за което му благодаря, но не знаех за тези твои забрани. Не си казал. :D Знаех само за Sylar, но реших отново да му позволя да опита... Ще се види утре какво ще направи.

 

Нямам против другите, но е нахално да се запишеш за втори път и пак да не играеш. Аман от курвенски номера. Можеше други да играят вместо тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като evtimow не изпрати отговори до крайният срок, той няма да получи максимален брой точки. Все още има шанс да изпрати отговори, но точките му ще се разделят на две. Крайният срок е 22:00.
Link to comment
Сподели в други сайтове

evtimow получава 0 точки от общо 15.




Верни отговори:
1. 8
2. 5
3. 2004, Токича, Пламен Стойчев, Планета ТВ, сп. Нов Фолк, "Игри за напреднали",
Велислав Драганински, 12 песни, Четири секунди, Раздялата, Така ме кефиш,
Проба-грешка - ремикс, Игри за напреднали, Сложно-невъзможно
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...