Jump to content



Online : Цветина - Диамант, 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Малко не ми харесва гласът й или по-точно начина на изпяването, което пък в същото време е много нахъсано. :D Яка е.

Мен пък точно това ме кефи,личи си че има много мощен глас и не мялка,а пее с хъс и сила.Брутално пее. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

wtf? :mf_surrender: "ей, ... кавал!" :1000 (27):

 

Дъното явно още не е стигнато...

 

Като вокал си личи че пее добре и агресивно, но има гадна дикция. Самата песен е мазна като тая на Ваня ft Джена, но е може би второто добро нещо на Оцко заедно със Сините очи на Зоя след като направи ХИТ мюзик.

 

Планета я въртят така че може да й се отвори голямата димитровградска порта.

 

Ако поработи над пеенето си, както и над подбора на тематики може да успее. Има характерна визия. Не е първа красавица, но лицето й е характерно.

 

Слаб проект заради грозния агресивен кифленски текст. Вече ми писват мега!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно може да добави и тирето ти след ПО и картинката е завършена.

 

П.п. Не ми харесва визуално певицата.

Айде да не се заяждаш, ако обичаш? Точно днес сте тръгнали всички да се правите на мега грамотните! Точно фен на Татяна да го казва е малко смешно! :mf_surrender:

 

П.п. Цветина ще мачка!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре пее момичето , симпатична е и до там .

Хубава музика и е дал Оцко , обаче текста е отвратителен . Първо не и се разбира почти нищо , все едно циганка се опитва да пее на бг . Второ , тоя кифленски текст е толкова банален , че няма накъде . Много модерно стана да псуват и обиждат чрез песните си . Дъното .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да не се заяждаш, ако обичаш? Точно днес сте тръгнали всички да се правите на мега грамотните! Точно фен на Татяна да го казва е малко смешно! :mf_surrender:

 

П.п. Цветина ще мачка!

 

Да, точно фен на Татяна ще ти го каже, за разлика от теб аз съм посещавал часовете по български език и имам елементарни познания, докато ти като фен на Яница нямаш. И то това не ти е сефте на теб, време беше да ти разширя познанията и вместо да ми кажеш благодаря си решил да се правиш на важен. Ей това само в България го има. Хем не знае, хем нагло.

 

П.п. Пее доста нахъсано, вдъхновила се е от Татяна явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно фен на Татяна ще ти го каже, за разлика от теб аз съм посещавал часовете по български език и имам елементарни познания, докато ти като фен на Яница нямаш. И то това не ти е сефте на теб, време беше да ти разширя познанията и вместо да ми кажеш благодаря си решил да се правиш на важен. Ей това само в България го има. Хем не знае, хем нагло.

 

П.п. Пее доста нахъсано, вдъхновила се е от Татяна явно.

Няма как,тотя не може да пее :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушах я няколко пъти, но не може да ми хареса. Музиката е нетърпима, текста ми е много селски и самото и изпяване е дразнещо. Има лек дефект в говора и се забелязва. Още в "Обещай ми" ми направи впечетление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да призная, че първата й песен ми е една от най-любимите балади за всички времена, слушах я почти колкото "Обичай ме".

Тази не е лоша, Оцко все пак. Но текстът не ми харесва, отива й другия стил, където е по-истинска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...