Jump to content



Online: Мария, Фики и Азис - Мръсни думи говори


Препоръчани коментари

Кефи ме много! И на мен турския в началото ми дойде в повече, но след няколко слушания не ми прави впечатление.

 

Клипа е скучен. Мария защо пак е руса? С тъмна коса е уникална!

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кефи ме много! И на мен турския в началото ми дойде в повече, но след няколко слушания не ми прави впечатление.

 

Клипа е скучен. Мария защо пак е руса? С тъмна коса е уникална!

 

С червена ми е най-сексава! :Vishenka_05:

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бяха включили и Преслава, тя навсякъде го обича! :whistling:

 

 

За подобно качество изпълнители като тези тримата, това е ОК.

 

За някой, който като мен харесва само каймака на изпълнителите в жанра - отврат! Надявам се противните мангаля и тяхната поклонничка - общарка, да слязат от сцената възможно най - бързо; да не кажа и по - лоши неща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак днес си я пуснах и не я чух цялата... Дразни ме Марчела и не мога да слушам нейни песни. Пуснах я заради Азис и Фикрет да чуя какво са направили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е страшна , но можеха да минат и без турското . Иначе това е хит . 100% сега ще счупват рекорди .

Абе как може 13 годишни дето не са излизали да заклеймяват , кое е хит и кое провал ? И вчера за песента на Джена пак плюене , а се вижда че е тотален хит .

 

 

Сашо и на Мария и на Джена вървят много зле. Единствените рекорди , които поставиха Фики и Азис с тази песен - са за най-малко гледания. Джена 4-5 дни се мъчи за 200 000. Песните ще се пускат по дискотеките, защото няма друго кво. Продукцията на Пайнер е по слаба без Оцко. Засега само Кажи ми тайно се е отличала и троши рекорди... Ето, че като песента не е ок и имената не могат да им донесат милиони.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо и на Мария и на Джена вървят много зле. Единствените рекорди , които поставиха Фики и Азис с тази песен - са за най-малко гледания. Джена 4-5 дни се мъчи за 200 000. Песните ще се пускат по дискотеките, защото няма друго кво. Продукцията на Пайнер е по слаба без Оцко. Засега само Кажи ми тайно се е отличала и троши рекорди... Ето, че като песента не е ок и имената не могат да им донесат милиони.

Честно казано песента на Десислава и Галин не съм я чувал в дискотека . За сметка на дуета му с Джена , който е на над година .

А относно песните на Джена и Мария - те са правени за дискотеки и тепърва ще се налагат , това че не с гръмнали първите дни с големите гледания не е критерий . Да не би многото гледания на песента на Десислава и Гаалина им помогнаха да влазат в клубовете ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано песента на Десислава и Галин не съм я чувал в дискотека . За сметка на дуета му с Джена , който е на над година .

А относно песните на Джена и Мария - те са правени за дискотеки и тепърва ще се налагат , това че не с гръмнали първите дни с големите гледания не е критерий . Да не би многото гледания на песента на Десислава и Гаалина им помогнаха да влазат в клубовете ?

Не знам за последните 10 дни колко чалготеки си обришил, но именно от клубовете гръмна така песента. За 10 дни няма човек който да не я знае. До Варна хитовете стигат по-бавно. Диджеите се съобразяват единствено с гледанията. Няма песен правеща по над 100 хилки да не троши клубовете. Там където ходиш диджея има лично отношение към Деса . Хаха :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...