Jump to content



Деса си иска "Певица`2003 в изповедалнята на ВИП Брадър?


Да връщат ли на Деса наградите си от 2003 година Ивана и Глория  

17 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Да видим има ли топки Рамания.....

хахаха половината от Рамания са били с памперси 2003, какво ги питаш тях :3fdb8960598fa63e:

това е обсъждано мн пъти, даже лично моя анкета имаше във форума на Планета за 2003 и Деса водеше, забрави ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е най-жалката в тоя бизнес. Нема такава долна гнида. След 12 години иска нещо, което никога не е било нейно. Ама така е, като и дадоха чуждо през 2002-ра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е най-жалката в тоя бизнес. Нема такава долна гнида. След 12 години иска нещо, което никога не е било нейно. Ама така е, като и дадоха чуждо през 2002-ра.

2002 залата не скандираше ДесиСлава, аплодираше номинациите и на двете, но да 2003 скандираше името й и да припадаш от мъка и да настройваш и цял Видин срещу нея, присъстващите в залата помнят, не важиш :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е къде го е казала хахах ,че не го видяхме

 

Спокойно, щом на мен ми го казаха и Стефимир го написа подробно същото, значи всичко е точно така. Деса си е нагла, да видим кралските и калудовите в тая тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана - да, Глория - не!

 

И защо Ивана да връща? Нали Митко Пайнера лично е решил да е тя? Или вие обсъждане вече решенията на Митака? Колко пъти той реши за Преса без заслуги?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, щом на мен ми го казаха и Стефимир го написа подробно същото, значи всичко е точно така. Деса си е нагла, да видим кралските и калудовите в тая тема.

Ти даже не си го гледал :1000 (29): Ама тръгнал тема да прави и да иска топки да се показват :1000 (29):

 

И това, което каза Деса е самата истина. Тук има хора, които ще го потвърдят. Скандираше се нейното име дори при обявяването на Краля и Кралицата.

 

Да си вържем черно, че не са викали Камелия ли???

 

И не виждам смисъл от темата, чичо Фокс дори не е изгледал видеото и не е видял, че Деса нищо не иска, а каза фактите"Махнах се от Пайнер на върха на кариерата си, цялата зала скандираше името ми и щях да съм Певица на годината пак, но егото ми попречи...Щастлива съм, че преодолях егото си".

 

После ще се качи епизода и ще се види и пак ще си опечален :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо Ивана да връща? Нали Митко Пайнера лично е решил да е тя? Или вие обсъждане вече решенията на Митака? Колко пъти той реши за Преса без заслуги?

Защото и Глория, и Деса повече заслужават от нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви глупости говори Деса в брадъра в момента... На наградите за 2003 цялата зала викала за нея, а пък "дали наградата на друга", и вече не знам си какво. Тя стартира годината супер с "Не вярвам", "Думи две" и "Няма те до мен" - до първата половина на годината беше ок, после се махна от Пайнер и затихна за няколко месеца, в които Глория и Ивана набраха скорост и съвсем заслужено си взеха наградите за Певица - едната от НФ, другата от Планета. Но понеже Деса говори специално за НФ, защото там участваше. Да ме извинява, ама Глория имаше супер успешен албум. Ивана също. Анелия и тя. Все едно Глория, която е забравила за съществуването на тия години, да й се сърди, че 2002 беше първа в годишното гласуване, а накрая Деса спечели. Няма и защо да се сърди, не го е и правила, тъй като нямаше албум тогава. Десислава и Камелия ме учудват, като почнат да говорят с точност каква болка изпитали в онези години, явно им държи влага и досега. Ще кажа на Маргото да й даде една награда за 2003 и да миряса.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...