Jump to content



Камелия в „Открит микрофон“ 2015


Препоръчани коментари

Значи всичките ти предишни думи за ниво на Фен и на Планета са просто безсмислено ланкане. :whistling:

 

??? Не разбрах?

Българския зрител не е глупав и няма как да му наложат насила нещо, винаги съм го твърдял. Ако песента си струва, ще стане хит. Рекламната, продуцентска кампания е важна, но определено не може да направи хит, от песен, която няма заряд за хит!!

 

Аз не казвам, че "Неповторим" е пълен боклук..Просто е песен на средно ниво..типична поп-фолк песен и толкоз...Нито по-лоша, нито по-добра..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Николас... удобно смяташ, ама като застопори на 400к... след година, друго ще говориш. Плюс това, "Престъпно е" направи за първия месец почти всичките си гледания. :1000 (29):

 

12 пъти, 50 пъти, 100 пъти.. всички сте се активизирали да защитавате неповторимата....

Да се хванем на бас , че още месец и малко и ще е чукнала милиона на Неповторим . И то от канал със 3 клипчета и 100 абоната .

То според вас 2мата Камелия е изгърмяла патроните от 2008 , ама съвсем други са фактите ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

??? Не разбрах?

Българския зрител не е глупав и няма как да му наложат насила нещо, винаги съм го твърдял. Ако песента си струва, ще стане хит. Рекламната, продуцентска кампания е важна, но определено не може да направи хит, от песен, която няма заряд за хит!!

 

Аз не казвам, че "Неповторим" е пълен боклук..Просто е песен на средно ниво..типична поп-фолк песен и толкоз...Нито по-лоша, нито по-добра..

Ами казваш, че ФЕН е ниско ниво, никой няма да я забележи там. После казваш, че не е важно къде те излъчват, а да имаш качествена песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се хванем на бас , че още месец и малко и ще е чукнала милиона на Неповторим . И то от канал със 3 клипчета и 100 абоната .

То според вас 2мата Камелия е изгърмяла патроните от 2008 , ама съвсем други са фактите ;)

 

ГОоооолям мечтател. Сашо. Песента в пик правеше по 20к на ден... А сега по 10к... Евентуално ако се запази - около 700-800к.

 

Пък няма лошо да направи едно 300 за милионче :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГОоооолям мечтател. Сашо. Песента в пик правеше по 20к на ден... А сега по 10к... Евентуално ако се запази - около 700-800к.

 

Пък няма лошо да направи едно 300 за милионче :1000 (29):

Добре дее , нека видим до 3-4 юни според мен ще е направила милионче .Ама без 300 . Защото ако искаше да плати щеше да го направи вече ;) . Това да не ти е Фики или някоя от Пайнер .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами казваш, че ФЕН е ниско ниво, никой няма да я забележи там. После казваш, че не е важно къде те излъчват, а да имаш качествена песен.

 

Не видиш ли, че Мелето и Крум ''трибуквения'' са абсолютно неадекватни в тази тема? Нито знаят какво правят тук, нито пишат като адекватни люде. Всичките им помпозни прогнози станаха смешни, ама си тролят, за да демонстрират активност. Дори Мелето е забравил, че близо 2 години дрънка как ''300'' не съществува. А днес, при очевидните примери за използване на жокер ''300'' от Пайнер и лансирани техни звезди, даже го предлага на Камелия. По-добре ''300'', за хубав текст за песен от Теньо Гогов отколкото, за някакъв измислен трафик в платформа на Гугъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не видиш ли, че Мелето и Крум ''трибуквения'' са абсолютно неадекватни в тази тема? Нито знаят какво правят тук, нито пишат като адекватни люде. Всичките им помпозни прогнози станаха смешни, ама си тролят, за да демонстрират активност. Дори Мелето е забравил, че близо 2 години дрънка как ''300'' не съществува. А днес, при очевидните примери за използване на жокер ''300'' от Пайнер и лансирани техни звезди, даже го предлага на Камелия. По-добре ''300'', за хубав текст за песен от Теньо Гогов отколкото, за някакъв измислен трафик в платформа на Гугъл.

 

Очевидно, че 2 години си чел само собствените си постове.

 

Още преди ти да заговориш за гледания, твърдях, че Карлос купува.. той беше първи. После Мара. Така, че не си заблуждавай душицата.

 

Виж, ако Кама вложи 300 в реален трафик е друго нали? Тя и това направи във ВБОКС. Ето, че песента й не стана хит.

 

Навремето тоя Карлос ако беше ударил 300 за реални гледания, определено щеше да му стане популярна песничката. Не беше зле.

 

Сашо, нека видим. 3-4 юни ще разберем. За мен няма да има милион... и не щото съм хейтър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък от днес започвам да пиша, че щом във V BOX 7 "Неповторим" не само огази, а смачка и унизи, прехвалените "Пантера" на Галена и онова нищо на Джена в баскетболната зала, значи имаме мерна единица, по която да твърдим аргументирано, че това е хита на 2015 до днес. И понеже се насрахте с Яница и показването на цици и къси крака от нея в 2 поредни клипа, което поне за мен не е проблем, а песните на Яница във всички класации са зад "Неповторим", значи Яница не важи пред Камелия. Щом Преслава, с 2 песни тази пролет е зад Кама по трафик във V BOX 7, всички като Мелето могат да си заврат твърденията, че "Неповторим" не е хит, някъде така на топло отзад. Мога да давам още примери, особено да се гавря с не лошата песен на Деса, но няма да го направя. Аз не съм като едни 10-на трола тук, които видят ли някакво такова сравнение на хоризонта, веднага го публикуват.

 

И всичкото това мога обосновано да го имам за критерий, след чутовният провал в трафика в канала на Планета, на "Душа", сравнен с уж истерията по "Горе долу". :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък от днес започвам да пиша, че щом във V BOX 7 "Неповторим" не само огази, а смачка и унизи, прехвалените "Пантера" на Галена и онова нищо на Джена в баскетболната зала, значи имаме мерна единица, по която да твърдим аргументирано, че това е хита на 2015 до днес. И понеже се насрахте с Яница и показването на цици и къси крака от нея в 2 поредни клипа, което поне за мен не е проблем, а песните на Яница във всички класации са зад "Неповторим", значи Яница не важи пред Камелия. Щом Преслава, с 2 песни тази пролет е зад Кама по трафик във V BOX 7, всички като Мелето могат да си заврат твърденията, че "Неповторим" не е хит, някъде така на топло отзад. Мога да давам още примери, особено да се гавря с не лошата песен на Деса, но няма да го направя. Аз не съм като едни 10-на трола тук, които видят ли някакво такова сравнение на хоризонта, веднага го публикуват.

 

И всичкото това мога обосновано да го имам за критерий, след чутовният провал в трафика в канала на Планета, на "Душа", сравнен с уж истерията по "Горе долу". :1000 (19):

 

 

Фоксич, никой не слуша чалга във ВБОКС. ВБОКС не е достъпен за българите в чужбина. Аз например не съм пуснал една песен от БОКСА в последните 3 години.

 

А като се замисляш, как Кама направи 400к в YT? Платила ли е ?

 

Не, че нещо, но ПЛАНЕТА е най-големият бг канал... какво те учудва, че прави милионни гледания?

 

За 12те милиона на Фики - да, доста вероятно плати, за да е по-достоверна наградата му. Но и песента си беше голям хит.

 

"Душа" е ташак. Какво общо има с "Горе-долу"???

 

Това мери гледане на клип, не популярността на изпълнителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още по-разкрачено да пише Мелето, и на поства през ред, фактите са си факти - "Неповторим" - хит на пролет 2015! :1000 (19):

 

Е това вече е смешно и прекалено. Никъде не я въртят, хит била друг път. Хит при тебе, отвънка никой не я знае, по "Веселина" изобщо не я пускат. Само ти си фантазираш нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя който до вчера обясняваше как нямало значения гледанията, днес ни разправя как Камелия имала еди колко си такива.. :roll1: Хората 10000 пъти му написаха, че ВБОКС никой не гледа и дори ние запалените тук не го отваряме...аз от години не бях влизал! Не разбра ли, че Камелия има договор с тях и им е набила пари за това има някакви гледания там? Излез от тея фантазии вече, всичко което казах-стана! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това вече е смешно и прекалено. Никъде не я въртят, хит била друг път. Хит при тебе, отвънка никой не я знае, по "Веселина" изобщо не я пускат. Само ти си фантазираш нещо.

 

Няма начин Зайо. Сега ще си отворя голямата паст и почвам да крещя денонощно. Мина месец и Кама не излиза от 3-ката на всички видове класации, освен в тотално компрометираният канал на ТВ Планета в тубата. Всякакви се извъртяха в 3-ката, но застават в нея и изчезват - само "Неповторим" стои твърдо и убедително навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма начин Зайо. Сега ще си отворя голямата паст и почвам да крещя денонощно. Мина месец и Кама не излиза от 3-ката на всички видове класации, освен в тотално компрометираният канал на ТВ Планета в тубата. Всякакви се извъртяха в 3-ката, но застават в нея и изчезват - само "Неповторим" стои твърдо и убедително навсякъде.

 

ХАУАХАХАХ Усещаш ли, че по нелеп човек в тоя форум от тебе няма... :whistling: Дори на Татяна и Яница новите са 5 пъти по-известни от тая на Кама...и ти перфектно го знаеш, не мисли, че като повтаряш една лъжа 10 пъти, ще стане истина.. :whistling: Камелия просто се провали за пореден и последен път,язък за жалките напъни..

 

ПП: Между другото ти и тея класации плюеше, колко не били обективни.. :mf_surrender: Нищо, че Деса е клип номер 1 за годината до момента...но щом Кама била на 3-то място в някаква класация, песента била хит! :girl_cry2: Ще ни умориш чичо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма начин Зайо. Сега ще си отворя голямата паст и почвам да крещя денонощно. Мина месец и Кама не излиза от 3-ката на всички видове класации, освен в тотално компрометираният канал на ТВ Планета в тубата. Всякакви се извъртяха в 3-ката, но застават в нея и изчезват - само "Неповторим" стои твърдо и убедително навсякъде.

 

"Неповторим" не е никакъв хит. Както казах никой не я знае. Когато я изпее на концерт и хората я пеят, тогава ще го призная. Дотогава си остава само една песничка от нета, която се коментира само тук. И на Джена е хит, както и на Коцето. Всички ги знаят и пеят, и на работа също ги пеят, а на Камелия никой не е чувал за нея, никой не я пее "Неповторим". Остава си единствено с въртенията по "Балканика" и Фен ТВ, които аз не гледам, а само ти гледаш и се опитваш тука всеки ден да набиваш на хората какъв голям хит е,а всъщност не е. Това,че Камелия напусна си е нейн проблем. Известна е само със скандалите си напоследък, само говори, нищо не прави.

 

И не гледанията те правят изпълнител,а хората да ти пеят песните. Е до този момент с "Неповторим", няма такова нещо. Има само въртене на реклама по "Веселина". На поздравите никой не се сеща да я поръчва нито един път.

 

"Неповторим" била хита на пролетта, моля ти се.

По-голяма глупост не бях чела днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Сашо, нека видим. 3-4 юни ще разберем. За мен няма да има милион... и не щото съм хейтър.

До момента е направила над 10 хил. за деня . Това в канал (не официален , дори не е нейн) е много добре . Като се има в предвид другите 2 клипа от канала , че са и фен клипове .. за кво говорим. Можеш ли да го сравниш с канала на Планета , където освен 320те хил. абоната , излизат плейлисти и реклами за всяка една шитня излязла в канала им .

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак - №1 по трафик във V BOX 7, от всички прехвалени хитове тази пролет си е показателно.

Цял месец в топ 3 на Сигнал+, където Пайнер не могат да бъркат, също е фактологически вярно.

В листата на радио "Веселина", да изкара цял месец и в момента да е №1, също говори за нещо. ЦЪК

 

Извинявам се, но там където Пайнер не могат да бъркат всичко е ОК, само в тубата нещата са коренно разбични. Нещо така да ви светва червена лампичка? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак - №1 по трафик във V BOX 7, от всички прехвалени хитове тази пролет си е показателно.

Цял месец в топ 3 на Сигнал+, където Пайнер не могат да бъркат, също е фактологически вярно.

В листата на радио "Веселина", да изкара цял месец и в момента да е №1, също говори за нещо. ЦЪК

 

Извинявам се, но там където Пайнер не могат да бъркат всичко е ОК, само в тубата нещата са коренно разбични. Нещо така да ви светва червена лампичка? :whistling:

 

 

Толкова отчаяно говореше и когато се видя пълният крах на "хитът на 2014" :1000 (29): :1000 (29):

 

В Сигнал №1 беше песента на Софи, която никой не знае и до ден днешен. Кама гостува и вече в Топ 3. Естествено!

 

По Веселина разбрахме, че не я пускат. ЗАйка колко дни чакали.

Кама има договор с ВБОКС и си е платила, за да стои в препоръчани първото дененощие. После стоя №1 поради липса на конкуренция.. с по 500 гледания на ден. <_>

 

Човекът, който плюеше класации и гледания, стана брояч №1 на форума! Срамота! :a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия скоро ще има договор и с You Tube, където всичкото трафик, ще влиза в нейния джоб. Като направи милионче, прибира 300$ и готово. Прибира, а не дава, като колежките. Прибира, като всички световни звезди с канали в тези платформи за видео споделяне. Прибира тя, за труда си, а не Пайнер за това, че някой им е в каталога и работи за тях. Прибира като творец, а не се дуе, че е снесла 300$ за милионче, както доста нейни колежки в Пайнер. Който е слушал интервюто и в "Открит микрофон" много добре знае, че от трафика във V BOX 7 до миналата седмица, също са и преведени пари и те стигат за 2 бутилки хубаво вино. Сама го каза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова отчаяно говореше и когато се видя пълният крах на "хитът на 2014" :1000 (29): :1000 (29):

 

В Сигнал №1 беше песента на Софи, която никой не знае и до ден днешен. Кама гостува и вече в Топ 3. Естествено!

 

По Веселина разбрахме, че не я пускат. ЗАйка колко дни чакали.

Кама има договор с ВБОКС и си е платила, за да стои в препоръчани първото дененощие. После стоя №1 поради липса на конкуренция.. с по 500 гледания на ден. <_<

 

Човекът, който плюеше класации и гледания, стана брояч №1 на форума! Срамота! :a040:

Пълна спекулация е това . Ей сега я пуснаха , пътувах в колата .

От кога това , което казва Заеца се приема за факт ? Аз мога да кажа , че не я спират по тая логика . Хайде по-сериозно с фактите в стремежа си да я оплюете ставате нелепи ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се кое е по-смешно - че Камелия изкарала хит или че "Неповторим" ще има милион гледания до юни... :roll1:

 

Най-смешното тепърва започва. А то е, че Камелия въобще не е приключила с Преслава, а само с Митака.

 

Апропо, за последното не е сигурно....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се кое е по-смешно - че Камелия изкарала хит или че "Неповторим" ще има милион гледания до юни... :roll1:

Няй-смешното от цялата тема са твоите постове в които винаги се мазниш на някой от спорещите. Другите поне имат мнение и го отстояват , а твоето не струва и 5 ст. Не ме карай да ти вадя постовете от темата за песента и , където се плюнчииш какъв хит направила. Че чак и с нейни графики . Ти си като цветарките , за това Сенуж в тоя форум е синоним на пародия ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...