Jump to content



Годишни форумни награди - 2014


Препоръчани коментари

С какво ще запомним тазгодишните награди:

- с много скандали

- с 3-те изпълнения на Сенуж

- с грешката в преброяването на гласовете

- с 5-те награди на Иванху и Зайка и 3-те на награди на Фокси и Сенуж

общо взето това.

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 494
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

С какво ще запомним тазгодишните награди:

- с много скандали

- с 3-те изпълнения на Сенуж

- с грешката в преброяването на гласовете

- с 5-те награди на Иванху и Зайка и 3-те на награди на Фокси и Сенуж

общо взето това.

:1000 (29):

Аз съм с 4 награди, не 5. И стига сте спамили тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... сега нека и аз да коментирам наградите.

 

Дебют на годината - Мислих си, че Александър ще го вземе, но се радвам, че повечето готините хора в този форум са гласували за мен. Благодаря!

 

Respect на годината - Не познавам Кремито, но другия потребител я заслужава.

 

Раздел на годината - Очаквано.

 

Тема на годината - Също.

 

Коментар на годината - Става. Но имаше и по-смешни коментари на Зайка... и на Дурантулата за процентите и Каручката.

 

Раманиак с най-интересни коментари - Има и хора с по-интересни коментари. Трябва да се прави разлика между това да си интересен и съркастичен.

 

Раманиак - Най-голям фен - Не съм съгласна фен, който скача от Ивана на Преслава, да се смята за най-голям фен. Абсурдно е дори да се нарича истински фен, защото за мен не е. Освен това нито й ходи по участията редовно, нито показва кой знае какви завидни знания за кариерата й от самото й начало. Като ще е на Преслава, нека поне да беше онова момиче Sisa. Тя ми се вижда наистина голям неин фен.

Иначе като изключа себе си, моя фаворит е "чушка." , защото въпреки всичките мизерии, които е направила Мария през годините си остана неин фен. Най-важното нещо, за да спечлиш такава награда е това да познаваш любимката си толкова добре, че да можеш да я защитиш по всяко време, дори да е убила й човек, а той го прави. Доказва, че е верен и последователен към нея от години със снимкови материали на всички нейни дискове, плакати, списания и тн. Fuck off също заслужава.

Раманиак - Най-голям антифен - За мен най-големия антифен не трябва да бъде фен на нито една певица. Фокси си е фен на Камелия, тък че отпада. darkchild трябваше да спечли, защото не съм прочела един положителен коментар от него.

 

Раманиак-Скандалджия - Всеки можеше да спечели в тази категория

 

Най-известен потребител - Фолкпевицата Славена също има регистрация тук. Ако я приемаме за потребител, то тя е най-известната. Поне от тези, които реално са заявили присъствието си.

 

Най-сексапилен потребител - Трябваше да подходите по-сериозно към тази награда --> dragon :D

 

Най-оригинален никнейм - Супер тъпо е ника ти да носи име на зеленчук(нищо лично чушленце).. но щом така сте пеценили.

 

Спамер на годината - Това на Казаков му е единствената заслужена награда. Присъединявам се към мнението на друг потребител, а именно наградата му да бъде един перманентен бан.

 

Най-голям дразнител - Честито на Петко! Мен лично не ме дразни изобщо. За него сигурно са гласували предимно някакви комплексирани дечица, на които не им изнасят коментарите му за техните любимки. Да продължава да им къса нервичките с Татяна. :D

 

Двойка на годината - Да се взимат. Отиват си много. :D

 

Профилна снимка на годината /линк към снимката/ - Аз по-красива снимка от моята не съм видяла. :1000 (1):

 

Графикьор на годината - Трагедия! Има далеч по-добри от Smith, като например pacho. Казаковите боклуци си ги носи и рекламира само той и още 3-ма човека. Много е дразнещо това, че под всеки клип винаги има спам от него, с който да ни информира за "прелестните" си творения.

 

Модератор на годината - Все ми е тая кой печели. Аз никога не бих се занимавала с такава неблагодарна работа.

 

Потребител на годината - Малко сте се подмазали на Иванчо, да не ви слага банове

 

Потребителка на годината - Заслужена, може би.

 

Най-полезен потребител (следене на правилата, качване на MP3, издаване на информация от кухнята и т.н. - Най-полезни са потребителите, които качват архивни материали, албуми, списания, невиждани снимки и тн. Неща, където няма от къде да ги свалиш. Аз лично не съм виждала stereoto_ да качва такива неща. Освен това разпитва всички потребители, включително и мен, за проектите на изпълнителите, а не му ги казват директно от кухнята. Смятам, че наградата е незаслужена!

Константин или Ангел са фавритите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички,които само плюят!

Сенужке, не мислиш ли че прекалено на сериозно ги вземаш тея награди ? Нито значат нещо за живота ти, нито за развитието ти. Тъпо е да чета постоянно коментари от сорта на "завиждате"...И на какво да ти завидим ? Обясни, щото аз не мога да разбера.

 

Иначе евала на Пайнерката за точния коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готин коментар на Пайнерката, радвам се че тя взе наградата за дебют напълно заслужено! Догодина дано е потребителка на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужке, не мислиш ли че прекалено на сериозно ги вземаш тея награди ? Нито значат нещо за живота ти, нито за развитието ти. Тъпо е да чета постоянно коментари от сорта на "завиждате"...И на какво да ти завидим ? Обясни, щото аз не мога да разбера.

 

Иначе евала на Пайнерката за точния коментар.

Това ми е точно първият такъв коментар,просто песента ме кефи.

Щом за теб е "точен" защо си гласувал и за мен в категория "Графикъор"? :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готин коментар на Пайнерката, радвам се че тя взе наградата за дебют напълно заслужено! Догодина дано е потребителка на годината!

Щом за теб е "готин" защо си гласувал и за мен в категория "Графикъор"? :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е точно първият такъв коментар,просто песента ме кефи.

Щом за теб е "точен" защо си гласувал и за мен в категория "Графикъор"? :P

Защото влагаш най-голямо старание, иначе съм си казвал над 100 пъти че за мен лично най-добрите графики ги прави Flexius.

Бил си благодарен, бил си горд, бла бла...Гордей се с нещо реално, а не такива глупости. :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото влагаш най-голямо старание, иначе съм си казвал над 100 пъти че за мен лично най-добрите графики ги прави Flexius.

Бил си благодарен, бил си горд, бла бла...Гордей се с нещо реално, а не такива глупости. :beware_mods:

Благодаря! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...