Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Селена трябва да пусне пилотен сингъл с Абел!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

beyoncee.png

 

ДА ИЗКАРВАТ ВЕЧЕ ДУЕТНИЯ АЛБУМ С ДЖЕЙ ЗИ :girl_cry2:

Мисля че няма да е скоро. Или може да изненадят. Но мисля че около участието и на Коачела (април) може да пусне бонус траки за Лимонадата. И годишнина от албума да прослави. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам с кой ще е, но е БОМБА! Адската песен ще е и трябва да е пилотен сингъл!

Определено. Бийт дропа след "Bad news" е бруталеннн

 

Мисля че няма да е скоро. Или може да изненадят. Но мисля че около участието и на Коачела (април) може да пусне бонус траки за Лимонадата. И годишнина от албума да прослави. :3fdb8960598fa63e:

Ох, дано.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, това не ви ли звучи точно като песен на Sia?

Дали не я е писала тя ?

От 2013 е!

Жестока. Не мога да разбера защо Celine не е обърнала достатъчно внимание на песента.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, това не ви ли звучи точно като песен на Sia?

Дали не я е писала тя ?

От 2013 е!

Жестока. Не мога да разбера защо Celine не е обърнала достатъчно внимание на песента.

На Сиа е, сега проверих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Сиа е, сега проверих.

Това е по-добрата версия на ''Alive''.

Сега я слушам за първи път и мисля, че ако я беше промотирала окей и т.н. е могло да се превърне в нейна емблема. Супер зарибява!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен Loved Me Back To Life имаше потенциал да е много голям хит при правилното промотиране. Супер яка, може би даже най-яката песен на Селин след времената с големите класики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече се изкачихме отново и сме номер 7 сред най-гледаните клипове. Рики под топ 10 не пада за най-гледан клип, падне ли , за една вечер пак скача. Ако не беше тая Шакира и болните й фенове, той щеше да е номер 1 за нсй-гледан клип, а стигна номер 3. Но е факт, че вече 4 месеца държи топ 10 за най-гледани клипове. Интерес има още и то без нстрапване и агитиране.

Дори на работа ми казаха, че Шак феновете са ненормални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питбул става на 36, а го мислех, че е на повече.

 

Рики, Джей Ло, Марк Антъни, Давид Бисбал, Питбул, Хуанес и други ще пеят заедно на 18 февруари да почетат починалия певец Хуан Габриел, който почина миналата година. Какво нещо, Хуан Габриел албума му измести на Рики албума от върха и после цял година Хуан седя на върха, но Рики взе Грами през февуари и сега Рики да е поканен да го почете.

 

Рики, Джей Ло, Мартк Антъни, Питбул и Хуанес на една сцена -приятели завинаги!

Дали ще има снимки на Рики с Джей Ло. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн и Джиджи сгодени?

Зейн с нов татус на ръката с надпис "Love".

 

http://people.com/style/zayn-malik-love-tattoo/

 

Днес някакви тъпи изпълнители неизвестни ще пеят за встъпването в длъжност на Тръмп, а най-известните, актуални и големи имена са му отказали да пеят за него. Нека му е гадно:

 

http://popcrush.com/donald-trump-inaugurat...h-3-doors-down/

 

Както си знаех, Рики не е в списъка на Тръмп и никога няма да бъде. Този идиот Тръмп никой не го обича.

 

Бионсе, Гагата, Селин Дион, Дженифър Лопез, Елтън Джон, Андреа Бочели, Кети Пери, Брус Спрингтийн, KISS, Chainsmkers, Зара Ларсън и други са му отказали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага ще имала гост на Super Bowl-a ? Дали е това което мисля ? :Vishenka_05:

http://www.huffingtonpost.com/entry/this-i...4b0c147f0bc06e3

source.gif

Това би било доста добре, поне ще ни гарантира разчупено представяне, каквото се притеснявам, че в цялостната концепция за шоуто й може да не присъства. Тя напоследък стана малко прекалено нормална, така да се каже... :D Странно ще ми е да я гледам да пее 'чудовищните' си песни, седнала на стол с визията от Million Reasons... :1000 (29): Надявам се да е запланувала нещо по-щуро от това, което представя в Джоан ерата досега. Да не е съвсем в стария стил, но да не е и в новия.

 

Ед обаче ги разбива... На някакви си лирик клипове има съответно 66 милиона и 44 милиона само за две седмици... И двете с дебют в ТОП 10 на Билборд, едната на номер 1- очертава се силна година за него! Хайде да се завръщат вече и Кейти, Тейлър, Селена... ще си добавя и Аврил, въпреки че знам, че нея никой вече не я чака... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...