Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Наистина не разбриам защо прецаката BBHMM за VMA наградите. Миналата година излезе на 1/07 не я вклучиха, а Famous тази година излезе на 1/07 и е вклучена, не разбирам тези двоини стандарди, или поне тази година да я бяха вклучили. Жалко и за хубавите клипове на Taylor.

Famous не заслужава нищо нито номинация. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не разбриам защо прецаката BBHMM за VMA наградите. Миналата година излезе на 1/07 не я вклучиха, а Famous тази година излезе на 1/07 и е вклучена, не разбирам тези двоини стандарди, или поне тази година да я бяха вклучили. Жалко и за хубавите клипове на Taylor.

Famous не заслужава нищо нито номинация. :mf_surrender:

 

Не че нещо, но BBHMM ако беше включена имаше реален шанс да спечели. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но BBHMM ако беше включена имаше реален шанс да спечели. 1000%20(29).gif

 

Честно казано и заслужава. Сега наистина няма издвоен лидер, всички освен Famous имат шанс да се докопат до наградата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Feel me" ?

Първоначално ''Feel me'' трябваше да излезе преди месеци. /още със старта на турнето/

Не мисля, че ще е тя. :)

Тя има 12 нови записани така че трябва да очакваме изненади. :)

 

 

Наскоро видхя, че ''Revival'' е продал 982,000 копия.

Не знам дали само в USA или в целия свят и дали става въпрос само за дискове или са вкл. и тези от Itunes и тн..

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чухте ли вече новата песен на Lady Gaga ? :Vishenka_05:

 

Вярно ли е пуснала?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва Гага изобщо някога да предизвика интереса към себе си както в началото.....въпреки, че кой знае, Марая я бяха отписали точно като издаде Emancipation и ги разката 2005-2007...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Селена малко избързва с този албум. Можеше да реализира още 1-2 песни и в края на годината или началото на другата да пусне албума.

Но.. нейна си работа. Все пак се надявам да има повече песни в албума като Good For You, Same Old Love и Kill Em...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение за новия албум на Сел! :Vishenka_05:

Музиката й доста се промени, което много ми харесва! И догодина искаме концерт и в България!

 

Споделял съм тази песен във фейсбук днес, преди 5 години, а сега даже не знам, че е имало такава песен. Wtf?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Селена малко избързва с този албум. Можеше да реализира още 1-2 песни и в края на годината или началото на другата да пусне албума.

Но.. нейна си работа. Все пак се надявам да има повече песни в албума като Good For You, Same Old Love и Kill Em...

 

Според мен не е грешка. Трябва да е продуктивна. И Рира така правеше едно време и много и се получаваше и много ми допадаше :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...