Jump to content



Iggy Azalea - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Оо, радва ме, че има такава тема, защото много ѝ симпатизирам заради излъчването, външния вид, акцента и "Fancy", но иначе нямам представа от творческите ѝ планове занапред, някой ако знае нещо? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много кралици станаха бе, Иги е още придворна, не бързайте толко с короните.Интересна е иначе.

 

Напротив, кралица е :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че твърде много се преекспонира образа на девойката.Същото беше и с Ники Минаж, а тя в момента не е сигурно дали не е хостеса на някой безлюден остров.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Същото беше и с Ники Минаж, а тя в момента не е сигурно дали не е хостеса на някой безлюден остров.

На същата планета ли живееш? Анаконда още е хит, беше номер две в хот 100, а видеото има близо 250 милиона гледания за по-малко от два месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На същата планета ли живееш? Анаконда още е хит, беше номер две в хот 100, а видеото има близо 250 милиона гледания за по-малко от два месеца.

 

И като сравним бума, който направи миналата година +, с текущото й положение човек ще помисли, че е оператор на Survivor Камбоджа.

Идеята е, че когато един артист тече и от чешмата (както е в момента Азалия) след време се губи интереса от него.Десетки са примерите.Нека остане 1-2 години момичето, нека има успех, нека продаде малко албуми, нека направи няколко успешни турнета ..па тогава я лепете Кралица.Сега не е нищо по-различно от бял вариант на Ники Минаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От няколко месеца сякаш тя и Ariana Grande са купили Hot 100 ... самостоятелно, с feat., в дует с други или в дует помежду си. :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ми се повръща от тая- навсякъде само новини за нея и Гранде- 2 адски тъпи измислени певици и противни. Пожелавам й да изчезне много скоро- нямаме нужда от тая. Все по-тъпи изпълнители се появяват. Добре,че не съм толкова проста и не се влияя като днешните лапета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като сравним бума, който направи миналата година +, с текущото й положение човек ще помисли, че е оператор на Survivor Камбоджа.

Идеята е, че когато един артист тече и от чешмата (както е в момента Азалия) след време се губи интереса от него.Десетки са примерите.Нека остане 1-2 години момичето, нека има успех, нека продаде малко албуми, нека направи няколко успешни турнета ..па тогава я лепете Кралица.Сега не е нищо по-различно от бял вариант на Ники Минаж.

Значи... нали осъзнаваш, че поста ми се отнасяше за Ники Минаж и нейната "анаконда" ?

1. Ако не си разбрал, дори не разбирам защо пиша в момента.

2. Ако си разбрал зарежи нелепите опити за оригиналност и наблегни на правилното изразяване, защото е по-важно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи... нали осъзнаваш, че поста ми се отнасяше за Ники Минаж и нейната "анаконда" ?

1. Ако не си разбрал, дори не разбирам защо пиша в момента.

2. Ако си разбрал зарежи нелепите опити за оригиналност и наблегни на правилното изразяване, защото е по-важно!

 

И къде е нейната "Анаконда" в сравнение с "Va-va-voom", "Fly", "Starships", "Pound the alarm", "Turn me on" и т.н. ?! ..

Never mind ..да пишем пак след година-две когато Иги е задържала чутовната инерция, която има в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде е нейната "Анаконда" в сравнение с "Va-va-voom", "Fly", "Starships", "Pound the alarm", "Turn me on" и т.н. ?! ..

Never mind ..да пишем пак след година-две когато Иги е задържала чутовната инерция, която има в момента.

Аз за Иги нищо не съм казал бе човек! А анакондата на Ники е не по-малко успешна от всички, които изброи, просто хората вече я знаят и тя няма нужда да бълва толкова много продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ето я и най-прекрасната рапърка евър. B)

най добрата рапърка умря отдавна Lisa Lopes от TLC

като цяло малко са жените които рапират Лил Ким Ники Минаж сега и Иги Азалиа

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за идол имате- да се държи зле с хората:

http://www.cambio.com/2014/11/13/iggy-azal...ncid=gravityppc

 

Още по-противна ми стана. Те ужасните хора се усещат от самото начало. С такова държание, никога няма да бъде "звезда", защото не знае какво е да бъдеш човек.

Още от сега се е самозабравила, пък какво остава за по- нататък, ако оцелее изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за идол имате- да се държи зле с хората:

http://www.cambio.com/2014/11/13/iggy-azal...ncid=gravityppc

 

Още по-противна ми стана. Те ужасните хора се усещат от самото начало. С такова държание, никога няма да бъде "звезда", защото не знае какво е да бъдеш човек.

Още от сега се е самозабравила, пък какво остава за по- нататък, ако оцелее изобщо.

И какво лошо видя написано в статията ? Всеки има нужда от лично пространство, а и нито си видяла за какви съседи става въпрос, нито дали въобще е истина...А и още по-тъпо е че съдиш за изпълнител по това какъв е в живота, а не е ли по-важно песните, гласа, таланта и всичко което той прави ? Зайке, по-добре си стой в темата за Рики, че се излагаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво лошо видя написано в статията ? Всеки има нужда от лично пространство, а и нито си видяла за какви съседи става въпрос, нито дали въобще е истина...А и още по-тъпо е че съдиш за изпълнител по това какъв е в живота, а не е ли по-важно песните, гласа, таланта и всичко което той прави ? Зайке, по-добре си стой в темата за Рики, че се излагаш.

 

Истина е и още как щом го пише в сайта на Билборд. Щом оценяваш такова поведение, да ти имам идола дето на нищо не прилича. Дано изчезне скоро.

 

Толкова голям интерес има към нея тука,че никой нищо ново не пише за нея. :D

 

Taзи тема е излишна. В моята има новини всеки ден и си пиша,а тука никой нищо не обновява- умряла е. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за идол имате- да се държи зле с хората:

http://www.cambio.com/2014/11/13/iggy-azal...ncid=gravityppc

 

Още по-противна ми стана. Те ужасните хора се усещат от самото начало. С такова държание, никога няма да бъде "звезда", защото не знае какво е да бъдеш човек.

Още от сега се е самозабравила, пък какво остава за по- нататък, ако оцелее изобщо.

Ужас,тази за коя се взе,вчера стана популярна,а дне вече се държи зле с хората..! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истина е и още как щом го пише в сайта на Билборд. Щом оценяваш такова поведение, да ти имам идола дето на нищо не прилича. Дано изчезне скоро.

 

Толкова голям интерес има към нея тука,че никой нищо ново не пише за нея. :D

 

Taзи тема е излишна. В моята има новини всеки ден и си пиша,а тука никой нищо не обновява- умряла е. :D

Взе награда за най-добър рапър на годината и смаза Минаж и Еминем, които са едни от най-добрите последното десетилетие. Това малко ли ти се струва ? Истинска награда за която Иги се е трудила много и заслужава да се оцени. Айде бегай в темата за латино педала и не влизай тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...