Jump to content



RAMA VIP Brother 2014


Препоръчани коментари

  • Отговори 586
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз като победител имам имунитет надявам се и разни привилегии, нали брадъре?

Говори Vip Brother,Fuck Off като победител в мисията е глава на къщата,той разполага с най-големи превилегии - има право на номиниране на 3 персони тази седмица,както и разполага с имунитет от тазседмичните елиминации.Той трябва да реши къде ще живее през следващите няколко седмици - в царския апартамент в порутената къща,заедно със Сенуж или в Резиденцията,заедно с останалите съквартиранти.Неко чуем решението и обосновката му сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като победител имам имунитет надявам се и разни привилегии, нали брадъре?

 

Мечтата ти да бъдеш Политбюро, да не кажа Евгени Минчев се сбъдна. Алчен си и дразниш. Аз съм ТАК-ТАК.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори Vip Brother,Fuck Off като победител в мисията е глава на къщата,той разполага с най-големи превилегии - има право на номиниране на 3 персони тази седмица,както и разполага с имунитет от тазседмичните елиминации.Той трябва да реши къде ще живее през следващите няколко седмици - в царския апартамент в порутената къща,заедно със Сенуж или в Резиденцията,заедно с останалите съквартиранти.Неко чуем решението и обосновката му сега.

 

Тук ли да кажа номинираните или на ЛС?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ли да кажа номинираните или на ЛС?
Когато дойдат номинациите-в сряда.Трябва да кажете г-н Фак оф,къде ще спите и коя къща ще обитавате от тук до края на сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато дойдат номинациите-в сряда.Трябва да кажете г-н Фак оф,къде ще спите и коя къща ще обитавате от тук до края на сезона.

 

За сега оставам там където ме е пратил брадъра, но ние може да общуваме с порутената къща, макар че спим в по-як апартамент, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сега оставам там където ме е пратил брадъра, но ние може да общуваме с порутената къща, макар че спим в по-як апартамент, нали?

Да.Vip Brother иска още веднъж да подчертае,че не той е решавал кой къде да живее,а кой или кои ще разберете в сряда,точно преди номинациите.Тогава ще чуете и неговите/техните аргументи.Тук можете да споделяте кой или кои са/ви е наказал,по ваши предположения, с този тежък живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съдбата ви бе поставена в ръцете на един от най-вип съквартирантите този сезон,а именно Alexandrov.Той реши кой ще тъне в разкош следващите седмици и кой ще мизерства.Готови ли сте да чуете решението му?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да обявим кой къде ще спи тази нощ...

Чакам та, макам та ;дд Ееее Александровчето ми е партийка май. Трбява на меко да спя. Айде, че ми се къпе вече.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съдбата ви бе поставена в ръцете на един от най-вип съквартирантите този сезон,а именно Alexandrov.Той реши кой ще тъне в разкош следващите седмици и кой ще мизерства.Готови ли сте да чуете решението му?

 

Да, готови сме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори Vip Brother.Нека всички съквартиранти да станат.Александров каза тежката си дума и написа съдбата на 2-ма съквартиранти - Mr. Greshen и ANGEL .Ето как самият Вип графъор обоснова мнението си:

Здравей,ти имаш мисия,трябва да решиш кой от съквартирантите от къща 1 да отиде в къща 2 и кой от къща 2 да отиде в къща 1.Моля аргументирай отговора си.

Изпращам в къща 2 Mr. Greshen, защото мрънка. :D

Взимам в къща 1 ANGEL за да си говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Vip Brother ви поздравява с:

И ви пожелава лека нощ и приятни сънища и пазете дупките си,винаги има желаещи да ви ги запълнят! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще се проведат елиминациите в сряда?

Очи в очи,затова моля всички съквартиранти да са на линия точно в 20:00 h.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...