Jump to content



RAMA VIP Brother 2014


Препоръчани коментари

  • Отговори 586
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Млъкни, не ми говори..

 

Но все пак искам да изясним две нещо:

 

1 - Защо ми се сърдиш, заради Татяна ли? 2 - Откъде толкова си сигурен, че Наско Месечков още спи с мъже, да не сте го правили??

 

1. Не ти се сърдя.

2. Не, никога не бих спал с такъв, той е грозен на всичкото отгоре, дори чаровен не е, тва че го дават по ТВ не значи, че е нещо кой знае какво. И като е толкова добър танцьор, защо не си изкарва парите като работи с деца, ами ми обикаля по предавания? (защото не е компетентен).

 

Нежна душа си. От сутринта само това повтаряш.. много лицемерно, за да изглеждаш добричък пред другите го правиш, супер ясно ми е ..

 

Не всеки се вълнува като теб от мнението на зрителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах предвид зрителите, а съквартирантите.

 

Ние си имаме мнение за Смит и то положително, аз не се влияе от изблиците на агресия на Хитлер и онова ф нещо си, дори ника му не значи нищо, много безлично. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние си имаме мнение за Смит и то положително, аз не се влияе от изблиците на агресия на Хитлер и онова ф нещо си, дори ника му не значи нищо, много безлично. :D
Да не говорим за хора, които не заслужават.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е един от най-ужасните дни, които съм имал от много време насам. Какво се случи с АНГЕЛ тази сутрин и какво сподели той с БИГ БРАДЪР - неминуемо тази вечер в 20:17 минути.
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на родителска среща, за това ме нямаше. Предния път говорех пред 100 човека, сега пред около 15 само. :D

Искам да споделя и една случка, която ме травмира, вървейки по главната в Пловдив, видях една не много приятна персона на форума и сега съм стресиран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на родителска среща, за това ме нямаше. Предния път говорех пред 100 човека, сега пред около 15 само. :D

Искам да споделя и една случка, която ме травмира, вървейки по главната в Пловдив, видях една не много приятна персона на форума и сега съм стресиран.

Кой, бае??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой, бае??

 

Ще издам, че е фен на Глория, с който не се разбираме.

 

Ей нещастници прости,не ща да комуникирам с вас!

 

В първия момент помислих, че това е пост на Хитлер. Какво има?

 

П.п. Не мога да общувам с другата къща, не ми се крещи през прозореца, като вляза ще споделя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...