Jump to content


Горещ стол с Fuck off


Препоръчани коментари

Здравей, Петко!

 

1.Разкажи повече за себе си - с какво се занимаваш, какво обичаш да правиш през свободното си време?

2.Можеш ли да готвиш? Какво?

3.Любима храна и любима напитка?

4.Откога слушаш поп-фолк и с коя песен те спечели Татяна? Разкажи повече за запознанството си с нея и какъв човек е тя?

5.Има ли песен и клип на Татяна които не харесваш, кои са те и за кои песни съжаляваш, че нямат видео клип?

6.Любимата ти поп-фолк песен?

7.Какво мислиш за форума и хората в него? Добре ли се чувстваш тук?

8.Смяташ ли, че в България има достатъчно добро развитие за младите хора и ако не, какво трябва да се промени?

9.Би ли живял в чужбина?

10.Влюбен ли си?

 

Това е за сега! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно ли е да си фен на треторазрядна?

Какво образование имаш?

Колко езика говориш?

Любимия ти роман?

Някой казвал ли ти е, че си енергиен вампир? т.е че отрицателната енергия на околните те зарежда

Тоти или Томи тяло предпочиташ?

С колко истински приятели можеш да се похвалиш?

Готвиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Къде си учил в Пловдив ?

2.Липсва ли ти и защо избра София ?

3.Мнението ти за мен ?

4.Ако станеш модератор на кой би сложил парамантем бан ? :D

5.Ходил ли си в Курачкати ? :D

6.Харесваш ли Емилия ?

7.Кои са ти нейните любими песни ?

8.От кога стана такъв голям фен на Татяна и преди нея кои ти бяха любимки ?

9.Ти ли беше момчето, където Татяна разправяше в едно интервю, че и направило сайт ?

10.Татяна има ли песен от Ави Бенеди ?

11.Случвало ли ти се е Татяна да те ядоса ? Примерно да ти затвори телефона или да ти се набучи за нещо.

12.Ще ходиш ли на турнето ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, Петко!

 

1.Разкажи повече за себе си - с какво се занимаваш, какво обичаш да правиш през свободното си време?

2.Можеш ли да готвиш? Какво?

3.Любима храна и любима напитка?

4.Откога слушаш поп-фолк и с коя песен те спечели Татяна? Разкажи повече за запознанството си с нея и какъв човек е тя?

5.Има ли песен и клип на Татяна които не харесваш, кои са те и за кои песни съжаляваш, че нямат видео клип?

6.Любимата ти поп-фолк песен?

7.Какво мислиш за форума и хората в него? Добре ли се чувстваш тук?

8.Смяташ ли, че в България има достатъчно добро развитие за младите хора и ако не, какво трябва да се промени?

9.Би ли живял в чужбина?

10.Влюбен ли си?

 

Това е за сега! :)

 

Здрасти. :P

 

1. Има много нови неща около мен, за които вече не искам да споделям с този форум, иначе останалото с танците го знаете. :)

2. Ами не мисля, че съм някакъв способен кулинар, но пък мъфини правя много вкусни и ми се отдават.

3. Напоследък ям най-често домати със сирене и босилек, някакво много вкусно ми идва. А за напитка, отдавна пия само вода.

4. Слушам поп фолк заради Татяна, тя ме спечели с първата си песен Остани и покрай нея започнах да следя тази музика. Познавам я някъде от края на 2010 година, като ме покани да отида на нейно участие в София. Татяна е стойностен човек, с принципи, земна, забавна и неподправена. Борбена личност, не чака нищо от никъде, а сама си е двигател на живота. Мога много да говоря за нея, за да я защитавам толкова много, значи съм видял, че го заслужава. :)

5. Не харесвам песните и видеоклиповете на Ще полудея, Събота вечер, Прекалено. Като песни не харесвам още Раз-два, Сънувам любовта, Допинг и Не ми задавай отговори. В годините винаги съм искал видеоклипове на Една история, Страстта ми провокирай и Трудна любов.

6. Не знам в годините са били различни, но като цяло не мога да определя една - Остани, Смелите си имат всичко, Лабиринт, Една история на Татяна, История на Емилия, Студ на Малина, много са... иначе имам любима фолклорна и тя е Македонска хубост на Татяна.

7. Преди ми беше забавно, дори когато спорех с хората, но в един момент осъзнах, че те приемат всичко много навътре и нямат граница когато обиждат, груби са, не могат да се обосноват без да наплюят някого, не ми е особено приятно вече тук, но все нещо ме кара да влизам да видя какво се случва.

8. Да, смятам честно казано, или поне аз съм намерил начин да се справя. Мисля, че човек ако има желание, винаги има и начин. Да оставим настрана политиката и да се огледаме около нас, всички кафета са пълни, младите са мързеливи и вместо да се чудят как да се арзвиват и да се борят, те чакат да им падне нещо отгоре на готово. Не искам да задълбавам повече.

9. Временно бих, за постоянно не бих го понесъл.

10. Не. Много искам, но сякаш никой не може да ме очарова, сякаш съм се нагледал на всичко. Недоверчив съм вече и ми е много сложно, а отдавна външния вид не ми е критерият за влюбване.

 

Благодаря ти много за въпросите! (hug)

 

1.Къде си учил в Пловдив ?

2.Липсва ли ти и защо избра София ?

3.Мнението ти за мен ?

4.Ако станеш модератор на кой би сложил парамантем бан ? :D

5.Ходил ли си в Курачкати ? :D

6.Харесваш ли Емилия ?

7.Кои са ти нейните любими песни ?

8.От кога стана такъв голям фен на Татяна и преди нея кои ти бяха любимки ?

9.Ти ли беше момчето, където Татяна разправяше в едно интервю, че и направило сайт ?

10.Татяна има ли песен от Ави Бенеди ?

11.Случвало ли ти се е Татяна да те ядоса ? Примерно да ти затвори телефона или да ти се набучи за нещо.

12.Ще ходиш ли на турнето ?

 

1. В ТОХА. :D

2. Не ми липсва, даже откакто не съм там съм много щастлив. Не съм я избрал, така се стекоха обстоятелствата, смених си партньорката по танци, тя беше софиянка, а аз завършвах 12 клас и с моите треньори решихме да запиша Спортната академия и общо взето това предопредели професията ми в момента. :)

3. Никога не съм ти го казвал, но мисля, че усещаш, че си ми сред най-симпатичните хора тук и винаги бих те подкрепил. :)

4. На -А, CalyPresifen, Senhor. :)

5. Не, но много желая да отида. :D

6. Да, много.

7. Коварство и печал, Легенда за любовта, История, Смелите си имат всичко, Любов в полунощ, Кукла и още много.

8. От 2002-ра година като се появи с Остани, преди нея знаех само за Глория, а силно колкото нея съм харесвал Само Гергана в началото на кариерата ѝ, но после ме загуби като фен.

9. Не, друго е. не го познавам, знам само че се казва Живко.

10. Не, няма никаква песен след На морето. :P

11. Да, много често ме ядосва, но не се притеснявам да ѝ го кажа на момента и така си оставаме с чисти отношения един към друг.

12. Ако Татяна пее да, иначе не. :)

 

Благодаря ти за въпросите! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aloohaa

 

1. Харесваш ли Хаваите?

2. Кой е любимият ти анимационен филм на "Дисни"?

3. Защо не ти харесва да теглиш филми, все пак става бързо и след като го изгледаш, можеш да го изтриеш, ако ти заема място..

4. Коя е мечтаната ти дестинация?

5. Домати или краставици?

6. Коя е любимата колежка на Татяна?

7. Като сте ходили да бягате с Татяна, състезавали ли сте се кой е по-бърз? 1000%20(29).gif

8. Спомени от 18-тия ти рожден ден?

9. Кисело или прясно мляко?

10. Знаем, че танцуваш.. А да пееш обичаш ли? 1000%20(29).gif

 

Написах първите неща, които ми хрумнаха. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aloohaa

 

1. Харесваш ли Хаваите?

2. Кой е любимият ти анимационен филм на "Дисни"?

3. Защо не ти харесва да теглиш филми, все пак става бързо и след като го изгледаш, можеш да го изтриеш, ако ти заема място..

4. Коя е мечтаната ти дестинация?

5. Домати или краставици?

6. Коя е любимата колежка на Татяна?

7. Като сте ходили да бягате с Татяна, състезавали ли сте се кой е по-бърз? 1000%20(29).gif

8. Спомени от 18-тия ти рожден ден?

9. Кисело или прясно мляко?

10. Знаем, че танцуваш.. А да пееш обичаш ли? 1000%20(29).gif

 

Написах първите неща, които ми хрумнаха. 1000%20(29).gif

 

1. Изглеждат добре, но като ги посетя ще ти кажа. :D

2. Не обичам анимационни филми.

3. Защото ме затормозява, аз не обичам да се напрягам. :roll1:

4. Париж със сигурност. В частност Айфеловата кула, това ми е мечта от дете, а сега като голям искам да видя града на инките.

5. Домати определено. :D

6. Във визитната си картичка в началото на кариерата ѝ пише, че е Глория, не сме си говорили на тая тема.

7. Не, но тя е в по-добра форма от мен. Но все пак, ако е на късо разстояние няма шанс. :D

8. Хаха, точно от него имам доста, защото беше на сексуална тема, но като подарък вчера премахнах тъкмо един часовник от него, говорещ на всеки час, че е време за секс. :D

9. Прясно за кафе и кисело с плодове. :D

10. Всъщност това ми е голямата мечта, много обичам да пея, правя го постоянно, а не ми се отдава кой знае колко. :D. Хората около мен поне са свикнали да ме чуват.

 

Благодаря ти, Ники!. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Бившите ти гаджета били ли са богати ?

2.Обичаш ли парите ?

3.Водиш ли се по модата ?

4.Оцени начина ти на обличане от 1 до 110.

5.Кога рева за последно и защо.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Бившите ти гаджета били ли са богати ?

2.Обичаш ли парите ?

3.Водиш ли се по модата ?

4.Оцени начина ти на обличане от 1 до 110.

5.Кога рева за последно и защо.

 

1. Да, имал съм и много богати, но последното обаче нямаше и 2 лева в джоба си и никога не ми е било определящо финансовото състояние на половинките ми. Досега в живота ми единствено наще са ме издържали, а в момента и сам се справям. :)

2. Чак обич да изпитвам към тях не, но са ми нужни.

3. Не, имам си мои виждания на мен кое ми стои добре. Примерно гледам сега някакви флорални мотиви са на мода при тениските, но аз не бих сложил такова нещо.

4. На мен си ми харесва това което обличам, някой друг трябва да дава оценка. Но определено съм към 85, но не искам да се изхвърлям, сега в нас особено съм по къси гащета само и бих се оценил на 0. :D

5. Онзи ден, причината е много лична.

 

Благодаря ти за въпросите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно ли е да си фен на треторазрядна?

Какво образование имаш?

Колко езика говориш?

Любимия ти роман?

Някой казвал ли ти е, че си енергиен вампир? т.е че отрицателната енергия на околните те зарежда

Тоти или Томи тяло предпочиташ?

С колко истински приятели можеш да се похвалиш?

Готвиш ли?

 

 

1. Не знам, не съм бил фен на треторазрядна. :)

2. Висше от НСА.

3. Два, но за втория е силно казано, че го говоря.

4. Не обичам романи.

5. Не, казвали са ми, че зареждам хората положително.

6. Тоти.

7. 4,5 са истинските.

8. Не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти, Петко!

 

1. Защо преди казваше, че поведението ти тук е "експеримент"? :1000 (29):

2. В живота обичаш ли да спориш и нарочно ли провокираш останалите?

3. Когато се псувате в чат темата с някои потребители на майтап ли е? :1000 (29):

4. Не мислиш ли, че когато човек стане прекалено близък с любимата си "звезда" губи способността си да е обективен спрямо нея?

5. Кои качества най-много цениш и харесваш в хората?

 

Това е от мен... :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти, Петко!

 

1. Защо преди казваше, че поведението ти тук е "експеримент"? :1000 (29):

2. В живота обичаш ли да спориш и нарочно ли провокираш останалите?

3. Когато се псувате в чат темата с някои потребители на майтап ли е? :1000 (29):

4. Не мислиш ли, че когато човек стане прекалено близък с любимата си "звезда" губи способността си да е обективен спрямо нея?

5. Кои качества най-много цениш и харесваш в хората?

 

Това е от мен... :bo:

 

 

1. Защото се чудех как да обесня неадекватното си поведение. :D

2. Натоварвам се когато споря, не обичам да го правя честно казано, но обичам хората да погледнат и от моята гледна точка и затова се получават спорове.

3. Питай тях, аз никой не псувам, но да си признаем честно, мога да изнервя някой до такава степен, че да го направи не на майтап. :D

4. Не, защото колкото и да не ти се вярва от наблюденията ти спрямо мен в Раманиа, аз съм най-големият критик на Татяна и нищо не и спестявам. Даже често мненията ви тук за нея ми помагат да погледна от всякакъв ъгъл нещата.

5. Справедливост и честност .

 

Благодаря за въпросите! И се надявам, че няма проблем че отговарям след като периодът ми от 1 ден изтече. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. На колко въпроса не отговори искрено?

2. Какво мислиш за ПРОВОКАТОР?

3. Кога ще спреш да пишеш в Рамания?

4. Имаш ли Жилищен кредит?

5. Кой е най-близкия човек от семейството ти?

6. Колко взимаш като треньор по танци на децата? Ако не споделиш сумата - то поне достатъчна ли е за да не разчиташ на помощ от родителите ти?

7. Кое е събитието, с което се гордееш най-много досега в живота ти?

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. На колко въпроса не отговори искрено?

2. Какво мислиш за ПРОВОКАТОР?

3. Кога ще спреш да пишеш в Рамания?

4. Имаш ли Жилищен кредит?

5. Кой е най-близкия човек от семейството ти?

6. Колко взимаш като треньор по танци на децата? Ако не споделиш сумата - то поне достатъчна ли е за да не разчиташ на помощ от родителите ти?

7. Кое е събитието, с което се гордееш най-много досега в живота ти?

 

1. Май на един не бях особено искрен. :D

2. Дразни ме, досаден е, злобен е, не обичам такъв тип хора като него.

3. Надявам се скоро. :D

4. :gun_bandana: Не!

5. Майка ми, макар и тя да е човекът, който най-често ме изкарва извън равновесие. :D

6. Да, достатъчна ми е, не взимам пари от наще вече 3,4 години. Иначе това колко пари взима един треньор си зависи от него, колко е талантлив и колко деца ще имат желание да работят с него, а аз съм голям късметлия. :)

7. Макар, че ще излезе фукня не ми пука, но се гордея че съм имал възможност с децата, с които работя, да организирам два благотворителни концерта за нуждаещи се деца, няма по-голямо удоволствие от това да си помогнал на някой. Казвам го, защото преди бях голям егоист, а това нещо ме промени.

 

Благодаря за въпросите! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...