Jump to content


Da Vinci's Demons / Демоните на Да Винчи


Препоръчани коментари

Davincis-Demons.jpg

 

Режисьор : Дейвид С. Гойер

В ролите : Грег Чилин, Ерос Влахос, Иън Пири, Лара Пулвер, Лора Хаддок, Том Райли и др.

Оценка в IMDB : 8.2/10

 

В един свят, в който вярата и идеите са потискани и контролирани, един мъж се бори за свободата на познанието. Тайната история на противоречивия живот на Леонардо да Винчи разкрива портрет на млад мъж, измъчван от дарбата на свръхчовешката гениалност. Той е еретик, твърдо решен да разобличи лъжите на религията, бунтар, който се опитва да промени елитарното общество, незаконен син, който копнее да бъде признат от баща си.Той се озовава в окото на буря, която кипи от векове – конфликт между истина и лъжа, религия и разум, минало и бъдеще. Силните на деня използват амбициите му срещу него, въвличат го в игра на съблазняване, в която онези, които отричат гения му, най-много се нуждаят от него. Леонардо трябва да се изправи срещу враговете, които използват историята, за да крият истината.Един герой, въоръжен само с гения си, Да Винчи се опълчва на мрака в себе си и отвън. Изправен пред неизвестното бъдеще, неговият поход за познание едва не води до гибелта му, тъй като той изследва границите на собствения си разум. Да Винчи се осланя на гения си в своя кръстоносен поход и се превръща в неудържима сила, която изважда една епоха от мракобесието и я отвежда в светлината на просвещението. Неговата история е огледало за нашия свят, насърчава ни да се включим в битката за свободно бъдеще.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз започнах да го гледам преди време, но съм още в началото на първи сезон.

Много ме кефи мацката. Скоро ще го продължа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е интересен сериала. Още не съм започнал втори сезон, но предполагам е силен като първия.

 

Втория сезон е още по-интересе.Сценаристите са мноого добри!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Най-сетне реших да си продължа с гледането на епизодите.

Приключих с първи сезон, очакват ме втори и трети.

Някой гледал ли е последният сезон? Има ли някакъв задоволителен финал?

Четох интервю на сценариста, в което казва, че имал идея за 4-ти сезон, който да е с голяям скок във времето, но това не е сигурно дали ще се случи, а ако се стане ще е след няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...