Jump to content



Коя песен на Оцко за 2013г. ви харесва най-много?


  

136 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изключително необективна анкета... Всеки е принуден да гласува и във второто поле и излиза, че най-харесваната песен е тази на Галин. :1000 (10): Поне като правите нещо, го правете както трябва.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително необективна анкета... Всеки е принуден да гласува и във второто поле и излиза, че най-харесваната песен е тази на Галин. :1000 (10): Поне като правите нещо, го правете както трябва.

 

Не остана място за последните 2 песни, за това направих нова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да се разделят песните в 2 анкети, като във всяка анкета да има и опция "Никоя от тези". По този начин човек нямаше да е длъжен да гласува и за песен от другата анкета. Така, както е сега, наистина не е честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително необективна анкета... Всеки е принуден да гласува и във второто поле и излиза, че най-харесваната песен е тази на Галин. :1000 (10): Поне като правите нещо, го правете както трябва.

Не е по-необективна от Сървайвъра. Примирете се ... на Галин е хита :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кукла и Колко много. От последните две нито едната не ми харесва, но на Соня е мега боклука.

 

Баси изказването изпраска.Това, че е по-различна Оцкова песен с още по-различен текст, не я прави боклук. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена - "Дай ми"

Емилия - "Kукла"

Соня Немска - "Правена съм за ръцете ти"

Малина - "Виж какво"

Преслава - "Режим Неприлична"

Малина - "Ако ще да звъниш"

Валя - "Нейните неща"

Гергана - "От този момент"

 

Тея кефат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно.. Направи няколко стрхотни песни през 2013. В анкетата гласувах за "Виж какво", защото ме беше зарибила най-много и за най-дълго време и още ме радва много: голяма какафония, но има нещо уникално в песента.

На второ място бих посочил "Дай ми", има някаква много странна и оригинална цикличност в музиката, мисля, че е акордеонът, също зарибява много и има уникален избухващ момент преди последния припев.

И на трето място бих сложил "Няма да съм аз", заради "ляляля"-то и якия индийски вокал, но там нещо не е наред с гласа на Андреа и това ме дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...