Jump to content


"Ravenswood "


Препоръчани коментари

1186817_332786273534188_1951422865_n.jpg

 

 

## Режисьор : Рон Лагомарсино, А. Марлин Кинг

 

## В ролите : Бритни Олдфорд, Тайлър Блекбърн, Люк Бенуърд, Никол Гейл Андерсън, Мерит Патерсън, Брет Диер

 

## IMDB : Линк към IMDB

 

## Държава : САЩ

 

## Година : 2013

 

## Времетраене : 44 мин.

 

## Резюме : ”Град Рейвънсууд” разказва историите на петима непознати, чиито животи биват преплетени от смъртоносно проклятие.Един от тези петима души е Кейлъб Ривърс - млад и интелигентен гимназист, който се опитва да остави миналото зад гърба си и да води по-спокоен живот със своята приятелка Хана Марин. Но нещата започват да се променят когато той се запознава с привлекателната Миранда Колинс, която точно както него е израснала в дом за сираци. С течение на времето двамата се сближават все повече и не след дълго става ясно, че те и няколко други жители на град Рейвънсууд са единствените, които могат да разкрият местните тайни и да се преборят с опасно дългогодишно проклятие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте първо Хелоуинския на "Лъжкините", после си пуснете тоя.

Are connected! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Този сериал май ще излезе голям провал за ABC Family. Явно хелоунският епизод на PLL е спасил от провал премиерния епизод на Рейвънсууд. Гледаемостта значително е намаляла, след като PLL го няма в програмата. Честно казано, вторият епизод и на мен изобщо не ми хареса. Пилотът беше добър, но не мисля, че нещата тръгнаха в правилната посока.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Кейлеб да се връща при Хана!

 

Не знам как ще го извъртят... Все пак в 10-ти епизод на Ravenswood тя бе при него и се разделиха...

 

Сега ако се появи в лъжкините какви обяснения ще дава за Рейвънсууд и т.н.?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как ще го извъртят... Все пак в 10-ти епизод на Ravenswood тя бе при него и се разделиха...

 

Сега ако се появи в лъжкините какви обяснения ще дава за Рейвънсууд и т.н.?

 

Това е сериал, все пак, може да измислят абсолютно всичко. Във всеки сериал героите се събират и разделят по сто пъти. Не е последното, което виждаме от Кейлеб, а с Хана са си идеални двамата. Може да не е скоро, но ще стане. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е сериал, все пак, може да измислят абсолютно всичко. Във всеки сериал героите се събират и разделят по сто пъти. Не е последното, което виждаме от Кейлеб, а с Хана са си идеални двамата. Може да не е скоро, но ще стане. :P

Нещо като спойлер :

 

Потвърдено беше че в 5 сезон всички лъжкини ще имат нови половинки.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо като спойлер :

 

Потвърдено беше че в 5 сезон всички лъжкини ще имат нови половинки.

 

Всички! :helpsmilie: Какви развратници! :1000 (29):

 

Нищо, нищо- в шести ще си върнат първоначалните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много правилно решение. Сериалът беше пълен провал. Изобщо не ми харесваше. Сега има вероятност да подновят "Twisted", който като че ли има по-голям потенциал.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...