Jump to content


Горещ стол с *червен дявол*


Препоръчани коментари

На горещия стол сяда *червен дявол*. Въпросите си към нея може да задавате до 23.08 21:00h.

Потребителят си запазва правото да не отговори на въпроси, които сметне за ненужни.

Обидите се наказват!

 

Ако искате и вие да се запишете, направете го в тази ТЕМА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

 

1.Какво за теб е Бог?

2.Страх ли те е от него?

3.Духовна ли си?

4.Парите за теб са...?

5.Мислиш ли че живеем в добър свят, ако не, какво му пречи да е такъв?

6.Човека на който си най-благодарна и за какво?

7.Най-добрият учител в живота ти до сега е...и с какво е допринесъл?

8.Любим потребител в раманиа?

9.Най-дразнещ потребител в раманиа?

10.Какво мислиш за Ангелос?

11.Какво мислиш за Татяна?

12.Любима нейна песен?

 

 

Искам да ти кажа,че си много симпатично и чаровно момиче.

Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!

1.Какво за теб е Бог? Не знам дали е точно Бог, или някаква сила, но вярвам в това, каквото и да е там горе.

2.Страх ли те е от него? Понеже вярвам в в тази така наречена сила "Бог", страх ме е, да.

3.Духовна ли си? Зависи как го разбираш, но по принцип - да :1000 (29):

4.Парите за теб са...? Парите за мен са нещо много важно и колкото и да говорят повечето хора, че нямат значение - за мен имат. Всичко се върти около тях като цяло, а без тях оцеляването е немислимо. Колкото повече пари - толкова по-добре :D

5.Мислиш ли че живеем в добър свят, ако не, какво му пречи да е такъв? Определено света в днешно време не е добър, хората не сме добри, лицемери сме, всеки, малко или много. Точно ние хората пречим на света да бъде добър, защото не опитваме да се променим и да си помагаме.. общо взето всеки гледа да те прецака по всевъзможен начин..

6.Човека на който си най-благодарна и за какво? Баща ми. Научил ме е на много, адски много неща в живота и никога не ме е лишил от абсолютно нищо.

7.Най-добрият учител в живота ти до сега е...и с какво е допринесъл? Хаха, интересен въпрос. Най-добрият ми "учител" са двама мои много добри приятели, които винаги ми дават правилните насоки, но аз не ги слушам и после съжалявам. Допринесли са много за мен, за личността ми и за това на какъв акъл съм сега, хах.

8.Любим потребител в раманиа? О, не мога да посоча точно конкретен, но доста хора ме радват с коментарите си тук.

9.Най-дразнещ потребител в раманиа? И тук не мога да кажа точно име, но като цяло няма някой, който да ме дразни кой знае колко. Или поне аз не се впечатлявам толкова.

10.Какво мислиш за Ангелос? Имаш много готино чувство за хумор, интересен човек изглеждаш :).

11.Какво мислиш за Татяна? Красива жена е, уникално тяло, но като певица не я харесвам кой знае колко..

12.Любима нейна песен? Крадец на сънища :))

Искам да ти кажа,че си много симпатично и чаровно момиче.

Благодаря!

Здравей. :)

 

Благодаря ти :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей :)

 

1.Как избра този ник? Да не би да си футболна фенка?

2.Кое е твоето най-голямо постижение до момента?

3.Има ли нещо, което много искаш да реализираш?

4.Как обичаш да прекарваш свободното си време?

5.Кои са най-важните неща за теб?

6.На какви жертви си способна за любим човек?

7.Има ли нещо, което те е наранявало много силно, но въпреки това си продължила и си го победила?

8.Имаш ли мото/девиз?

9.А любим цитат от книга?

10.Какво е мнението ти за Алисия и имаш ли любими песни от нейното творчество?

 

Благодаря ти за отговорите!Лека вечер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! :Vishenka_05:

 

1. Ако можеше да си едно от двете животни,кое би избрала: хамелион или хипопотам? :1000 (29):

2. Един забавен момент от живота ти? :)

3. Можеш ли да изброиш три думи,започващи с буквата ж и завършващи с к?

4. Нещо,което те влудява като качество у един човек?

5. Три качества,които те привличат в мъж?

6. Коя е най-сексапилната част от тялото на един мъж? А на една жена?

7. За какво мечтаеш?

8. Имала ли си момент,в който си мислила за самоубийство?

9. Наистина ли момичетата си споделят всичко помежду си?

10. Можеш ли да кажеш едно качество в характера си,който би искала да промениш?

 

Извинявам се ако се повтарям с някого. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей :)

 

1.Как избра този ник? Да не би да си футболна фенка? - Даа, обичам много футбола, но държа да отбележа, че не съм от този тип момичета, който просто така твърди. :1000 (29): А Манчестър Юнайтед го обожавам, израснала съм с мачовете на тоя отбор...

2.Кое е твоето най-голямо постижение до момента? Ами, не знам дали е постижение, но като по-мъничка бях ужасно срамежлива и си поставих за цел да стана по-общителна, сега обаче устата не ми спира и май съм прекалила с общителността, хаха

3.Има ли нещо, което много искаш да реализираш? Ако става въпрос за мечтата ми - тя е да посетя Олд Трафорд, а иначе няма нещо друго, което кой знае колко да искам да реализирам като се замисля, поне на този етап.

4.Как обичаш да прекарваш свободното си време? Навън с приятели, колкото и банално да е, иначе - гледам по някой сериал и така..

5.Кои са най-важните неща за теб? Семейството ми и приятелите ми да са живи и здрави, всичко друго е на втори план.

6.На какви жертви си способна за любим човек? На почти всякакви, много лесно се привързвам към хората, било то приятел, гадже, като цяло съм си такава и в същото време много доверчива, което се опитвам да променя, но без резултат за момента...

7.Има ли нещо, което те е наранявало много силно, но въпреки това си продължила и си го победила? Много трудно преживях развода на родителите ми преди няколко години. Може би това като по-сериозно, иначе бях ужасно влюбена ( или поне така си мисля и до ден днешен ) в едно момче, с което нещата така и не се получиха както аз исках, то бяха драми, чудесии, но го преживях и това.

8.Имаш ли мото/девиз? - Има ли желание - има и начин - това си го повтарям много често, почти всеки ден.

9.А любим цитат от книга?" Find what you love and let it kill you..."

10.Какво е мнението ти за Алисия и имаш ли любими песни от нейното творчество? Ааа, много я харесвам по принцип и като жена, и като визия, и като изпълнител. Много е красива и много се чудя на някои хора, които казват, че е грозна. В последно време нещо наистина й има на лицето, но по принцип е ужасно красива. А любими песни са ми Твоя тотално, Карамел, Скрий се и т.н., като се замисля повечето песни ги харесвам много.

 

Благодаря ти за отговорите!Лека вечер!

Здравей :)

И аз ти благодаря за въпросите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! :Vishenka_05:

 

1. Ако можеше да си едно от двете животни,кое би избрала: хамелион или хипопотам? :1000 (29): Е, разбира се, че хамелеон, по-красиво е :1000 (29):

2. Един забавен момент от живота ти? :) Амии, сега се сещам за един случай, когато бях в Пловдив и се качих в автобус, който мислех, че е за Благоевград, но в последния момент и казах на шофьора, че искам билет до Благоевград и той даже палеше автобуса в тоя момент, и ми вика "момиче, тоя автобус е за Ботевград".. е тогава се чудех да се смея, ли да плача ли.. сега като се сетя ми е смешно, де но.. веднъж пък в училище преди години се подхлъзнах на дъската точно, а ме изпитваха, ужаасно беше :1000 (29):

3. Можеш ли да изброиш три думи,започващи с буквата ж и завършващи с к? жабок :1000 (29): за други не се сещам хаха

4. Нещо,което те влудява като качество у един човек? Превземките, много мразя превзети хора, мнооого. А такива - бол.

5. Три качества,които те привличат в мъж? А, сега де .. На първо място - външния вид, ако го броим за качество, след това реалната му преценка за живота и сериозността.

6. Коя е най-сексапилната част от тялото на един мъж? А на една жена? На мъжаа - адамовата ябълка :1000 (29): , ръцете и коремчето. А жената - раменете, гърдите и краката.

7. За какво мечтаеш? Мечтая за един сериозен човек до мен, най-после. :1000 (29):

8. Имала ли си момент,в който си мислила за самоубийство? Да. То май всеки е минавал през такива моменти. Но ми мине през акъла и си отиде. Много съм страхлива и прекалено много се обичам, за да си посегна, но съм си помисляла, даже не веднъж.

9. Наистина ли момичетата си споделят всичко помежду си? Зависи, но по принцип и аз не споделям абсолютно всичко с най-добрата си приятелка, пък какво остава с други момичета, понякога с момчета споледям много повече, отколкото с момичета в интерес на истината....

10. Можеш ли да кажеш едно качество в характера си,който би искала да промениш? Наивността. Много лесно се подавам и се дразня на себе си, обаче ако си поизпатя още малко, може и да го променя :1000 (29):

 

Извинявам се ако се повтарям с някого. :Vishenka_05:

Здравей :)

И мерси за въпросите :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Любимо място в Благоевград ?

2.Харесваш ли ''Frame'' ;D ?

3.Любима песен ?

4.Влизала ли си в омегле ?

5.Обичаш ли да ходиш на аквапарка ?

6.Ами на Бачиново ?

7.Разкажи малко повече за теб.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Любимо място в Благоевград ? Толкова много са ми любимите места, че ... Градската, фонтаните, моста на влюбените, Бакардито при Икономиката, абе много красив ни е града, целия си го харесвам много :1000 (29):

2.Харесваш ли ''Frame'' ;D ? Даа

3.Любима песен ? Gia ta filia sou и Да видя какво е май са ми най на сърце..

4.Влизала ли си в омегле ? Нее, къде се намираше тва, щото нещо изключих?

5.Обичаш ли да ходиш на аквапарка ? Ми честно да ти кажа предпочитам да отида на плаж на Езерец, отколкото на аквапарка.

6.Ами на Бачиново ? Обожавам го Бачиново, както и Воденицата и Карибите :Vishenka_05:

7.Разкажи малко повече за теб. - Ми най-общо.. Александра се казвам, уча в ПГИ Иван Илиев, на 17 и половина съм, хаха, зодия риби, обичам приятелите си, семейството, дискотеките и футбола. Не знам какво друго да кажа, ако нещо те интересува по-конкретно ме питай :P :1000 (29):

И мерси за въпросите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...