Jump to content


Online: Lady Gaga - Aura


Препоръчани коментари

Това звучи страхотно!! Много модерно звучене, просто.... не знам какво да кажа. Нямам търпение да взриви с "Applause"

 

1148863_10151853519434574_2060368295_n.jpg

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак е демо, и то старо ако се вярва на източника от labelа, но не мога да определя все още харесва ли ми или не, странно е по скоро. Електронните елементи ме дразнят, и в интерес на истината ми напомня малко на няколко песни от Born This Way...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак е демо, и то старо ако се вярва на източника от labelа, но не мога да определя все още харесва ли ми или не, странно е по скоро. Електронните елементи ме дразнят, и в интерес на истината ми напомня малко на няколко песни от Born This Way...

макар и демо песента има много завършено звучене

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам една молба

Може ли да преместите темата в Links, да махнете първия ми коментар дет е с клипа и да преименувате Online: на Link:? Така темата ще си остане в правилния раздел

Не съм предпологал че веднага ще махнат клипа

 

Мерси предварително

Link to comment
Сподели в други сайтове

макар и демо песента има много завършено звучене

 

чак завършено не знам... радва ме момента в които цялата електроника спира и и се чува само гласът, звучи прекрасно... и начало, началото не невероятно, леко плашещо но типично в стил Gaga. Дано да има по голяма преработка това парче, мисля че ще се получи много добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...