Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

Тренирайте гърди с бицепс на една тренировка, а на следващата гръб с трицепс и не смесвайте бицепс с трицепс! Също така не пиите никакви химии и глупости, не прекалявайте с яйцата, винаги загрявайте преди тренировка, не подценявайте правилните стойки при всяко упражнение и го давайте по-леко. Излишно е да се вживявате. ;)

 

За повечето неща съм съгласен.Наистина смесването на различни мускулни групи в един ден,доста хора са ми казвали,че е добре да се прави.

 

За химиите,зависи дали наистина говориш замо за тях или включваш и хранителните добавки в тая категория.Хранителните добавки не са глупости и наистина могат дапомогнат.Не при всички се получава само с правилен режим и добра тренировъчна програма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тренирайте гърди с бицепс на една тренировка, а на следващата гръб с трицепс и не смесвайте бицепс с трицепс! Също така не пиите никакви химии и глупости, не прекалявайте с яйцата, винаги загрявайте преди тренировка, не подценявайте правилните стойки при всяко упражнение и го давайте по-леко. Излишно е да се вживявате. ;)

 

Чувал съм го тва, ама ква е логиката?

 

На мен програмата, където бицепс и трицепс са в един ден, ми я направи инструктура, тей че съм склонен да му вярвам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа току що направих табата и съм целия потен.Много ми хареса.За 20 секунди,направих 20 лицеви опори,но не пусках до долу и ги правих бързо.

 

Довечера мисля пак да го направя,супер е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа току що направих табата и съм целия потен.Много ми хареса.За 20 секунди,направих 20 лицеви опори,но не пусках до долу и ги правих бързо.

 

Довечера мисля пак да го направя,супер е.

 

Браво!

Обаче 4 минути ли го прави?

20 секунди лицеви, 10 секунди почивка...

 

Честно казано, не вярвам да си го направил цялото, че чак да имаш и мерак довечера пак да го направиш. :D Ако пък греша, ЕВАЛА, ТИ СИ МОЯТ ГЕРОЙ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво!

Обаче 4 минути ли го прави?

20 секунди лицеви, 10 секунди почивка...

 

Честно казано, не вярвам да си го направил цялото, че чак да имаш и мерак довечера пак да го направиш. :D Ако пък греша, ЕВАЛА, ТИ СИ МОЯТ ГЕРОЙ!

 

Ами нали са 8 серии по 20 седунди всяка с 10 почивка.

 

Аз това направих.Написах си 8те упражнения да поглеждам през почивката и почнах.ама си е изморително.

 

edit Да не трява да да повторя тич 8 още веднъж?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее, евала, браво!

Страхотна е тренировката, но не ти препоръчвам довечера да я правиш пак, може да претренираш.

А ако ще я правиш, този път я направи с клякания.. :dontknow:

 

Аз съм я правил със спринтове и с ръка на сърцето казвам, че видях небесни ангели по едно време. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее, евала, браво!

Страхотна е тренировката, но не ти препоръчвам довечера да я правиш пак, може да претренираш.

А ако ще я правиш, този път я направи с клякания.. :dontknow:

 

Аз съм я правил със спринтове и с ръка на сърцето казвам, че видях небесни ангели по едно време. :1000 (29):

 

Е да аз като четох,видях че за сприновете си е доста тежко.Ами не вярвам да претренирам.От силовите упражнения си избрах само бъмпита и лицеви.Другото бяха коремни и подскоци.

 

Само не съобразих и ги подредих:

Лицеви

Подскоци

Коремни

Бъмпита

Лицеви

Подскоци

Коремни

Бъмпита

 

И се прецаках,щото след бъмпитата имах само 10 сек почивка за лицевите и не беше красиво :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъмпита

 

И се прецаках,щото след бъмпитата имах само 10 сек почивка за лицевите и не беше красиво :D

За

ли става въпрос? Най-доброто упражнение! :)))

 

Ако има трениращи вкъщи, без особено наличие на уреди, да кажат, имам нещо интересно за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За
ли става въпрос? Най-доброто упражнение! :) ))

 

Ако има трениращи вкъщи, без особено наличие на уреди, да кажат, имам нещо интересно за тях.

 

Да бърпита.Просто вчера чух за тях и съм си ги прекръстил :roll1:

 

Аз тренирам вкъщи,така че давай :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, интересно ми е това за трениращите вкъщи, давайте! :)

 

 

Иначе на мен днес ми е почивен ден и се чувствам тъпо, но в крайна сметка организма има нужда и от почивка. Нямам търпение утре пак да си ми започнат тренировките и да се чувствам страхотно. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

74725_416479611695724_2040326398_n.jpg

 

 

Току що си направих втората Таба и съм парцал.

 

Наистина благодаря на Dean, за предизвикателството и за Табата.Надъха ме много да тренирам. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, много се радвам! И аз съм все по-надъхан така като си говорим.

Картинката която си постнал винаги ме е мотивирала страшно много.

 

Като ходихме преди с най-добрия ми приятелна фитнес,той постоянно ми показваше такива снимки и мотивиращи песни и клипове,но не ми действаха тогава,незнам защо.

 

Сега въпреки,че от понеделник ще работя,съм се надъхал да си продължа с предизвикателството и Табата вкъщи.Ако не бяхме отворили тая тема за фитнеса,щях ей така да захвърля всичко :mf_surrender:

Веднага след като се освободя,ще гледам да започна и фитнес по-силен от всякога :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувал съм го тва, ама ква е логиката?

 

На мен програмата, където бицепс и трицепс са в един ден, ми я направи инструктура, тей че съм склонен да му вярвам..

Кажи му какво си прочел и да видим какво ще ти отговори :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си направих 5-тия ден от 30-дневното предизвикателство-23 лицеви опори! :Vishenka_05:

Утре 26 :helpsmilie:

 

:wacko:

 

Чакай,чакай сИга.Незнам дали помня правилно ама ти не увеличаваше ли с 2 броя/20-22-24./

 

Какви са тия цифри 23,26.Според картинката на предизвикателството не трябва да се променя броя на добавените лицеви,нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:wacko:

 

Чакай,чакай сИга.Незнам дали помня правилно ама ти не увеличаваше ли с 2 броя/20-22-24./

 

Какви са тия цифри 23,26.Според картинката на предизвикателството не трябва да се променя броя на добавените лицеви,нали?

 

Между 20 и 30 - 3

 

Между 10 и 20 се правят 2 повторения. Аз бях объркал нещо добре, че бързо се осъзнах :D Увеличавам с 3 повторения!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между 20 и 30 - 3

 

Между 10 и 20 се правят 2 повторения. Аз бях объркал нещо добре, че бързо се осъзнах :D Увеличавам с 3 повторения!

 

Ясно значи в началото наистина си правил 2.Добре,че на време си се усетил :D

 

Аз си направих 14 днес,утре 16.Слязох и да се набирам.Довечера мисля да направя и една Таба :1eye:

 

пс.Това,че си с повече повторения от мен няма да го коментирам :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая таба всеки ден да не вземе да ти писне? Не прекалявай, трябва да си позволим да сме начинаещи. :gun_bandana:

 

Аз не съм начинаещ :gun_bandana:

 

Гледам сега докато скучая цял ден да си тренирам на макс,че после незнам как ще ми е графика.Иначе за табата май прочетох,че е хубаво до 2 пъти в седмицата да се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм начинаещ :gun_bandana:

 

Гледам сега докато скучая цял ден да си тренирам на макс,че после незнам как ще ми е графика.Иначе за табата май прочетох,че е хубаво до 2 пъти в седмицата да се прави.

Ами именно! Това си е огромно натоварване за организма, дълго след като си я правил се възстановява.

И аз не съм начинаещ :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами именно! Това си е огромно натоварване за организма, дълго след като си я правил се възстановява.

И аз не съм начинаещ :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Е огромно,огромно,колко да е огромно.Моите серии съм ги балансирал 4:4/4 силови и 4 други/Не е толкова огромно натоварването

 

Много ясно,че не си начинаещ.Имам чувството,че ако играем канадска с лекота ще ме биеш. <_<

 

 

Между другото тези упражнения за корем са доста добри и натоварващи:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото тези упражнения за корем са доста добри и натоварващи:

 

 

Мерси, яки са, аз пък препоръчвам 8-минутното видео за тренировка на корем от Passion4profession, макар аз да го правя отдавна и вече да нямам мускулна треска от него. Във вибокс го има под заглавието плочки за 8 минути, нещо такова. ;)

 

Друго което е, макар този месец да не съм го правил, е да си направя таблица на един лист като календар за опр месец и да нанасям кой ден какво съм тренирал. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, яки са, аз пък препоръчвам 8-минутното видео за тренировка на корем от Passion4profession, макар аз да го правя отдавна и вече да нямам мускулна треска от него. Във вибокс го има под заглавието плочки за 8 минути, нещо такова. ;)

 

Друго което е, макар този месец да не съм го правил, е да си направя таблица на един лист като календар за опр месец и да нанасям кой ден какво съм тренирал. :)

 

Аз така съм си направил с предизвикателството и всеки ден си отмятам :D

 

Ще разгледам клиповете на Passion4profession щом ги хвалиш :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...