Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

Тъй като една от нашите любими съфорумки-Hristina даде идея да се направи такава тема, на мен ми се стори страхотно и ето, че я правя!
Все по-често обсъждаме тренировките, храненето, постиженията си.Мисля, че ако всички тези неща се събират в една определена тема, на по-късен етап ще са полезни на всеки.Ще обменяме идеи, ще споделяме опит или просто можем да пишем как е протекла поредната ни тренировка.
Можем да постваме мотивиращи фрази, изображения, видеоклипове и така нататък, всичко свързано с фитнес мотивацията е добре дошло!
Надявам се да сме активни и да не ме оставите да си пиша сам като зайка.
ENJOY!


large.png
large.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аа да бе 13 да се излагам.В интервала 10-20 се увеличава също с 2 броя.Ще се напъна и ще ги направя 14 :D

 

Абе то и аз съм сигурен, че мога да направя 25 с яко напъване, но не е това целта! Целта е да прогресираш и накрая с лекота да правиш нормата, която се очаква.. :gun_bandana: Но, да.. можеш да се напънеш за 14 :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе то и аз съм сигурен, че мога да направя 25 с яко напъване, но не е това целта! Целта е да прогресираш и накрая с лекота да правиш нормата, която се очаква.. :gun_bandana: Но, да.. можеш да се напънеш за 14 :1000 (29):

 

Така си е и според предизвикателството а и мисля,че ще ги направя.Убеден съм в това.

 

Утре ще отида и да се набирам сутринта,да се възползвам максимално от няколкото дни,в които ще има лост под носа ми :D

 

 

Радвам се,че направи тема.Очаквам огромен интерес :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така си е и според предизвикателството а и мисля,че ще ги направя.Убеден съм в това.

 

Утре ще отида и да се набирам сутринта,да се възползвам максимално от няколкото дни,в които ще има лост под носа ми :D

Радвам се,че направи тема.Очаквам огромен интерес :D

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

И да ядеш яйца след набиранията! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000 (29).gif 1000 (29).gif 1000 (29).gif

 

И да ядеш яйца след набиранията! gun_bandana.gif

 

Дааа сурови и то :) Даже се сетих,че мога да си направя и протеинов шейк от прясно мляко,Айца и ванилия

 

пп.Хубаво заглавие на темата btw :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Суровите не са ли вредни за холестерола? Аз поне така съм чувал.

Не виждам защо трябва да се мъчиш, метни ги в тигана за 2 минути и т'ва е .. ако можеше сурови и аз бих ги консумирал така, писна ли са ми вече да ги ям :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте яли яйца, много са гнусни :gun_bandana:

 

За да станеш нещо се изискват жертви.

Много ми се повдига докато ги ям, но ги ям и т'ва е.. за броколите да не говорим. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Суровите не са ли вредни за холестерола? Аз поне така съм чувал.

Не виждам защо трябва да се мъчиш, метни ги в тигана за 2 минути и т'ва е .. ако можеше сурови и аз бих ги консумирал така, писна ли са ми вече да ги ям :gun_bandana:

 

Аз яйца никога не връщам пък.Сурови,варени,пържени всякак са ми вкусни.

 

Иначе не знам дали са вредни за холестерола суровите яйца.Аз с холестеролa нямам проблеми 1000%20(29).gif

 

Броколи аз не ям иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Консумацията на сурови яйца може да доведе до салмонела-опасен вид заразно заболяване. Чел съм го в BB-team.

Според мен трябва да внимаваш.

 

Може би си прав.Никога не съм се замислял,а от малък си ям сурови яйца.

 

А и не ми е до полести вече след пролетта :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за това ги яж варени или пържени в масло, има десетки варианти.

Аз отивам да лягам, че сънят е едно от най-важните неща за трениращия! По-надъхан никога не съм бил, този път ще успея. :1000 (19):

 

large.jpg

 

P.S-"Звуча" като едно психо от форума.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам постижения :lol:

 

Тичам 3-4 пъти седмично по около 8-10 километра и уикенда играя тенис.

 

Мислил ли си за интервално бягане? Вече си опитен в сферата, време е за малка промяна.

Организма ти вече е приспособен към монотонното бягане и липсват резултати, сигурен съм. Предизвикай го. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислил ли си за интервално бягане? Вече си опитен в сферата, време е за малка промяна.

Организма ти вече е приспособен към монотонното бягане и липсват резултати, сигурен съм. Предизвикай го. :1000 (29):

Аз не бягам за разултати, а за поддържане на тонус и форма. Успявам :) Фактът, че правя подобна физическа активност ми позволява да не се ограничавам с яденето, а предвид моя апетит за сладкото нещата се нареждат чудесно :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не бягам за разултати, а за поддържане на тонус и форма. Успявам :) Фактът, че правя подобна физическа активност ми позволява да не се ограничавам с яденето, а предвид моя апетит за сладкото нещата се нареждат чудесно :)

 

Страхотно е да бягаш, наистина придава тонус и свежест, човек се чувства добре.Аз бях така в продължение на година и половина.

Предположих, че като всеки би искал и някакви по-големи резултати. Ако някога ти се прииска, прочети за интервалното кардио.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за тези, които наистина се трудят и постигат желаните резултати!!!

Такива като мен, лентяи, никога няма да постигнат НИЩО... :gun_bandana:

 

Ще постигнеш,стига наистина да го искаш.Не знам дали е само до воля или мотивация,но една съученичка от класа си беше пълничка и от време на време започваше диета.Значи по време на тая диета тя беше супер нервна и раздразнителна и през повечето време в училище спеше.Сега е студентка в Търново и като се виждаме от време на време,вече се е постегнала и отслабнала.

 

Така,че искаш ли наистина да постигнеш някакви резултати,рано или късно това ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро!

Тази вечер отново сънувах, че съм се отказал от всичко и се тъпча с храна :helpsmilie: Вече 3 нощи подред го сънувам това.

Добрата новина е, че като се събудя се радвам, че всичко е било само сън и не съм се отказал. :1000 (29):

 

Аз отивам да си правя яйца и след това днешната част от предизвикателството :phpgrin2:

 

large.jpg

 

 

 

:tooth: :tooth:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро!

Тази вечер отново сънувах, че съм се отказал от всичко и се тъпча с храна :helpsmilie: Вече 3 нощи подред го сънувам това.

Добрата новина е, че като се събудя се радвам, че всичко е било само сън и не съм се отказал. :1000 (29):

 

Аз 4-5 поредни нощи сънищата ми бяха свързани със Supernatural, бахти якия сериал. :D

 

Иначе и аз си тренирам във фитнесчето г/д през 1-2 дена, даже ще тръгвам след малко..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...